O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 9044
  • Polecenia 12601

Komentarze

0

@Hrzan Dziennikarze z tego żyją, trener nie, więc oni pobiegną na następną szybciutko i z podkulonym ogonem ;)

3

@monsterrize To ja jednak uważam, że to Rudy nie potrafi ustawić drużyny pod Granadę. Jak to w końcu jest ? Granada umie się ustawić na Barcelonę, ale Barcelona na Granadę już nie? Jaki trener taka gra, a że trener to żaden, a nawet można powiedzieć, że ujowy, to gramy jak gramy.

1

@LeoMessiah ile będzie na stole ;D

2

Falcao bez jednej nogi, by tą główkę z Granadą wykończył. No ale mamy rodaczka Rudego co nadaje się na grę, ale w Ekstraklapie i to nie w każdej drużynie.

0

@GeraltzKatalonii czy jakby był Messi w meczu z Granadą byłaby duża różnica? Wtedy wszyscy by grali na Messiego i oczekiwali cudów, teraz nie było Messiego to walili wrzutki na oślep. Ja tu widzę problem nie w piłkarzach tylko w trenerze, który po odejściu Messiego nie ma żadnej taktyki i pomysłu na grę. Tak to się grało w szkole, wal faje na najlepszego on z przodu coś ugra.

Zobacz wszystkie

83

Real nie chciał VARu, teraz narzeka, że źle działa. Najlepiej strzelać gole z metrowych spalonych i mieć w swoich szeregach Casemiro, który powinien godnie gonić Ramosa w czerwonych kartkach, ale ich nie dostaje. No, ale jak nie idzie, to trzeba na coś zwalić, może niech Perez pomyśli, dlaczego nie przebudował drużyny latem i został z Benzema, a dopiero później szuka problemów dalej? :)

81

Semedo powinien dostać kilka meczów z rzędu w podstawowej 11. Jak tak dalej pójdzie, to on nigdy się nie zgra z drużyna i będzie niewypałem transferowym za 30 mln...

65

To przecież plan Bartka. Lucho nie będzie dawał grać Thiago, ten się zbuntuje i latem transfer po kosztach!

61

Wszyscy cisną Zubiego, a jak musi się Belg czuć... Trzymaj się chłopie i wróć w końcu do zdrowia!

58

Dno i kilometr mułu Valverde, zaraz za nim Suarez, ciut wyżej Rakitic i na tym samy poziomie Roberto, każdy kto umie liczyć do 11 widzi, że graliśmy w 8 i bez trenera. Nie ma szans, że zwolnia Valverde i nie ma szans, na lepszą gre w kolejnym sezonie. Nie wiem co Bartkiem kierowało, gdy przedłużał z nim umowę, ale jest duża szansa, że wyjadą na taczce we dwójkę.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?