2

Ale mnie w**rwia ten sędzia

0

Bestialski skład ;)

5

@MontelQ są to omamy hipnagogiczne, jeśli pojawiają się tylko przed zaśnięciem to nie powinny martwić

1

4

@MESSIah16 zalogowałem się, żeby napisać, że twoje porównanie nie ma sensu i przykro się patrzy na takie wpisy, które ludzie potem posyłają dalej.

1

@Ascend Jak ich oglądam to nie odnosze takiego wrażenia. Post pachnie propagandą drugiej strony albo zwykłą ludzką niechęcią.

18

Jest pressing, gra skrzydłami, obrońcy grający jeden na jednen i nie pozwalający rozpędzić się przeciwnikom i ich wyprzedzić. Busi podchodzi wysoko i jest asekurowany przez to nie ma ryzya straty. Są strzały z daleka. Jest próba gry kombinacyjnej, dużo sprintów na długie podanie. Praktycznie nic nie zostało z topornej, schematychnej gry Koemana, a ci co piszą inaczej chyba nie oglądają spotkania.

0

@Nieznajomy Nie widzę tego w ten sposób. Pomocnicy podchodzą do presingu i czasem wychodzą za wysoko. Brakuje chyba utrzymania się dłużej przy piłce na połowie dynamo i poszukania wolnych przestrzani rozciągając grę na strony.

3

Ja widzę poprawę w grze. Przede wszytkim piłkarze grają swoje. Nie są spętani często chorymi pomysłami Koemana.Obrona wysoko i presing, podłączający się boczni obrońcy. A, że brakuje im umiejętności i automatyzmów to już inna sprawa, której nie da się naprawić z dnia na dzień.

0

@arkasath Dokładnie

7

Skoro nie ma szans na Klopa czy ten Haga to przyjście Xaviego w tym momencie jest optymalne. Jeśli poprawi grę zespołu w takim dołku to znaczy, że był to dobry wybór. Zdecydowanie wolałbym widzieć Barce Xaviego niż kolejne wynalazki bez nazwiska. Gorzej nie będzie, a w razie porażki zawsze można popracowac nad sprowadzeniem klasowego trenera od przyszlego sezonu, czy od następnego.

2

Kibice, którzy widzą zródło problemu nazywani są bandytami. A Koeman, który po prostu niszczy klub jest wybawcą, bo przejął klub w trudnym momencie. Moment będzie trudny dopóki ten człowiek jest trenerem. Nie robi tego za darmo. Jeśli miałby trochę szacunku do FCB to zrezygnowałby z pracy.

48

Nie wystawiaj Minguezy -> graj Sergi Roberto -> Roberto gra słąbo -> nie wystawiaj Minguezy -> rzuć go od pierwszej minuty na Vini Jr. w klasyku, a potem zmień go w przerwie bo sobie nie poradził -> znów możesz grać Roberto. :/

2

Czyli Kuman w końcu out?

0

@Triv44 Ktoś ci kazał to pisać, że tak to powtarzasz? Komuniści mieli być spaleni, a SLD wygrało wybory. PiS po 2005 też miał być, no ale przydarzył się smoleńsk. To gdzie Tuskowi do takich comebackow

1

@Rust_Cohle To mnie uspokoiłeś :D

1

@Jacu327 Ja omijam Chińczyków z zasady.

0

Czy ter Stegen grał w meczu reprezentacji i czy ktoś widział jak wyglądał?

0

@zodiak_10 Pracował, był widoczny, tylko mu nie szło.

2

@BarcaInfo Bardzo dobra uwaga odnośnie tego Umtitiego. Pokazuje poziom absurdu.

0

@cata_luna Tyle że instytucje Unii w przypadku polski nie przekroczyly swoich uprawnień, a Polska jest tym krajem, który usilnie stara się nadwyrężyć jedność wspólnoty na potrzeby rozgrywek politycznych. Taka decyzja, która nie ma mocy w uwagi na wydanie go przez niekonstytucyjny urząd jest tylko pokazem siły w krajowych mediach bez znaczenia przy próbie merytorycznego ustalenia kompetencji

0

Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, że to rząd głupków z pis jest w tej sytuacji związanej z wyrokiem tzw. trybunału przyłębskiej w całkowitym błędzie i wspiął się na szczyty hipokryzji to po przeczytaniu tych krótkich artykułów wątpliwości mieć nie powinien. Sytuacja jest prosta i zerojedynkowa.

Konstytucja RP:
Art. 90

1. Rzeczpospolita Polska może na podstawie umowy międzynarodowej przekazać organizacji międzynarodowej lub organowi międzynarodowemu kompetencje organów władzy państwowej w niektórych sprawach.

2. Ustawa, wyrażająca zgodę na ratyfikację umowy międzynarodowej, o której mowa w ust. 1, jest uchwalana przez Sejm większością 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów oraz przez Senat większością 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby senatorów.

3. Wyrażenie zgody na ratyfikację takiej umowy może być uchwalone w referendum ogólnokrajowym zgodnie z przepisem art. 125.

4. Uchwałę w sprawie wyboru trybu wyrażenia zgody na ratyfikację podejmuje Sejm bezwzględną większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów.

Art. 91.

1. Ratyfikowana umowa międzynarodowa, po jej ogłoszeniu w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej, stanowi część krajowego porządku prawnego i jest bezpośrednio stosowana, chyba że jej stosowanie jest uzależnione od wydania ustawy.

2. Umowa międzynarodowa ratyfikowana za uprzednią zgodą wyrażoną w ustawie ma pierwszeństwo przed ustawą, jeżeli ustawy tej nie da się pogodzić z umową.

3. Jeżeli wynika to z ratyfikowanej przez Rzeczpospolitą Polską umowy konstytuującej organizację międzynarodową, prawo przez nią stanowione jest stosowane bezpośrednio, mając pierwszeństwo w przypadku kolizji z ustawami.

3

@MatiFCB2000 Przeczytałem, typowa zagrywka stosowana w wypowiedzi. Niby wszystko w porządku jak można od niego tego wymagagać, ale jednak myślał o tym, żeby grał za darmo i powiedziałto głośno. Dla przeciętnego odbiorcy, który właśnie czyta tylko nagłówki ta informacja się liczy, a nie zdroworozsądkowe sprostowanie

0

W tej sytuacji jedynymi hipokrytami są pisowcy, którzy łamią podstawowe zapisy konstytucji od dawna, a teraz zasłaniają się jej zapisami, których najwyraźniej nie rozumieją. Z konstytucji i przepisów uchwalonych w ustawach jasno wynika wyższość prawa unijnego nad polskim i zgodziliśmy sięna to w referendum w 2004

0

@skubi99 Oczywiście, bo jeśli ktoś na poważnie traktuje ten wyrok ( czego niestety nikt nie powinine robić bo tzw trybunał konstytucyjny jest organem działającym nielegalnie) to oznacza to że trzeba wyjść z unii bo ich przepisy ingerują w suwerennosć kraju () co jest oczywiście totalną bzdurą z powodów, które wymieniłem w innym komentarzu.

1

@NaFazieHitman Oczywiście, że konstytucja jest nawyższym prawem, ale w tej konstytucji jest zapis:
Art. 90
1. Rzeczpospolita Polska może na podstawie umowy międzynarodowej przekazać organizacji międzynarodowej lub organowi międzynarodowemu kompetencje organów władzy państwowej w niektórych sprawach.

Sprawa ta została przegłosowana w REFERENDUM o wstąpieniu do Unii, a w Sejmie odpowiednią większością 2/3 ratyfikowana.
To co linkujesz to typowa papka dla niedorozwiniętych. Tutaj nie ma żadnej dyskusji, sprawa jest jasna i niestety pisiory jak zwykle nie mają racji, a tylko sieją dezinformacje. A "wolnościowcy" im wtórują

0

To samo, co z Roberto w zeszłym sezonie i teraz z Pedrim. :/

3

Messi straciłby kolejny sezon i jeszcze obrywałby odpowiedzialnością za błędy Koemana. Żeby grać za darmo w projekcie, który w swoich założeniach jest zły i krótkowzroczny. Nie oszukujmy się, że Koeman to jest przyszłość tego klubu.

25

Jak można nawet sugerować coś takiego i zrzucać odpowiedziałność na piłkarza za to, że nie można spełnić wyssanych z palca obietnic wyborczych, Nie spodziewałem się, że można tak nisko upaść. Widać tylko jaka dramatyczna sytuacja musi być w klubie skoro padają takie słowa

2

Messi najlepszy na boisku. Wszedł na swój poziom. Każde zagranie to poezja po prostu. Mbappe i Di Maria powinni strzelić po jego zagraniach. Szkoda tej poprzeczki

Media