O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły Barca, Biała Gwiazda
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 427
  • Liczba komentarzy 114
  • Polecenia 413

Komentarze

1

@Ascend Jak ich oglądam to nie odnosze takiego wrażenia. Post pachnie propagandą drugiej strony albo zwykłą ludzką niechęcią.

18

Jest pressing, gra skrzydłami, obrońcy grający jeden na jednen i nie pozwalający rozpędzić się przeciwnikom i ich wyprzedzić. Busi podchodzi wysoko i jest asekurowany przez to nie ma ryzya straty. Są strzały z daleka. Jest próba gry kombinacyjnej, dużo sprintów na długie podanie. Praktycznie nic nie zostało z topornej, schematychnej gry Koemana, a ci co piszą inaczej chyba nie oglądają spotkania.

0

@Nieznajomy Nie widzę tego w ten sposób. Pomocnicy podchodzą do presingu i czasem wychodzą za wysoko. Brakuje chyba utrzymania się dłużej przy piłce na połowie dynamo i poszukania wolnych przestrzani rozciągając grę na strony.

3

Ja widzę poprawę w grze. Przede wszytkim piłkarze grają swoje. Nie są spętani często chorymi pomysłami Koemana.Obrona wysoko i presing, podłączający się boczni obrońcy. A, że brakuje im umiejętności i automatyzmów to już inna sprawa, której nie da się naprawić z dnia na dzień.

0

@arkasath Dokładnie

Zobacz wszystkie

48

Nie wystawiaj Minguezy -> graj Sergi Roberto -> Roberto gra słąbo -> nie wystawiaj Minguezy -> rzuć go od pierwszej minuty na Vini Jr. w klasyku, a potem zmień go w przerwie bo sobie nie poradził -> znów możesz grać Roberto. :/

33

25

Jak można nawet sugerować coś takiego i zrzucać odpowiedziałność na piłkarza za to, że nie można spełnić wyssanych z palca obietnic wyborczych, Nie spodziewałem się, że można tak nisko upaść. Widać tylko jaka dramatyczna sytuacja musi być w klubie skoro padają takie słowa

24

Dembele pozbawił Puiga dwóch pięknych asyst, ale la rambla i tak napisze że puig średni a dembuś złota piłka xD

23

XD Idź pan z takim gadaniem bez sensu. Puig musi poprawić wiele aspektów, a niewiele wnoszący ostatnio Garcia ma pewny skład mimo błędów i wątłej postury na środku obrony. Odyniec jest po prostu nieobiektywny i ma swoich ulubieńców oraz kozły ofiarne.