O sobie

  • Zainteresowania Siłownia, Motocross/Enduro, Football
  • Ulubiony zawodnik Umtiti, Carles Puyol, Dembele
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2539
  • Liczba komentarzy 325
  • Polecenia 1054

Komentarze

2

@DaPidejpi fajny temat :D

Hajto vs Mandzukic
Typowy Jugol xd

3

@Khardan rząd, a lekarze korzystają i muszą korzystać. Jakby nie stosowali sie do tego to by nie pracowali, taka prawda.
Dlatego to pytanie retoryczne w moim poprzednim poscie.

6

@Khardan uważam, że lekarze, nauczyciele, piekarze, budowlańcy i wszystkie zawody oprocz influencerow i innych przebierancow, za tymi zawodami stoi ktos z powolania lub nie, to juz zalezy od czlowieka.

Tylko dlaczego w tym chorym kraju dopuszcza sie czegos takiego, ze moj kolega w pracy tnie reke i musi podpisac na sie pod "przyjety z podejrzeniem covida"? Co ma jedno z drugim wspolnego? Pani mu powiedziala, ze jak nie podpisze, to go nie przyjma. Tp te skladki zdrowotne to sport narodowy?

I dlaczego pielegniarki, same nie bedac zaszczepione, bedac w pracy dostaja za 1 zaszczepionego premie 20-30 zl za osobe?

Nie jestem foliarzem, mam paru znajomych lekarzy i pielegniarek, co sie smieja z tej sytuacji i powtarzaja "covidzie trwaj". W jakim kraju my zyjemy?

1

@Peszko07 taa znajomy rolnik bardzo cieszy się z podwyżek za pasze, nawozy, wszystko w górę poszło, a on za swoje towary dostaje tyle samo. Te zmiany oceniam jako stabilne, bo co wymysla, to wszystko, zeby dokrecic nam wszystkim srube.

2

@krissu8 szkoda sie meczyc, organizm jest aystarczająco osłabiony, zależy też jak długo brałeś. Ja przez miesiąc na borelioze, to nawet tydzien po odstawieniu czułem skutki, ale dłużej nie moglem wytrzymac :p

Zobacz wszystkie

89

Udowadnia, że nie trzeba żadnych Rabiotów z chciwą matką. Wystarczy dać pograć swoim, a na pewno osiągną wyższy poziom.

81

Muszę się wam pochwalić, że wczoraj zostałem oficjalnie inżynierem budownictwa :)

62

Z tym Ronaldo trochę poniosło, przynajmniej patrząc na ostatnie euro :p

52

A Ronaldo paker 80 kg czystego mięśnia jak się wywracał o własne nogi co tydzień czy to po najmniejszym wiaterku w plecy, to był uznawany "maszyną". Szkoda tylko, że głównie z 11 metra, oczywiście nie umniejszając :)

37

Mało, że go leczą, to jeszcze mu za to płacą :D

Tak po ludzku jest mi to szkoda, gdyby nie te kontuzję... Szanuję również za wole walki, pomimo tylu kontuzji chłop się nie załamuje i gra dalej.