O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 282
  • Liczba komentarzy 166
  • Polecenia 267

Komentarze

4

@Owen1994 , widać jaką małostkową osobą jest ten nijaki @krzyrzak69 i wielkim fanbojem Ryśka. Nawet nie potrafi porządnie napisać nazwiska trenera.

0

Może i ma rację, ale umrze to jego pokolenie i umiera powoli to całe ubóstwianie DM. Nowe pokolenia są wychowywane na Veronach, Riquelme-ach, Messich. Niech Kempesek mówi za swoją wymierającą generację.

0

@IronSanHybrid bandytów chwal..

0

@Pilka_jest_okragla Pięknie, znam te okolice Indonezji akurat.

2

@Arkon Ludzie mówią, że Anglicy grają nudno, a mi się jakiś podoba. Taka elegancja, mądrość....

Zobacz wszystkie

26

Król podniósł dziś swój puchar;-DD

18

Czytam te komentarze i 80% jest za wywaleniem Koemana. Jakim niecierpliwym poje..em musi być ten, co czekuje natychmiastowego mistrzostwa po takich zaniedbaniach w ostatnich sezonach. RK może nie jest coolowym treneiro jak gymbusy woleliby widzieć, ale robi dobrą robotę. Powierzchowne małolaty!!!!!

16

Oczekujemy dobrej, odpowiedzialnej gry. Tyle. A droga redakcjo, dajcie inne niż ciągle zdolowane lub dołujące zdjęcie mistera.

15

Upsss ból d..y wielu Xavi- i Puig-fanboyów. Dobrze, że Laporta nie jest takim ignorantem jak oni i da Koemanowi popracować jeszcze. Visca Barça dla rozsądnych....

13

Tiaaaa bo Barça musi zaraz wszystko wygrywać a zapomina się, jaki bałagan miała we wszystkich aspektach przed tym sezonem. Takie "instant mentality", jesteś głodny więc kupuj zupkę chińska bo tanio i łatwo do przyrządzania, by zaraz potem się wysr..asz i już jesteś zły bo znowuś głodny.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?