O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 773
  • Liczba komentarzy 978
  • Polecenia 1356

Komentarze

0

Mimo wszystko trzymam kciuki za naszą reprę, bo nie grali źle, były przechwyty, ofensywny football, akcje bramkowe, zabrakło szczęścia i Lewego. No i pechowy samobój. "Zołza" musi zostać i dalej pracować z kadrą, bo portugalscy trenerzy są bardzo dobrzy a ich football reprezentacyjny jest na najwyższym poziomie, zarówno w piłce seniorskiej i młodzieżowej. Potrzeba czasu i cierpliwości oraz dojrzałych decyzji.

2

A mi się podobała gra naszej repry, tym bardziej, że to drużyna na "następny sezon", bo świeżo przejęta przez nowego trenera, więc czasu było mało na prace z zespołem i stworzenie obsady na każdą pozycję w drużynie. Bardziej zaskoczył brak gry Lewego.

0

To Dumfriesa do Barcy, bo Depay po euro nie będzie już dla nas.

0

Koeman podziękuje Wijnaldumowi jak wróci do trenowania kadry.

1

Odchodzą żabki a przyjdzie holenderski ser.

Zobacz wszystkie

89

Pasy były jak innych lali, a teraz grają w kratkę, to takie koszulki będa bardziej do nich pasować :D :D :D

57

Coś czuję, że Cou odżyje przy Koeman'ie

40

Bartomeu i Valdek, tym dwóm panom dziękujemy, przez nich są same cyrki w tej drużynie z transferami, jeszcze dorzuciłbym sztab trenerski do wymiany, bo nie potrafią zawodników przygotowac do meczów, w takim klubie jak Barca, to wstyd.

39

Zmarła 9 letnia córka Luisa Enrique, to dla niej zostawił reprezentację, miała raka kości, nie dało jej się uratować, świeć Panie nad jej duszą, wyrazy współczucia dla całej rodziny :( niech się już skończy te okno trasferowe, dość tej telenoweli z Ney'em.

22

Dają chłopaki kibicom horror w ostatnich meczach, ale takie chwile cementują drużynę, Visca el Barca :)