O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 427
  • Liczba komentarzy 361
  • Polecenia 508

Komentarze

8

Zamiast rezygnacji z sekcji i innych przywilejów Barca niech zrobi porządek ze starą gwardią i sprzeda ich, żeby załatać budżet, bo reforma i tak czeka za rok, więc można już teraz sprzedawać i wciągac młodzież.

0

Nic nowego w tym klubie, szkoda, że zarząd nie łapie.

1

@polo508 odwrotnie postawić na Xaviego, jak się nie sprawdzi, to wtedy Pepa.

1

Jak trener ma wprowadzać Griza na początku meczu ,jeśli zarząd każe dawać mu mniej minut piłkarzom, których zamierza sprzedać albo wymienić, a zarząd robi to celowo, zeby zawodnik potem łatwo zgodził się na transfer do innego klubu i nie robił problemów, do tego dochodzą gierki w drużynie, tu potrzebny jest trener manager, który dostanie zielone światło od zarządu,ale nie tego zarządu, co stanie się dopiero za rok po wyborach i kolejny rok będzie zmarnowany. Na ten moment Barca jest źle zarządzana, bo marnuje się tam sprowadzone za duże pieniądze talenty piłkarskie.

0

Z Barcelony która szokowała świat piłkarsko zrobiła sie spółka handlująca zawodnikami, trenera specjalnie bym sie nie czepiał, bo widać, że Grizowi chca obrzydzić pobyt w klubie,zeby łatwo sie zgodził na transfer. Nie zdziwiłbym się jakby Pianicia chcieli opylić za Ney'a albo Martineza, wtedy zrozumiałbym ten kuriozalny transfer.

Zobacz wszystkie

89

Pasy były jak innych lali, a teraz grają w kratkę, to takie koszulki będa bardziej do nich pasować :D :D :D

40

Bartomeu i Valdek, tym dwóm panom dziękujemy, przez nich są same cyrki w tej drużynie z transferami, jeszcze dorzuciłbym sztab trenerski do wymiany, bo nie potrafią zawodników przygotowac do meczów, w takim klubie jak Barca, to wstyd.

39

Zmarła 9 letnia córka Luisa Enrique, to dla niej zostawił reprezentację, miała raka kości, nie dało jej się uratować, świeć Panie nad jej duszą, wyrazy współczucia dla całej rodziny :( niech się już skończy te okno trasferowe, dość tej telenoweli z Ney'em.

22

Wspaniały człowiek, cieszy się grą w piłkę, podobnie jak Vidal. Dużo dał drużynie, praktycznie grając od obrony po atak.

15

Ja nie życzę Barcelonie awansu do finału LM, tylko zwycięstwa w dzisiejszym meczu ;) niech boisko zweryfikuje te wszystkie głupie zachowania kibiców the reds.