5

@MarioVeB! Pierwsze oznaki zniszczenia klubu przez Bartomeu były widoczne po 3 latach a ty oczekujesz, że Laporta w 7 miesięcy klub nie zniszczy, a uwaga, naprawi? To nieźle

3

@A_Gomesinho_21 Zastanów się nad sobą

1

@Shapiro smutniejsze jest to, że większość to zachowanie pochwala.

2

Dla mnie to jest chore, że poza Fatim i Demirem u nas nie ma kogoś takiego jak skrzydłowy. Żadna normalna ekipa tak nie gra. Powinien już wystawiać tego Demira, mimo że jest młody coś by chociaż pokręcił.
Najlepsze to było jak graliśmy Messi-Suarez-Griezmann. 0 skrzydeł.

0

@arek82 Gdy tylko miał okazję grał jedno wielkie g....

0

@FC1899Barca to czy ktoś jest "dzieckiem" zależy od czynów. Można już nim nie być mając 15 lat. Jeśli Ansu ma ogarniętą głowę - da radę.

0

@Rust_Cohle jak każdy polityk

0

@Gacu95 Griezmann najbardziej wartosciowy gracz xddd

1

@Ali094 filmiki najmniejszy problem już bez przesady, Francuzi tacy są. Bardziej bym się cieszył z uwagi na aspekt czysto sportowy i to, że zarabiał kolosalnie dużo.

4

@Nazio87 ale lament xD komedia. Sprzedali drewniaka co nie umiał prosto kopnąć inkasując przy tym 30 mln. Brawo Laporta, w końcu jakieś większe czystki.

2

@Qba2312 "dograć sezon" po 3 kolejkach?

1

@MarioVeB! rozumiem, że siedzenie na ławce i w szpitalu przez cały rok żeby tylko sobie zarobić zamiast wziąć się w garść nazywa się teraz ambicją? Żałosny piłkarz, który gwizdanie paru przygłupów przeżywa parę dni olewając treningi i obrażając się jak dziecko. Co za czasy, zamiast udzielić obszernego wywiadu czy napisać szczegółowy i szczery post, chłop się obraża schodząc do szatni czy olewa treningi xD Pozbyć się nieroba i zapomnieć

1

@Norbi2021 0 ambicji a nie "chce grać"

0

@Kettger Dybala

0

@Crakitic w dodatku jest w rytmie meczowym co mówił sam Kuman

1

@MarioVeB! najgorsze, najbardziej żenujące decyzje zarządu Bartomeu broniłeś, a po Laporcie jedziesz z automatu nawet nie mając dowodów na to, że kłamie. Żenada krótko mówiąc. 0 obiektywizmu.

4

@socha a najlepiej to mądrze biegać

4

@Pablit za Coutinho Busquets i się zgodzę.

0

@Cwaniak4 zadziwie cię ale dalej tak jest

5

@Vebrol ostatni sezon a zwlaszcza drugą jego połowę miał bardzo dobrą. Reprezentacyjnie rowniez.

0

@13th sposób za dobry nie był, ale były też gorsze sytuacje. Gdyby nie pandemia jestem pewien że miałby niezapomniane pożegnanie na Camp Nou.

0

@goldensun Aguero nie zdążył meczu nawet zagrać ogólnie

0

@chudinhomc prawda, drużyna super. Idioci którzy gwizdali na Umtitiego powinni zostać zlinczowani.

0

Ma ktos moze pelna liste płac?

0

@Fake69 Busi ostatnio jest w świetnej formie także nie zestawiaj z nim Roberto.

0

@FC1899Barca nagle Messi wspaniały kapitan, mało to hejtu na niego było jeśli o to chodzi? Można mu było wiele zarzucić. Ileż można płakać....

2

@Magicc89PL podjął bardzo trudną, ale dobrą decyzję. Niepotrzebne było tylko populistyczne gadanie (ale wiadomo jacy są politycy i im podobni. Oceniać ich się powinno za czyny). Na tym gadaniu najbardziej ucierpiał Messi i szkoda głównie jego,że tak wszystko z zaskoczenia. Tyle w temacie.

2

Komentarz usunięty

13

@mateusz19191010 zazdroszczę optymizmu

0

@Lionel_Messi10 przy tak szokującym obrocie spraw dla Messiego może nic straconego i da radę coś jeszcze coś zorganizować. Czas pandemii również tego nie ułatwia, w Katalonii jest dużo, dużo gorzej niż u nas, ale to tak nawiasem mówiąc.
Trochę dziwne by było uroczyste pożegnanie podczas gdy Messi 24h wcześniej gadał z Aguero co będą robić na treningu.

Media