O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Iniesta, Suarez
  • Ulubione zespoły Barça
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 1990
  • Liczba komentarzy 6810
  • Polecenia 19690

Komentarze

3

@A_Gomesinho_21 Zastanów się nad sobą

1

@Shapiro smutniejsze jest to, że większość to zachowanie pochwala.

2

Dla mnie to jest chore, że poza Fatim i Demirem u nas nie ma kogoś takiego jak skrzydłowy. Żadna normalna ekipa tak nie gra. Powinien już wystawiać tego Demira, mimo że jest młody coś by chociaż pokręcił.
Najlepsze to było jak graliśmy Messi-Suarez-Griezmann. 0 skrzydeł.

0

@arek82 Gdy tylko miał okazję grał jedno wielkie g....

0

@FC1899Barca to czy ktoś jest "dzieckiem" zależy od czynów. Można już nim nie być mając 15 lat. Jeśli Ansu ma ogarniętą głowę - da radę.

Zobacz wszystkie

131

I tak go wystawi.

122

Tak gadacie na tego Barcainfo, a prawda jest taka, że chłopak dostarcza nam newsów dzień w dzień, świątek piątek czy niedziela mamy podane na tacy najnowsze info, ale także ciekawostki. Niby obserwowanie kilku osób na TT nie jest trudne, ale nie każdy ma Twittera, nie każdemu chce się na to wchodzić. Jestem ciekaw, czy ci co go krytykują, a co więcej wyzywają,wrzucaliby w każdy dzień newsy. Aktualnie jedynym równie interesującym użytkownikiem moim zdaniem jest hen0x.
BarcaInfo może być krytykowany za jego poglądy na temat Realu i Cristiano, ale na pewno nie mieszany z błotem i wyzywany, bo robotę robi świetną.

94

Z LFC:
"jeszcze będzie prosił żeby tu wrócić" Padłem.

93

Sprzedaż Vidala byłaby skandalem i zwykłym chamstwem. Na szczęście raczej zostanie z nami, nie powinien być tutaj umieszczony nawet z małą szansą w procentach.

92

Widać to na boisku po tym jak się piłkarze snują bez jakiegokolwiek ruchu. Ten człowiek to hańba dla Barcelony.