O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 921
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 65

Komentarze

0

@HubertMlody Gdyby to był Andrzej Duda to by pewnie obiecał wszystkim kibicom darmowe bilety na przyszły sezon jak nie wygrają ligi, ale tylko wyłacznie jak zostanie na kolejny sezon, bo inny trener to nam odbierze darmowe bilety

0

@Krzysztof131313 Bo tutaj chodzi o Przychód, a nie dochód z transakcji. Zarząd do wywalenia, bo klub zaraz ogłosi bankructwo. Jak można dać taki wypłatę 30 latkowi, który ma słabą formę

0

Też mi się bardzo podoba nowy format i szczerzę mówiąc bardzo chciałbym, żeby zawsze półfinały tak się odbywały. W jednym mieście mecze półfinałowe i finałowe oraz o 3 miejsce. Emocje były bardzo duże. Oczywiście wyrażam tylko moja opinie :D Bo pewnie jest dużo minusów tego, a najbardziej finanse dla klubu, bo nie grają u siebie meczy oraz prawa telewizyjne itd itd, ale dla mnie format super :)

0

@Naturopata cytuje co napisałeś : "Jeśli Pjanić jest wart 70 mln, to Rakitić jest wart jeszcze więcej." Z tego zdania można jedynie odnieść, że nie wiesz o tym, więc po co piszesz, że wiesz? xd A czy ja chwalę rząd? Dał dupy, ale teraz to jedyne wyjście, żeby klub nie miał poważnych problemów. To co mają teraz zrobić? Mam nadzieję, że ten zarząd odejdzie, ale teraz niech ratują chociaż to, żeby kolejny zarząd nie miał żadnych kar na transfery itd. A i jeszcze raz przypomnę, nie pisz, że coś rozumiesz jak nie rozumiesz, bo to bez sensu. Ogólnie zgadzam się w większości co piszesz, ale jest jak jest i niech chociaż ratują to, żeby nie było kary na transfery.
Pozdrawiam

0

@Naturopata Wy na prawdę nie rozumiecie, dlaczego 80 milionów za Arthura? Jeśli nie to wyjaśnię. Arthur zostanie sprzedany za 80 milionów, ponieważ za tyle Barcelona musi sprzedać zawodników do końca CZERWCA. Dzięki temu manewrowi Barcelona nie będzie musiała sprzedawać 4 zawodników, ale tylko jednego i za taki manerw trzeba im przyznać pochwałę. Druga sprawa to 70 milionów za Pjanica. 70 milionów ma kosztować, dlatego, bo Juventus, ani inny klub na świecie nie jest głupi, że dawać 80 milionów na Arhura, ale chcą PORATOWAĆ nasz klub i zgodzą się zapłacić 80 milionów za jednego zawodnika tylko wtedy kiedy my kupimy nich Pjanica za 70 milionów. Czyli wychodzi na to, że wymieniami Arhura za Pjanica i oni dopłacają 10 milionów + ratują nasz klub przed karami finansowami. Pozdrawiam

Zobacz wszystkie

29

I takiego gracza nam potrzeba :) Ciężką pracą i motywacją na pewno wejdzie na odpowiedni poziom. Trzeba dać mu szansę i już zdobywać doświadczenie. Trzeba w końcu stawiać na młodych zawodników, którzy chcą oddawać serce dla Barcelony.

18

Ten bałagan w zarządzenia klubu, będzie ciężko naprawić :/ Szkoda zawodników

6

Pewnie jeszcze zdarzą się porażki, ale czy to wina nowego trenera czy starego? Myślę, że można w tej kwestii dyskutować, ponieważ widać, że nowy trener ma jakiś plan na drużynę, ale nie ma niestety czasu. W tym sezonie spróbować zawalczyć o jedno trofeum, a tak to ćwiczyć i ćwiczyć przed nowym sezonem takie jest moje zdanie. Lepiej zrobić krok do tyłu, a by następnie zrobić dwa do przodu :) A może akurat będzie niespodzianka i wygramy coś więcej.
Ps. Wszyscy, którzy krytykują nowego trenera po 2 tygodniach pracy to nie znają się na piłce i taka jest prawda. Może się zdarzyć, że plan nowego trenera nie wypali (bo tak może się zdarzyć), ale fajnie, że w końcu mamy trenera, który ma plan na naszą drużynę. A czy mu wyjdzie? Nie wiem, ale trzymam kciuki, bo lubie tego Pana.

4

@yoli Zgadzam się z tobą w 100% :) Szkoda, że za fałszywe oskarżenia i zniszczenie człowiekowi życia przez pare lat nie zostali wywaleni ze stołka. Nie lubię ludzi, który oskarżają kogoś bez dowodów, lecz oskarżają tylko po to, żeby wygrać nawet jak to nie prawda.

2

Dużo meczy z jego udziałem nie widziałem, także z chęcią usłyszę dlaczego się mylę, ale wydaje mi się, że Malcom to jest skrzydłowy, a nie zmiennik Suareza jak każdy pisze.