O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 430
  • Liczba komentarzy 173
  • Polecenia 145

Komentarze

0

@noface ty jesteś wstyd. Won do madrytu

0

@ramon59 zastanawiam się gdzie takich jak ty produkują? Jeżeli nie znasz sie na pilce to sie nie wypowiadaj. Problemem nie sa umiejetnosci pilkarskie ani wymienieni przez ciebie pilkarze bo kazdy z nich gralby w takim bayernie, mc, juve pierwsze skrzypce

0

@DeAGie jestem tego samego zdania. Nie wiek jest problemem a głowa

0

Pique, ter stefen i puiq profesorzy reszta statyści. W nowym sezonie puiq i de jong muszą ale to muszą tworzyć środek pola wraz z doswiadczonym busqetsem. Jeżeli będzie przyśpieszenie ze środka pomocy to nawet nieźle może to wyglądać ponieważ boczni alba i semedo mają gaz. Wróci także coutinho, ktoremu należy dać szansę gry ale na jego pozycji!!

0

@messi 94 trafić w piłkę z 5 metrów? Myślę że nawet żyrafa miałaby problem lol

Zobacz wszystkie

17

Większość się zgadza. EV z Bart zrobili kpine z naszej BCN. Guardiola nie wróci bo jest bartomeu, ten hag jest raczej z Bayernem, nawiasem mówiąc dzisiaj bayern jeszcze bardziej się popisał. Tak więc PANIE XAVI chyba czas, miejsce i pora aby wrócić. Dla tych co będą pisać że za wcześnie mam odpowiedź, po pierwsze Guardiola objął stery po roku prowadzenie Barcy B oraz najważniejszy argument że może i porażki będą się zdarzać aczkolwiek wróci styl gry Barcelony i już gorzej być nie może.
Ile jeszcze ma upłynąć rzymow, liverpolow, osasuna, lavent czy granad?

16

@Moolek zmień forum

10

Zaprawdę powiadam wam, w weekend odzyskujemy lidera la liga i wygramy w tym roku ligę mistrzów

7

Bardzo dobrze, widać że Sarabi zależy. Piłkarze Barcelony mają szczęście że ja ich nie trenuje

5

Vamosssss!!
Ernesto wy... Dalaj jak najdalej. Za to co zrobiłeś w Rzymie, Liverpoolu, osasunie, leganes, u Arabów i jeszcze kilka przykładów których na szybko nie pamiętam.
Jest to bardzo dobra decyzja i chyba jedyna za kadencji obecnego zarządu. Quique witamy, gorzej na pewno nie będzie. Trzymam kciuki za po 2 koronę w tym roku a za rok po 3 korona.