O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Ajax Amsterdam
  • Barcelonie kibicuję od 1995r.

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 1399
  • Polecenia 2437

Komentarze

DJ6

2

Wygląda to bardzo źle, w tej drużynie nie ma życia, nikt nie potrafi się urwać, przyspieszyć, zaskoczyć, pewnie coś pominąłem, ale widziałem zaledwie jedną szybką wymianę piłki, jeśli się nie mylę to między Gavim, Nico i Puigiem, to nawet nie tragedia, to śmierć porozumienia między piłkarzami.
Morale muszą być straszne, na nowego maga zapowiadał się Memphis, ale nawet on był dzisiaj strasznie niedokładny i niepewny, a to już było obecne w poprzednim meczu, jego dwie stracone szanse bardzo nam zaszkodziły, bo sytuacji mieliśmy dramatycznie mało.
Coutinho jeszcze nie wrócił, to widać bardzo wyraźnie, dlatego mimo że nie jestem jego zwolennikiem, to nie mam mu za złe, jedyny plus to branie na siebie odpowiedzialności, chciał, ale forma jeszcze bardzo daleka od optymalnej.
Nie jestem wściekły, jest mi po prostu smutno i serce mi pęka jak ich widzę w takim stanie. To są nowe realia, w których się znajdujemy, strasznie ważne żebyśmy odnaleźli teraz swój rytm, nadal środek pola nam najbardziej doskwiera, straciliśmy tam zupełnie inicjatywę i jeśli tego nie naprawimy, to nie mamy czego szukać w żadnych rozgrywkach.

DJ6

6

To właśnie dzięki takim jak on jestem cierpliwy, jeśli Barcelona nie spieprzy ogromnej szansy jaką daje nam dzisiejsza młodzież, to za parę lat będziemy mieć prawdziwy walec.

DJ6

1

Haha, jakie pomyje się wylały, błagam ludzie, czytajcie ze zrozumieniem :D

DJ6

0

@MarioVeB! Może do miasta, ale nie do klubu :D

DJ6

0

@Sekstet2009 Niezwiązane? Chłop przyjechał z Monachium cały i zdrowy, wraca do Barcelony - boom - kontuzja na cały sezon.

Zobacz wszystkie
DJ6

70

Żenada, porażka, wstyd i skrajna niekompetencja, nie rozumiem i nie mam zamiaru zrozumieć. Nie powinno mu to nawet przejść przez myśl.

DJ6

57

Nie wiem jak można bronić Lengleta, ewidentny łokieć w twarz z premedytacją. Bardzo głupie zagranie i w pełni zasłużona czerwona kartka, no sorry, ale Ramosa w Barcy to chyba nikt sobie nie życzy. Tępić jak najwcześniej się da, var dalej działa.

DJ6

43

Argument wszechstronności w tym momencie nic nie znaczy, zważywszy na bogactwo w środku pola i przyjście Emersona. Jedynym miejscem do uzupełnienia będzie defensywny pomocnik, a wszyscy wiemy że Roberto się tam nie sprawdza.
Zasłużony i wierny zawodnik, należy mu podziękować za poświęcenie i pożegnać - ten cykl jak najbardziej się skończył.

DJ6

41

Niesamowite, trzy lata ogromnych upokorzeń w Lidze Mistrzów z rzędu, na dodatek każde następne coraz większe.
Początkowe ustawienie było katastrofalne, za ten jeden mecz Semedo, Roberto i Busquets powinni zostać bezpowrotnie odsunięci od składu. Fatalna taktyka Setiena to jedno, ale tragiczne, proste techniczne wpadki tej trójki wołają o pomstę do nieba.
Szanuję Busquetsa, za jego zasługi, kosmiczny niegdyś poziom i absolutną unikalność w skali światowej, ale to już powinien być jego koniec w Barcelonie, wszystkie jego atuty negujące jego brak szybkości zniknęły.
Kolejny raz było też widać fatalną kondycję psychiczną drużyny, nawet Ter Stegen i Lenglet nie wytrzymywali presji.
Setien chyba zupełnie się do tego meczu nie przygotował, niemal wszystkie akcje Bayernu szły prawą stroną, ale trudno się dziwić skoro Semedo - (1) był dzisiaj w fatalnej formie (2) miał być jednocześnie skrzydłowym (3) nie miał zupełnie wsparcia (Roberto był dziś jeszcze większym partaczem). Trenerowi zabrakło też zupełnie odwagi i wyobraźni, kiedy jesteś 3 bramki do tyłu już po pierwszej połowie, to nie ma wyjścia, idziesz na całość. Jak poszliśmy na całość? Griezmann i niemal zero pressingu.
Kolejnym grzechem jest fatalna polityka transferowa, nasz atak jest prawie zupełnie goły, wszyscy kryli Messiego, bo wiedzieli że reszta nie jest zagrożeniem. Griezmann był wielkim nieporozumieniem, nie takiego piłkarza potrzebujemy, ile zaliczył dobrych meczy? Dwa? Trzy?
Suarez już od dawna daje znać, że traci formę i ma już tylko pojedyncze przebłyski, ale nic nie zrobiono w tym kierunku, zupełnie nic.
Barcelonie potrzebna jest rewolucja kadrowa, sztabowa i instytucjonalna, ale jak to zrobić jak nie ma (podobno) hajsu?
Jeśli miałbym wybierać, to poświęciłbym Tryplet Enrique, żeby tylko pozbyć się Bartomeu i jego świty, niestety wtedy uratowało mu to tyłek i mógł kontynuować swoje "dzieło".
Najbardziej mi w tym wszystkim cholernie żal Messiego, bezpardonowo niszczą ostatnie lata jego kariery, a wraz z nimi niszczą FC Barcelonę.

DJ6

40

@Arasarkadiusz Nie, informacja o byłym zawodniku Barcy, który najwyraźniej nieźle sobie radzi poza nią.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?