0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

czytając twoje wypociny to jakby słuchał oderwanych od rzeczywistości członków "Ciamajdanu"

0

katar, Brazylia tak zgadzam się z tobą

0

twoje zdanie pasuje na czasy Guardiolii kiedy gracze La Masii mieli szanse na 1 drużynę i ją dostawali ale od kiedy trenerami/zarządcami byli/są Martino,Enrique,Fernandez,rosell,bartomeu takiej szansy nie maja więc coraz odważniej kierują wzrok ku Wyspom.

0

zwłaszcza przeciętnego ale jednak podgrzewacza foteli na ławce za 30 mln w czym bryluje ekipa rosell & bartomeu

0

A co Barca od kataru nie ma kasy jak piasków Sahary by zwiększyc kontrakty perełkom La Masii?
No tak trzeba oszczędzać kasę dla skarbówek,prokuratury hiszpańskiej oraz na nowe pensje dla Suareza i Neymara i prowizje dla jego ojczulka więc co się dziwicie że perełki Barcy garną się.
na Wyspy
Zamiast pluć na City podziękujcie za to waszym ideałom czyli rosellowi i bartomeu za ich wspaniałą destrukcyjną politykę wobec La Masii

0

Z taka polityką jaką prowadzi klub bartomeu nie liczyłbym na złota przyszłość. Obaj nie widać by mieli umiejętności na zastąpienie tak Mascherano a już na pewno nie Iniesty.
Zauwasz jak łatwo sie gra w obronie kiedy 90% rywali się tylko broni a twoim partnerem jest Pique czy Mascherano i jak łatwo się odnaleźć kiedy nasz u boku Inieste i Busquetsa.
A jak ich nie ma to tak różowo nie jest nawet z teoretycznie słabym rywalem

0

Do świetnego piłkarza mu brakuje a i wcale nie jest świetnym transferem. Drogim tak ale nie świetnym. Jakoś nie gra w 11 za często.

0

A co miał powiedzieć innego na temat klubu w którym jest pół roku?
Dla niego to awans bardziej finansowy niż sportowy ale wspomnę wam wasz entuzjazm kiedy odejdzie do bogatszego dla jego konta bankowego klubu.

0

Zdziwisz się że nie

0

Najemnik który nigdy nie będzie miał serca bordowo-granatowego.
A nowym Puyolem nigdy nie będzie bo nie jest wychowankiem i nigdy nie będzie grał do końca kariery w Barcie i odejdzie pewnego dnia do lepszej ,zamożniejszej ligi i dla niego kasiastego klubu.
Nowym Puyolem byłby Bartra ale już nie będzie bo go wywalono tylnymi drzwiami a sam Umtiti to przeciętny obrońca który jest tylko kolejnym podgrzewaczem foteli na ławce za 30 mln euro bo bądźmy szczerzy obecną Barcę ciągną Iniesta-Busquets i Messi bez których cyferki Suareza i Neymara nie byłyby tak dobre.

0

Klasa ale nie światowa

0

Dobry żart na zakończenie starego roku.Brawo

1

Arsenal to od zawsze był przedsiębiorstwem sportowym czyli klubem jak każdy inny
Barca była Więcej Niż Klubem dopóki nie miała sponsora na koszulkach czyli do VI 2011 roku a teraz to także jeden z wielu ale nie unikatowy.

2

Mam tylko jedno życzenie DIMISION bartomeu

1

Piłkarz to praca i jak każdy kto pracuje chce zarabiać jak najwięcej i Arda Turan nie jest tu wyjątkiem.
Ale nie łudźcie się on nie jest Xavim, Iniestą czy Puyolem by grać w Barcie do końca kariery bo nie ma on bordowo-granantowego serca.
On wie że jest tylko rezerwowym a grać w podstawowej 11 może jedynie wobec braku kogoś z trójki el tridente i jeżeli dostanie ofertę z Chin choćby na poziomie 20-30 mln (w Barcie nawet 8 nie zarobi) na sezon poleci pierwszym samolotem w kierunku Wielkiego Muru tak jak choćby Tevez.
To są realia obecnego futbolu zwłaszcza kiedy Chiny zaczynają dominować finansowo w piłkarskim świecie.

0

A czy BVB jako całość gra na miarę oczekiwań?
A który obrońca według twojej skali ( ostatnie zdanie) takowym nie jest?

0

Dziękuje ci że jesteś jednym z niewielu na tej stronie trzeźwo myślącym kibicem Barcy bo reszta to sezonowi kibice, fan boye niektórych piłkarzy i zaślepieni petrodolarami kibice którzy sądzą że petrodolary załatwią wszystko i nawet jakby wywalono Messiego z Barcy to by wychwalali na tej stronie rosella i jego bandę bo to rosell wszechmogący. A po za tym oni swoją wiedze czerpią jedynie na podstawie skali umiejętności jakie widza w fifie czy managerze.

0

Nie chodziło o zawodowy kontrakt tylko o postawienie bellerina i fabregasa przed faktem dokonanym ( pogratulować rosellowi i bartoemu) - " jesteś za słaby na Barcę i nie masz szans na grę w pierwszej drużynie" ( różne tłumaczenia tego zdania z języka katalońskiego w stosunku do Cesca i podobny ton do Hectora).
Ile to już perełek La Masii odeszło przez rosella i bartomeu w latach 2011-2016? Z Pepem na ławce mogli być gwiazdami i filarami Barcy ale nie rosell i bartomeu wolą wydać 30 mln na podrzędnego gracza, rezerwowego podgrzewającego ławkę lub trybuny.

0

Jesteś naiwny myśląc że qatar nie ma nic do powiedzenia w rożnych segmentach zarządzania Barcą.
A po drugie skoro jest taki bogaty i tak rzekomo wspaniale płaci Barcie że bez niego nie była by konkurencyjna względem innych klubów to czemu nie stać go ( rękami bartomeu) by płacić juniorom stawki brytyjskie?

0

Bellerin też nie był wart tyle ale jednak jest. Nic tylko pogratulować bartomeu i rosellowi.

0

A który piłkarz jest regularny jak szwajcarski zegarek? A który obrońca jest nie do przejścia? Nawet Messiego można zatrzymać!!
Nowa liga nowy styl, nowy trener, nowi koledzy to trochę czasu minie zanim wszystko zatrybi. Zresztą Borussia jako cały zespół troszkę obniżył loty ale powoli wraca stara dobra BVB. Nie stanął w miejscu a to że nie dostał szansy w Barcie. zapytaj o to bartomeu który wolał sprowadzić palacza z Francji niż dać szansę Bartrze.
Guardiola dał szansę Pique, Busquetsowi i czy Pedro i też go krytykowaliście za te decyzje a tych piłkarzy wywalaliście z Barcy. A jak dostali szanse od Pepa stali się fundamentem najlepszej drużyny w historii futbolu czyli PEP TEAMU
To samo pisaliście o Bellerinie a teraz Hector to podstawowy Kanonier wart 50 mln euro ....i nie zamierza wracać do Barcy póki jest tam bartomeu i jego zarząd.

0

Barca niestety nie jest już najlepsza ale to wina obecnego zarządu.

0

Nigdy nie był pierwszą ani nawet druga opcją w środku obrony Barcy i cieszę się że gra w Dortmundzie bo byłby następcą Pique czy Puyola.......ale tylko z Pepem lub Tito na ławce i na pewno nie z R.Fernandezem i bartomeu za sterami klubu

0

Niestety nie......ale to wina obecnego zarządu.

0

Póki za sterami Barcy stoją rosell (szara eminencja), bartomeu i katar to tacy gracze jak Adria to przyszłość........Premier League.
Smutna diagnoza poczynań obecnego zarządu Barcy.

0

A tak na poważnie to ilu z was wywalało S.Roberto z Barcy rok,dwa,trzy lata temu?
Mówiłem wielokrotnie w komentarzach że jak da mu się szansę tak jak Busquetsowi czy Pedro będzie to korzystne dla Barcy. Znowu miałem rację i za to mnie często tu się banuje.

1

OGŁOSZENIE: DAM PRACĘ
"klub sportowy FC Barcelona poszukuje niewykwalifikowanego pracownika do grzania ławki rezerwowych "
Wymagania
1. Ma kosztować 30 mln euro
2.Być gwiazdą jednego sezonu
3. godzić się na zarobki do 3 mln
4.niewielka premia by można było opłacić pensje neymara oraz konto hiszpańskiego urzędu skarbowego (" pakt hańby")
5.Zaangażowanie w rolę podgrzewacza ławki rezerwowych
6.Doświadczenie w wielkim klubie nie wymagane
Chętnych prosimy o kontakt ze społka rosell& bartomeu z siedziba w katarze ( wolałbym w więzieniu ale dla nich honor Barcy jest niczym)

4

Nic nie halo tylko takie prawo w Anglii. Byłem w Australii i tam jest podobnie. Możesz chodzić do szkoły, collegu czy na studia a może .....już od 14 roku życia legalnie podjąć pracę a to że jest chore prawo w takim kraju jak Hiszpania czy Polska to nie wina ani City ani Pepa. A do tego Wielka Brytania nigdy ie dała się stłamsić quazi tworowi jakim jest UE w kewstiach regulacji prawno-społecznych i dlatego tam młodzież ma szansę na godne zarobki już przed 18 urodzinami.
To nie jest złe że Barca szkoli dobrych ludzi ( choć tymi nie nazwałbym bartoemu i rosella i jego spółkę) i piłkarzy tylko problem wynika jak już pisałem z prawa unijnego i hiszpańskiego oraz z polityki obecnego zarządu Barcy oraz po części ze słabości La Liga i Segunda gdzie gracze wychowani w La Masia a zapowiadający się na gwiazdy zostają spychani przez politykę kadrową bartomeu,fernadeza i Enrique do klubów gdzie staja w rozwoju bo te kluby nawet z La Liga nie prezentują poziomu nawet angielskiej Championship.

0

Na pewno mają większe szanse debiutu u Pepa niż Ernique bo tym który stawia na wychowanków jest właśnie Pep.
To Barca powinna mu być wdzięczna bo jako trener stworzył do spółki z Cruyffem i Laportą najlepsza drużynę w historii futbolu a do tego dzięki niemu La Masia do 2012 roku była wzorem akademii piłkarskiej czego wisienkami na torcie była gra 11 wychowankami w pierwszej 11 oraz 3 miejsca na podium jednej ze ZP.

Media