O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Maradona, Effenberg
  • Ulubione zespoły Barca, Bayern
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie 368
  • Liczba komentarzy 3367
  • Polecenia 14447

Komentarze

6

Ta sytuacja z Eriksenem wzmacnia moją życiową dewizę, ze trzeba się cieszyć każdą chwilą, szukać powodów do zadowolenia i czerpać garściami z życia. Wiem, że zdanie "nie znamy dnia ani godziny" brzmi jak frazes ale to naprawdę ma pokrycie w rzeczywistości. Młody chłopak w sile wieku, bogaty, w jakimś sensie spełniony i nagle jego życie zawisło na włosku. Wstrząsające

22

W mediach jest sporo pozytywnych sygnałów co do Eriksena. Można być chyba umiarkowanym optymistą.
Ta sytuacja pokazuje, że nawet ciągły monitoring, nowoczesna medycyna i znakomite zaplecze nie da rady zapobiec wszystkim wypadkom, a człowiek jest tylko człowiekiem, ze swoimi słabościami.

0

Czy mały Duńczyk to Danio?

0

Walianie grają niezbyt wyrafinowaną piłkę.

3

O proszę jaka analogia Barcy z NBA. W Denver gra MVP ligi Jokić a w 1/2 konferencji gładkie 0:3 w tyłek. Barca też ma MVP futbolu światowego i rozpada się na naszych oczach od kilku sezonów.
Te sytuacje pokazują ile może największa gwiazda, nieumiejętnie obudowana lub ze zbyt słabym składem. A dodatkowo w futbolu gwiazda jest tylko 1 z 11 piłkarzy swojego zespołu, więc trudniej zdominować mecz niż w koszykówce.

Zobacz wszystkie

140

Kolejne doniesienia z siłowni: ponoć Busquets na maszynie do wiosłowania odpłynął w nieznanym kierunku

138

Znam już skład Dynama, więc dzielę się z Wami:

Golkipienko
Obrończenko, Defendenko, Wahadlenko
Skrzydlenko, Midfildenko, Pomocenkowicz, Pivotenko, Dośrodczenko
Napadenko
Ataczenko

130

Kolejne doniesienia z obozu treningowego: Koeman tak docisnął Busquetsa, że ten pobił życiowy rekord robiąc 7 pompek.

116

Właśnie obchodzimy 77-godzinnicę klęski z Granadą.

96

Chrzest małych dzieci powinien być zakazany. Wiara to przestrzeń prywatna każdego człowieka i każdy po otrzymaniu dowodu osobistego powinien zdecydować o przyjęciu lub nie wiary, jako osoba dojrzała i odpowiedzialna za siebie samego. Ta kwestia powinna być uregulowana prawnie.

W przeciwnym razem niczym nie różnimy się od wyznaniowego zaścianka, gdzie konkretna wiara narzucana jest siłą, a człowieka wtłacza się w rygor wychowania przed, którym nie ma się jak obronić, czyli wieloletniej indoktrynacji.