O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, billard,
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, FC Liverpool, JKS Czarni Jasło
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 2903
  • Liczba komentarzy 176
  • Polecenia 382

Komentarze

0

Dembele może wiedzieć więcej niż my. A co jeżeli konsultacje lekarskie pokazują mu, że nigdy nie będzie mógł grać na najwyższych obrotach i zdecydował, że w takim razie musi wywalczyć jak największy kontrakt? Czy to w barcy czy gdzieś indziej, ale dorobić się i szybko skończyć karierę.

0

@maroon zacznijmy od tego, że twierdzisz, że będę jakiekolwiek wnioski wyciągał o takim piłkarzu i od razu przylepiał mu jakąś łatkę, a dokładnie to samo robisz ze mną. Nie znasz mnie kompletnie a wyciągasz jakieś wnioski niepoparte czymkolwiek. To co robił ten człowiek jest obrzydliwe i nie masz racji tym, że media nie powinny tego nagłaśniać. Nawet te clickbaitowe artykuły dają większy zasięg i kto wie, może dzięki temu znajdzie się jakś ofiara, dzięki której inny pedofil będzie mógł zostać skazany i nie krzywdzić innych. Wszystko ma plusy i minusy, a moje pytanie nie ma złych intencji.

1

@maroon a co widzisz nieodpowiedniego w tym pytaniu? Obrażam tam kogoś? Czysta ciekawość czy prowadził szkolenie jakiegoś bardziej znanego piłkarza. Gdzie tu widzisz złe intencje w tym pytaniu?

2

Wie ktoś, czy przeszedł przez jego szkolenia jakiś piłkarz, który zrobił później większą karierę?

0

@Zielony55 to taki żarcik był:)

Zobacz wszystkie

24

@barteq dokładnie. Nie rozumiem tych ludzi co chcą jego powrotu. To tak jakby żona Cie zdradziła, poszła do innego, zażądała w sądzie, że chce auto i mieszkanie a Tobie pozostawi stare babcine sztućce powojenne. A potem coś by jej nie wychodziło w życiu i chciała do Ciebie wrócić, a Ty po rękach całujesz i mówisz że w zasadzie to można jej to wybaczyć bo przecież taka piękna i ma te długie nogi, co to rzadko która ma. Frajerstwo i tyle

16

@Crema Catalunya jeśli to zrobią to koniec barcelony i jej wartości jakie znaliśmy do tej pory

16

Ale kto pomoże? Wypalony Alba? Stary i kontuzjogenny Aguero? Wieczny przyszły diament Dembele? Problem i tak nie jest w indywidualnościach tylko w pracy całego zespołu. Nie tak dawno Ajax grał młodym, niedoświadczonym składem i zaszedł do półfinału, grając dobrą piłkę. My mamy w zespole wiele talentów, ale oni nie wiedzą co mają robic na boisku. Czym w końcu jest ten „okres przejściowy”? Czy to oznacza, że za rok przyjdą do zespołu jakieś gwiazdy typu Haaland i barca magicznie zacznie dobrze grać? Czy może młodzi piłkarze nabiorą doświadczenia i będą lepiej grać? Bo odpowiedź jest prosta- doświadczenie nabiorą, ale złe doświadczenie. Koeman nic ich nie nauczy, a przegrywanie mecz za meczem tylko ich załamie.

15

*Liczy się wygrana, lecz ciężko oglądać tak ospałą barcelone
*Suarez niestety najlepsze lata ma za sobą, ale cieszy takie przebudzenie
*Dembele jeszcze psychicznie nie jest gotowy po kontuzji, ale widać ile daje drużynie nawet w nienajlepszej formie
*Semedo powinien grać już na stałe jako PO, bez tych rotacji z Roberto

14

Nieważny przeciwnik, z Waldemarem przejdziemy każdego.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego rywala chciał(a)byś dla Barcelony w Lidze Europy?