5

O co chodzi z tym piciem kilku puszek/butelek piwa w domu, czy to po pracy czy w weekend? Rozumiem wypić sobie jakąś smaczna sztukę lub dwie dla smaku, do filmu, ale reguralne chlanie większej ilości to już uzaleznenie.

0

@AlvaroHanso Takie analogie nie mają sensu, to jest organizm a nie matematyka - nie ma zasady. Można jedynie myśleć życzeniowo.

0

@sebasek99 Co rozumiesz przez rozpad moralny Europy Zachodniej?

0

@gumaz Finanse i controlling, co z tego, że pracuje w zawodzie, że mam niezłą wypłatę, jeśli codziennie czuję się znużony i sfrustrowany tym wszystkim. Chciałem studiować fotografie, ale trochę uległem presji społecznej i rodzinie. Jednak trudno dyskutować kiedy rodzice opłacali Ci wtedy żyćko, a raczej nie są zbyt otwarci na coś co wychodzi poza ich kanon.

0

@KrystianR jasne, że można zmienić, ale najłatwiej się mówi, kiedy Cię to nie dotyczy, wyjście ze strefy komfortu jest cholernie trudne

2

@Sensible biedny chłop :(

0

@gumaz Wyboru kierunku studiów :( Trzeba było iśc za głosem serca, nie rozskądku

0

@Pilka_jest_okragla Po fakcie wszyscy mądrzy, a pamiętacie euforie związaną z przyjściem szczególnie Couthino i Dembele?

0

@KibicBarcy123 Pamiętaj kibicu młody, "nie" z przymiotnikami piszemy razem :)

0

@Luciano99 Yerba tak jak kawa zawiera kofeine, być może recpetory się przyzwyczaiły

0

@A_Gomesinho_21 Zmień żeby pytanie piąte warunkowało szóste. Odpowiadam, że nie pije piwa, a potem muszę odpowiadać jak często ro robię.

0

@Danny Gaucho Nie trzeba szukać daleko, u nas też jest taki jeden chłopek

0

@KrystianR Za mojego zycia widzę pierwszy raz

1

Burza w zimie? Welcome to zmiany klimatu

1

@BrzydkiAS myślenia życzeniowego

0

Komentarz usunięty

0

@BulaKG a nie wiem, paliłem tylko raz jakiś mocno miętowy smak i był całkiem niezły w porównaniu do Iqosowego, ale palę takie rzeczy mocno okazyjnie więc nie będę grał eksperta.

1

@barteggg08 Wielu znajmoych przesiadło się z Iqosa na GLO. Tańsze paczki i więcej samków - sam sprzęt chyba też zancznie taniej

1

@kaamil1910 Miałem tak samo, dzisiaj już ponad pół roku bez insta - wcale nie kusi. Do fejsa wróciłem, bo jednak wiedza o wydarzeniach jest dla mnie ważna.

1

@derlysy1979 Ha tfu! Czy gdyby to była dziewczynka to z defaultu można byłoby sprawę zakończyć bo jest wysokie prawdopodobieństwo, że jest heteroskesualna?

1

@KrystianR Jak chcesz coś bardziej elektro to French79 - Quartz

0

@KrystianR Matt Elliott - The maid we messed

5

Jeśli ktoś nie czuje się na siłach żeby być rodzicem, nie ma do tego warunków, lub po prostu ma inne priorytety w życiu to ma się czuć gorszym człowiekiem? Kolejny raz, cieszę się, że nie mam nic wspólnego z tą instytucją.

0

Halko! Szukam gry planszowej do takiego kameralnego grania ze współlokatorami przy winku - dlatego raczej te typowe imprezowe odpadją. Nigdy nie grałem w planszówki i jestem przytłoczony ilością i różnorodnością tego typu gier. Budżet 150 max. Na razie mamy na oku Wyprawa El Dorado. Czy ktoś z tu obecnych miał przyjemność giercowania w ten tytuł? Może macie jakieś swoje poleconka?. Będziemy grać pewnie zazwyczaj w 3-4 osoby.

0

@NicoGonzalez A co jest niezgodnego w regulaminie facebooka co nie byłoby zgodnego z prawem?

Anyway podbiajm, posiadanie konta na FB to nie obowiązek, jeśli jest to kluczowe dla ich istnienia w polityce, fakt ten nie zwalnia to z przestrzegania regulaminu.

1

@NicoGonzalez Co w takim razie należy zrobić z profilem łamiącym regulamin, na który wcześniej dobrowolnie się zgodził? Posiadanie konta na fejsbuku to nie jest obowiązek.

1

@amanter Tym bardziej niech się trzymają z daleka, zamiast wspierać lewacki kapitał.

1

@Kusco15 Mnie ciągle bawi mimo tej powtarzalności ;D

0

@Godlo u nas co roku minimum to podwyżka inflacyjna, ciekawe na ile się szarpną w tym roku.

4

@Kusco15 Czy Bosak zarzuca swoim wyborcom brak inteligencji? xd

Media