O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 2422
  • Polecenia 1608

Komentarze

0

@syngoku1 Nic, ale w Polsce modne są teorie spiskowe.

0

@JarekS
Co do pytania o pensje i czemu tak późno się za to zabrali to należałoby sprawdzić kiedy został zakończony audyt i kiedy zarząd dostał wyniki bo Laporta już o tym mówił. Wypowiadał się, że wiedział, że klub jest w złym stanie finansowym, a po audycie okazało się, że to co mu przekazano, a jaki jest stan obecny to dwie różne rzeczy. Oczywiście nie wiemy ile w tym prawdy, a ile kłamstw ale to mogłoby po cześci wyjaśniać dlaczego tak późno się za to zabrano, bo pewnie nie do końca zdawali sobie sprawę jak bardzo szacunki odbiegają od realiów.

Odniosę się też do sytuacji Ramosa.
Tak jak Alba powiedział sytuacja z Messim była zupełnie inna i zupełnie inna była także sytuacja Ramosa. Barcelona ma problem z kominem płac który przekroczyła stąd są konieczne redukcje zarobków. Nie chodzi o pieniądze same w sobie ale o widełki.
W Realu natomiast nie było żadnych tego typu problemów. Real chciał obniżki pensji od Ramosa podczas gdy dawał więcej Alabie ? Real nie miał problemów z płacami i limitami dlaczego chciał obniżać pensje swoich piłkarzy? Bo żuli kasę i zbiera ją aby wydać ją na innych. To jest nie fair wobec piłkarzy będących już w klubie

To trochę tak jakby od Ciebie, Twoja firma, chciała obniżki pensji by więcej dać nowemu którego chce zatrudnić Absurdalna sytuacja. I ja tu w pełni popieram Ramosa i moim zdaniem pokazał jak fałszywym człowiekiem jest Perez.

0

@papajak2137
A ja poproszę jakieś źródło czy link do wywiadu w którym Perez porusza temat salary cup bo mnie też to umknęło, a jestem skłonny nawet się założyć, że coś takiego w ogóle nie miało miejsca.

Perez po pewnym czasie już sam plątał się w swoich kłamstwach na temat Superligi.

A największym problemem superligi jest to, że nie jest ona dla wszystkich, a tylko dla wyselekcjonowanych czy zaproszonych. Mieli grać najbogatsi, a nie najlepsi co nie ma racji bytu w sporcie.

0

Najlepiej teraz być zespołem z SD :D Przytulić kaskę, spaść do SD B i nie ponosić odpowiedzialności za warunki umowy !!!!!

2

@ToJa79 Nie wiem jak z 25 mln nagle zrobiło Ci się nagle 15.
Barca na chwilę obecną nie ma nawet tyle miejsca aby w mieścić te 15 mln także nie wiem ile by musiał dostać aby to przeszło. 1 mln? A i La Liga Barcelonie robiła koło dupy i utrudniała sprawę aby zmusić FCB do podpisania umowy na 50 lat.

Moim zdaniem dobrze się stało. Już rok temu Należało pozwolić mu odejść za darmo.


Zobacz wszystkie

61

Dlaczego wydajność oceniana jest tylko na podstawie goli i asyst?

W takim razie Busquets jest niepotrzebny w zespole i lepiej aby w ogole nie grał bo ma jeszcze gorsze statystyki goli i asyst.

52

Brawo ma 30+ :)
Ter Stegen jest młodym przyszłościowym bramkarzem :)

Jak teraz Barca postawi na Bravo zaniedbując Ter Stegena to ten odejdzie i za chwile znowu będzie trzeba szukać bramkarza....

40

Patrzę przez ten sam pryzmat na Inieste i widzę gracza który DOPIERO w wieku 24 lat dostaje się do pierwszego zespołu i staje się podstawowym zawodnikiem swojego zespołu.
Patrzę na Busquetsa i widzę zawodnika który DOPIERO w wieku 20 lat zadebiutował w 1 zespole.
Przez ten sam pryzmat widzę Pedro który DOPIERO w wieku 21 lat zadebiutował w 1 zespole.

A rozmawiamy o 18 latku który dopiero co zadebiutował a już miałby być pewnym punktem pierwszego zespołu?

32

Ja był dawał grać Arthurowi jak najwięcej. Gość porusza się jak drugie wcielenie Xaviego i aż ze łzami w oczach się to ogląda.

I postawił bym na Messiego z przodu i Dembele i Coutinho po bokach.

30

A Maradona musi zdobyc tyle Mistrzostw ligi i tyle Mistrzostw Ligi Mistrzow aby osiągnąć poziom Messiego....

2 miesięczny turniej nie ma racji bytu w porownaniu w 10 miesięcznym sezonem. A jak wiemy Maradona poza MS zadnej wybitnej kariery nie zrobil.

Jak więc chcemy porownywac kilkanascie lat kariery na swiatowym poziomie do wybitnych 2 miesiecy turnieju MS? ABSURD

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?