O sobie

  • Zainteresowania Wrestling, piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Erling Braut Haaland,Kaka, Pirlo, Ronaldinho, Reus, Adriano. Donny Van De Beek
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Borussia Dortmund.
  • Barcelonie kibicuję od 2011

Statystyki

  • Dni w serwisie 738
  • Liczba komentarzy 32540
  • Polecenia 58159

Komentarze

1

@Shroud Zostaw to już lepiej, ja chciałem badania, bądź przykłady, nie otrzymałem ich. A ja pamiętam co on pisał tutaj na temat Lgbt w który się znajdują geje i ja tego nie zapomne, tak szczerze gdybym znał tego człowieka osobiście i to w jakiej placówce uczy to te komentarze bym pokazał dla oświaty , bo są tutaj ludzie którzy nie są przychylni do Lgbt(o czym się dzisiaj przekonałem i dość ochoczo o tym dyskutowałem) , ale on jest wyjątkowo wręcz do nich pogardliwy, jakby te społeczeństwo zrobiło mu krzywdę, także nie, zostaw, ja teraz spróbowałem i nic nie dostałem, jedynie agresję, czyli to co zawsze od niego dostaje.

7

@LuisSalvano No widzisz, nawet nie chciałeś podać żadnych badań, żadnych przykładów ani nic, ot po prostu zrobiłeś sobie chochoła z Lgbt bez sensu, bo te społeczeństwo nie jest tak naprawdę w twoim wątku do niczego potrzebne, taki typowy przytyk żeby pasowało do twojej tezy, ale miałeś prawo odrzucić moje prośby więc trudno.

11

@LuisSalvano "Ja wiem, że teraz w niektórych kręgach to bardziej modne jest bycie tęczowym niż hetero" - Ta, to proszę podać w jakich, ba, podaj mi proszę badania odnośnie tej mody co? A, i co ma Lgbt wspólnego z tematem odnośnie "stuleji"?

2

@Mario96w Lili to taka postać w Tekken.

1

@damianex10 Kiedyś lubiłem, ale mi się znudził, no i przez rodzinę nie dam rady już ich słuchać.

Zobacz wszystkie

136

"Przeciętna zmiana dembele"xd, trzymajcie mnie bo ze śmiechu pękne

113

Za chwilę będzie El Classico w Australii, derby Madrytu w Chinach, Puchar Anglii w Kaliforni oraz Puchar Króla w Sosnowcu

109

Setien to rolnik więc powinien wystawić tego Rikiego Pługa, przynajmniej rolnicza Barca będzie.

102

@Shapiro Matko moja.

101

Ta partia to jest tragedia jakaś, masa afer jak z Banasiem czy Lotami, pierwsza partia po 89 roku która tak nagminnie łamie konstytucję, partia która wprowadza programy typu 500 plus przez które gospodarka nie ma się wcale lepiej, teraz to co oni robią w czasie kryzysu jest chore.

Najgorsze jest to że moja rodzina nadal im wierzy i chce na nich głosować w większości, a robi mi się z tego powodu niesamowicie przykro mimo tego ile razy już im tłumaczyłem na co się piszą.

Media

Liga typerów

1 _KrAtOs_ 121 pkt
2 Tridente2015 119 pkt
3 KingLeonidas 119 pkt
4 maciek2164 119 pkt
5 lefreux 118 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?