O sobie

  • Zainteresowania Wrestling, piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Mama Neymara,Kaka, Pirlo, Ronaldinho, Reus, Adriano. Donny Van De Beek
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Borussia Dortmund.
  • Barcelonie kibicuję od 2011

Statystyki

  • Dni w serwisie 674
  • Liczba komentarzy 28527
  • Polecenia 51853

Komentarze

0

@DonVincenzo Oczywiście że to wina Nii, zresztą Andre The Giant kiedyś mówił, że nigdy nie użył swojej siły, zawsze jej używał w 50 procentach aby nie wyrządzić krzywdy dla wrestlera, najwidoczniej Nia nie umie jej kontrolować, co więcej sposób w jakie wykonuje akcje przyprawiaja o strach, polecam obejrzeć ostatni filmik jej walki z Sane gdzie nia rzucila w taki sposób, że Kairi nie miała czasu na kontrolowanie akcji.

Ta osoba jest niebezpieczna w ringu, ale się utrzymuje, no bo ma świetne stosunki z The Rockiem.

0

@lucas/catalan A to bardziej był buckle slam aniżeli Buckle Bomb, zresztą Buckle Bomb nie jest tak grozny jak piledrivery.

0

@PatrychoO Ja do Nii jako człowieka nie mam nic, ale nie wiem po co ona się targa na wrestling skoro nie posiada talentu.Sorki, osoba siedzi 5 lat w tym i nadal ma problemy z wykonaniem prostej akcji, ostatni rzut w schodki był karygodny, Kairi nie miała jak odpowiednio tego przyjąć, tak samo niedawny Bomb w narożnik gdzie uszkodziła Japonkę.

No raczej nie inaczej, tak by ją dawno wywalili pewnie, ale cóż, kuzynka The Rocka i wszystko.

0

@Transu96 Już poprawione.

0

@PatrychoO Nie, ona wrzuca wszystkich do jednego wora, dla niej czarni w tej sytuacji tylko kradną i zabijają, no kurka co ta kobieta wygaduje? Jest masa ludzi która protestuje, ale Linda musi oczywiście podpiąć pod swój światopogląd sytuację, bo ci co rabują to nie protestujący tak naprawdę, to wandale i skur... Zresztą według badań Reutersa większość popiera protesty więc ta kobieta jest spalona, no i to Hogany więc mogłem się spodziewać tego po nich.

Świetna decyzja Khana .

Zobacz wszystkie

135

"Przeciętna zmiana dembele"xd, trzymajcie mnie bo ze śmiechu pękne

113

Za chwilę będzie El Classico w Australii, derby Madrytu w Chinach, Puchar Anglii w Kaliforni oraz Puchar Króla w Sosnowcu

109

Setien to rolnik więc powinien wystawić tego Rikiego Pługa, przynajmniej rolnicza Barca będzie.

102

@Shapiro Matko moja.

101

Ta partia to jest tragedia jakaś, masa afer jak z Banasiem czy Lotami, pierwsza partia po 89 roku która tak nagminnie łamie konstytucję, partia która wprowadza programy typu 500 plus przez które gospodarka nie ma się wcale lepiej, teraz to co oni robią w czasie kryzysu jest chore.

Najgorsze jest to że moja rodzina nadal im wierzy i chce na nich głosować w większości, a robi mi się z tego powodu niesamowicie przykro mimo tego ile razy już im tłumaczyłem na co się piszą.