3

I bardzo dobrze zobaczymy czy będzie tak samo na treningach ćwiczyć jak ostatnio napisano, że trenował jak nigdy.. Jechać z nim trybuny i sypać karami za spóźnienia itd.

0

@wroner to i zaangażowanie by spadło bo nikt by nie walczył na ostro..

0

@wojpie6377 otóż to chywa wolałbym 5 w plecy jak jego kontuzję..

0

@wroner i losowania nam nie sprzyjają jak by nie patrzeć, jedziemy do Neapolu ajjj

1

@Mike1023 nono i weźmy sobie kolejnego Bartusia to Barcy nie będzie w ogóle jako klubu bo będzie bankructwo hahahha

0

Komentarz usunięty

1

@Dawid_Dave taa szczególnie jak Xavi wczoraj mówił, że Busquets to dla niego fundamentalny gracz od którego zaczyna skład.. De Jong na DMF albo będzie jak jest obecnie + dalej marnujący się Frenkie..

0

@kokos_xd na pewno lepszy niż nasz połamaniec Dembele..

0

@Sortello bardzo możliwe, ale ile można użalać się nad dzieciakiem on udowodnił swój brak profesjonalizmu już nie raz przez okres kontraktu, spóźnienia itd. Itd. Nie jest zintegrowany z nikim zupełnie nikt go nigdzie nie zaprasza, żyje u nas jak odludek który do tego chce mega podwyżki i pensji na nie wiadomo jakim poziomie do tego ma być traktowany jak super gwiazda gdzie non stop łapał u nas kontuzję.. To że niema jej od jakiegoś czasu nie oznacza, że nagle miało by się to zmienić, w dodatku trzeba przyznać, że mnóstwo głupich rzeczy robi jak gra, gdy trzeba podać to kiwa i na odwrót w ostatnim meczu z Realem tylko szczęście uratowało go bo nie wrócił 2x za zawodnikiem do obrony który zmarnował 2x 100% szanse na gola..

0

@norbo80 a Fati to co? FERRAN Torres?

0

@KaammiilM1206 Fati, Ferran Torres.

1

@swiergol2 z Semedo się zgodze, z Puigiem nie do końca tylko dlatego, że nie ma regularnych szans i ciągłej gry. Ale również nie jestem jego obrońcą, natomiast odnośnie Depaya to sam uważam, że narazie to nie wypal mało tego on w ogóle nie pasuje do naszego obecnego stylu grania.. I śmiem tak twierdzić bo grał prawie pół roku u nas i w każdym meczu dosłownie był mizerny i powodował bramkowe straty dla rywali nawet.. A to, że tam kilka bramek miał no miał, Luuk też je ma bo gra.. Depay oprócz karnych i ewentualnie wolnych chociaż nieraz już irytowało, że wszedsie się wpycha oby asysta wpadła to naprawdę był bardzo mizerny..

0

@Borneo ogra się Ferran Torres, wróci Fati i wolę ich niż głupiego Dembele który nigdy nie podejmuje dobrych decyzji.. Jak trzeba podać to kiwa jak kiwać to podaje a i nie zawsze wraca i tylko szczęście ratuje to, że w danym momencie nie tracimy gola który można by mu przypisać...

0

@Borneo a dla mnie Dembele to powinien wychodzić na ostrych rywali zeby go jeszcze raz połamali przed odejściem za darmo..

0

@Magicc89PL jeżeli nie masz siły wracać to nie wynika to z braku fizyczności lecz kondycji.. Fizyczność to walka barkami i siła przepychania się czy coś według mnie.

2

@van Baster hehe a nie jeden przed meczem mówił, że brak Depaya to błąd i Luuk na szpicy to nieporozumienie..

0

@Kazragore hehe a do przerwy widziałem z 10 komentarzy typu: Dembele dzisiaj fajnie gra xD

0

@denks1984 on jest bez formy odkąd przyszedł do Barcy hahahha

6

A czy dzisiaj około godzin porannych 8-9 nie mieli jeszcze pozytywnego?? Hehe ale to jest śmiech.. Godzina 9 pozytywny, godzina 21 negatywny, wcale bym się nie zdziwił jakby jutro o 8 rano znowu mieli pozytywny heh lotto.

0

@Gurolzkaszub zajebisty mecz?? 13 strzałów na bramkę w tym 1 celny.. Fart, że bramka akurat..

0

@Matte34 owszem widziałem, nie mniej uważam, że powinniśmy się lepiej utrzymywać przy piłce nawet z takim składem, a na Twój argument czy widziałem jakim składem graliśmy, owszem i widziałem też jakim składem grał przeciwnik w dużym osłabieniu..

0

@Barca1922 to chyba jedyny plus tego, że być może się odbuduje, ale poraz który to już w końcówce możemy tracić punkty bo nie trzymamy piłki :(

3

@Luccas zawsze z szacunkiem do rywala nawet jeżeli to najsłabszy rywal na świecie, mes que un club coś Ci mówi?

56

@MrCental prędzej obaj przejdą do Madrytu i to wcale nie będą jaja tylko jest to bardzo prawdopodobne niestety.

0

@prodigy dlatego trzeba go w zimie puścić chociażby za głupie 30 baniek..

1

@PJ777 hmm dlaczego nie tryplet?? Liga Europy, La Liga, Puchar Króla to też tryplet xDD

35

@david89 teoretycznie szczepionka ma uchronić ludzi od śmierci z powodu niewydolności płuc, ewentualnie ma poprostu sprawić aby osoby zaszczepione łatwiej znosiły virusa.. Nic więcej a nosicielem może być każdy czy szczepiony czy nie.

0

W takich przypadkach zadziwia mnie jednak klub.. Niema żadnej oficjalki ani nic tylko co chwilę jakieś info a to badania itd itd. Ok ktoś napisał to nie wina klubu, że chcą na spokojnie domknąć operacje. Zgoda mają prawo tym bardziej przy obecnej sytuacji finansowej naszego klubu, ale kurde w ogóle zawsze są przecieki, zawsze pewien pan wie najwięcej i zawsze sprawdzają się jego informacje, nie rozumiem wobec tego czemu nigdy nikt nie potrafi utrzymać tego w tajemnicy?? Po co te przecieki domysły informacje niech klub ukryje wszystko i nagle poprostu wyskoczy z oficjalką??

0

@22_LR nie nie twierdzę tak absolutnie, ale poprzednią markę powiedzmy sprzedawał Bartomeu i uzyskał ile uzyskał, a Laporta uważa, że klub zasługuje na więcej i jest więcej wart dlatego wierzę i wiem, że znajdzie bez Messiego z obecną Barca lepszych sponsorów.

0

@Magicc89PL w zwykłej Polsce też na hipotekę bierzesz kasę a nie wszyscy wydają ją tylko na dom.. Wystarczy zawyżyć ceny różnych rzeczy np. Kuchnia kosztuje 50 tys. I dostajesz na to kasę, a zrobisz np. Ją za 20 to już 30 Ci zostaje nie wiem na auto w jakim wy ludzie świecie żyjecie... A 1,5 miliarda to ogromne kwoty do manipulacji..

Media