24

@Derean Ja widziałem. Ktoś tu kiedyś napisał, że Neymar od nas odejdzie. I to jeszcze do PSG xD Ale mieliśmy beke xD

0

Dobre podejście. Wydaje się uzasadnione ekonomicznie. Ściąganie przeciętnych doświadczonych piłkarzy z przeciętnych zespołów jest w tym klubie totalnie bez sensu.

5

@Alustic Z "piłkarzykami" to Ty masz kolego do czynienia w szkole na boisku.

0

Dawać Xaviego. Jak będzie Xavi to wyciągnie ze szkółki nowego Messiego. Od razu! A i Ronaldinho pewnie by namówił do powrotu. A w ogóle to przyjedzie z walizką szczepionek zmieniających DNA zawodników na katalońskie, żeby cała kadra w końcu pojęła w jaki sposób gra się w Wielkiej Barcelonie. Może zabrać też ze sobą kilka walizek petrodolców to kupimy sobie jeszcze Neymara i Lewandowskiego. Czy może mamy jeszcze inne oczekiwania? Piszcie! Xavi to cudotwórca rozwiązujący wszystkie problemy.

A tak serio: Koeman zostaje do końca sezonu w którym i tak nie mamy prawa mieć wygórowanych oczekiwań. Skończą się kontuzje - wróci Fati, Aguero - zobaczymy jak to będzie wyglądać. Już raz zmieniliśmy Valverde bo nam się styl nie podobał...

0

@AdolfVerloc Przypadek Guardioli odcisnął olbrzymie piętno i od tamtego czasu klub cały czas chce powtarzać ten schemat. Coraz mniej rozumiem szukania tego legendarnego DNA Barcelony.

5

Zastanawiam się czym Wam Ryszard zawinił? Szanse dostał w presezonie, pokazał się z niezłej strony po czym został odstawiony na boczny tor. Zdecydował się, że zostanie i ja też uważam że dla Jego kariery to fatalna decyzja, ale żeby wyzywać Go od atencjuszy i wypychać butem za drzwi? Wyśmiewać bo aktualnie nie pasuje do koncepcji trenera? Przecież to Barcelona Ryszarda takim ukształtowała! Łatwo teoretycznie identyfikować się z wartościami Barcy, trudniej je samemu reprezentować, co nie?

6

@AlexDark00 Zastanawiam się czy Ty nie grzeszysz inteligencją czy może celowo próbujesz wywołać u kogoś białą gorączkę swoimi idiotycznymi odpowiedziami. W obu przypadkach lepiej żebyś poszedł za udzielonymi Ci radami i może dla odmiany tym razem nie słuchał siebie.

0

@Gappeq I dobrze. Najpierw czekaliśmy rok czasu aż Francuz "odpali" a teraz jak się rozruszał to oddamy Go za Neya, którego podatność na kontuzje jest co najmniej ponadprzeciętna.

0

@Martix Trwonił, nie trwonił. Jak udało się dograć Cou i Dembele to wszyscy byli przezachwyceni. Gdyby choć jeden spełnił pokładane w nim nadzieje to nie byłoby rozmowy o pieniądzach za pewne

3

Generalnie Babiarz nie byłby złym komentatorem gdyby nie wpisywał się idealnie w linie TVP i stale karykaturalnie nie zakłamywał rzeczywistości

6

@Janiama Gdyby Kubacki nie zepsuł pierwszego skoku to nie byłoby gadania że Granerud zepsuł drugi skok. Tak też można.

6

Granerud macha skrzydłami jak samolot, odjazd przy lądowaniu a zgarnia 18nastki. To jest nieśmieszny dowcip

0

@Ratamahatta Czyli komu?

0

@Batys Jakich pucharów jak oni o czwórkę walczą?

0

@RomanHoffer Nowa gaśnica to lepszy pomysł, bo i koszt podobny. Przynajmniej u mnie tak było.

0

@arasz1819 Z początku myślałem że to jakiś sarkastyczny wpis a ty udałeś się na rozmowę z naszym transferowym hitem z Brazylii ;)

0

@dadan1990 Dzięki. Miło było popłakać się tak jakby to wydarzyło się dziś

0

@Kwasiak98 Raz dzisiaj z dystansu nawet spróbował i wcale daleko nie był ;)

0

@cules100pro A ja mam nadzieję, że chłopak znajdzie sobie klub który da mu szansę. Zgadzam się z Tobą ale najwidoczniej oni tam w sztabie nie zgadzają się z nami ;)

2

Biorąc pod uwagę dotychczasową historię, gra z rodakami raczej nie napawa Leo optymizmem.

3

@IronSanHybrid Uwielbiam ten kanał, Karol robi ciekawe wywiady z których obejrzałem chyba większość. Tego wywiadu dałem radę chyba z 10 minut.

1

Po pierwszych 5 minutach liczyłem na bramkę co 10 minut :)

0

@xBoMBoWiECx To było w sumie wiadomo przed pierwszym gwizdkiem xD

0

@Gibbon_FCB ter stegen 4/10? Po tym przestałem czytać

0

@insp1re Początek sezonu pokazał raczej przykrą prawdę, że Riki ma ten sezon zmarnowany

0

@dv7wisnia Pytanie brzmi gdzie mentalnie jest Barcelona

0

@kamilo0066 Dziś akurat niezły mecz uważam

0

Tooo może jednak lepiej bez zmian??

1

@Bocheno1 moim zdaniem bliżej drugiej. Cou niech się trzyma z dala od skrzydeł

0

@FCBKUBANO korona w Rzeszowie

Media