O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2002/2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 3793
  • Liczba komentarzy 736
  • Polecenia 1416

Komentarze

5

@Alustic Z "piłkarzykami" to Ty masz kolego do czynienia w szkole na boisku.

0

Dawać Xaviego. Jak będzie Xavi to wyciągnie ze szkółki nowego Messiego. Od razu! A i Ronaldinho pewnie by namówił do powrotu. A w ogóle to przyjedzie z walizką szczepionek zmieniających DNA zawodników na katalońskie, żeby cała kadra w końcu pojęła w jaki sposób gra się w Wielkiej Barcelonie. Może zabrać też ze sobą kilka walizek petrodolców to kupimy sobie jeszcze Neymara i Lewandowskiego. Czy może mamy jeszcze inne oczekiwania? Piszcie! Xavi to cudotwórca rozwiązujący wszystkie problemy.

A tak serio: Koeman zostaje do końca sezonu w którym i tak nie mamy prawa mieć wygórowanych oczekiwań. Skończą się kontuzje - wróci Fati, Aguero - zobaczymy jak to będzie wyglądać. Już raz zmieniliśmy Valverde bo nam się styl nie podobał...

0

@AdolfVerloc Przypadek Guardioli odcisnął olbrzymie piętno i od tamtego czasu klub cały czas chce powtarzać ten schemat. Coraz mniej rozumiem szukania tego legendarnego DNA Barcelony.

5

Zastanawiam się czym Wam Ryszard zawinił? Szanse dostał w presezonie, pokazał się z niezłej strony po czym został odstawiony na boczny tor. Zdecydował się, że zostanie i ja też uważam że dla Jego kariery to fatalna decyzja, ale żeby wyzywać Go od atencjuszy i wypychać butem za drzwi? Wyśmiewać bo aktualnie nie pasuje do koncepcji trenera? Przecież to Barcelona Ryszarda takim ukształtowała! Łatwo teoretycznie identyfikować się z wartościami Barcy, trudniej je samemu reprezentować, co nie?

6

@AlexDark00 Zastanawiam się czy Ty nie grzeszysz inteligencją czy może celowo próbujesz wywołać u kogoś białą gorączkę swoimi idiotycznymi odpowiedziami. W obu przypadkach lepiej żebyś poszedł za udzielonymi Ci radami i może dla odmiany tym razem nie słuchał siebie.

Zobacz wszystkie

81

Przed chwilą TVP 1 wyemitowało program pod nazwą "Droga do Berlina".

Opis programu: "Zbiór informacji i ciekawostek o finale Ligi Mistrzów. Twórcy programu przedstawiają raporty z obozu obu uczestników (...)"

Z ciekawości poczekałem na ten "program"

...dwa wywiady...

...Z Błaszczykowskim i Piszczkiem żalącymi się, że Borussie wyeliminował właśnie Juventus...

Nie mam złudzeń co do jakości transmisji w sobotę :/

76

Dostałem mokrą szmatą w pysk z drugiej strony w ciągu 24 godzin.

71

Tęskniłem za uczuciem. kiedy to po ostatnim gwizdku żałuję, że mecz się skończył.

68

Pamiętajcie żeby obejrzeć skróty z LM! Szpaku Was od 10 minut prosi, nie róbcie facetowi zawodu.

37

Taka remontada to marzenie, ale ten zespół już niejedno podobne spełniał.