O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 412
  • Liczba komentarzy 252
  • Polecenia 872

Komentarze

1

@Pstryk A moim zdaniem Psg nie zagrało nic wielkiego. Grali wszystko na Neymara bardziej niż Barca na Messiego.. Nie ma drużyny.. Przypilnuja Neya i nie będzie gry..

1

Najgorsze jest to, że zawsze piszą tylko o Messim jakby tylko on był w tej drużynie.. Messi sam nie wygra z Bayernem. Z Bayernem musi wygrać drużyna która zagra na 200%,zostawi wszystko na murawie.. Inaczej nie damy rady..

16

Do tej pory nie potrafię zrozumieć gdzie oni rękę zobaczyli.. Mają taki system taka technologie a dalej się kompromitują.

7

@Elvisek Zrehabilitował? Mógłby gdyby nie było karnego a ten był ewidentny.. Kolejny raz var i sędziowie się skompromitowali tak długo sprawdzając ta sytuację..

3

Na Bayern to raczej za mało..

Zobacz wszystkie

61

Śmiejecie się z Realu,ale lepiej zobaczcie jak gra Barcelona..Gdyby nie Mark wynik byłby taki sam jak Realu z PSG...

60

Jak on twierdzi, że Barca w meczu ze Slavią dominowała to ten sezon można uznać za stracony... Większej mydliny w życiu nie słyszałem...

36

Dla mnie to nagroda dla najlepszego piłkarza świata,który ma największe umiejętności..Leo jest strzelcem,kreatorem i dryblerem w jednym..Żaden zawodnik tego nie ma..Są znakomici pomocnicy kreujący grę..Są strzelcy jak Lewy czy Ronaldo..Leo ma to wszystko i dopóki gra na poziomie i jest w formie każdego roku powinien dostać złotą piłkę...ZA UMIEJĘTNOŚCI....Gratulacje Leo..

29

@Krzeczo Myślisz że Neymar odchodząc z Barcy sam opłacił swoją klauzule? Jeżeli tak,to polecam czasami uzywać mózgu-przydaję się;)

25

Przestańcie płakać! Mamy początek sezonu i trzech napastników konruzjowanych wtym Messiego który robi grę.. A wy jak te stare baby będziecie płakać i płakać. Za dwa, trzy miesiące zobaczymy jak to będzie wyglądało.