O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 941
  • Liczba komentarzy 729
  • Polecenia 2223

Komentarze

8

@mikokarla Szczęście? Przegraliśmy zasłużenie i to była fart że tak mało.

0

Jedynym wytłumaczeniem jest to że chłopak po prostu chce odejść. Nic nie przemawia za tym żeby dać jemu taka kasę. Zażądał takiej kwoty bo wiedział że Barca jej nie zaakceptuje.

0

@Derean Moim zdaniem postawił takie warunki bo po prostu chce odejść. Dla mnie nie ma innego racjonalnego wytłumaczenia.

0

@hooligun Myślisz że taki zawodnik da z siebie wszystko?

1

@grubiorz Patrząc na to jak grali w poprzednich klubach to wcale nie były złe transfery. Coutinho jak przybył to byłem mega zadowolony bo w Liverpoolu był kozakiem. Kto by pomyślał że w Barcy jemu nie pójdzie. Z Dembele też nikt nie mógł przewidzieć że pewnie wiecznie na L4 siedział. Tranfery to loteria niestety.

Zobacz wszystkie

109

Do wszystkich którzy zaraz będą po nim jeździć. A co miałby powiedzieć?? Pomyliłem się i popełniłem błąd. Przepraszam wszystkich ułomnych kibiców Barcelony:D:D

61

Śmiejecie się z Realu,ale lepiej zobaczcie jak gra Barcelona..Gdyby nie Mark wynik byłby taki sam jak Realu z PSG...

60

Jak on twierdzi, że Barca w meczu ze Slavią dominowała to ten sezon można uznać za stracony... Większej mydliny w życiu nie słyszałem...

36

Dla mnie to nagroda dla najlepszego piłkarza świata,który ma największe umiejętności..Leo jest strzelcem,kreatorem i dryblerem w jednym..Żaden zawodnik tego nie ma..Są znakomici pomocnicy kreujący grę..Są strzelcy jak Lewy czy Ronaldo..Leo ma to wszystko i dopóki gra na poziomie i jest w formie każdego roku powinien dostać złotą piłkę...ZA UMIEJĘTNOŚCI....Gratulacje Leo..

31

Prawdę mówiąc Griezman rozegrał wczoraj najlepszy mecz w tym sezonie. Skuteczność tylko do poprawy.