O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, Historia, Film
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003/2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 3012
  • Liczba komentarzy 2279
  • Polecenia 6044

Komentarze

1

Czy ktoś się orientuje czy są szanse na powrót De Ligta do zdrowia i występów na Euro?

9

Szacun! Szczypiorniści razem z kobietami ratują honor! Co ciekawe wygrali oni LM pierwszy raz od sezonu 2014/2015 czyli wtedy co drużyna piłkarska.

2

Ta nagroda dla zawodnika meczu od Heinekena to jakis żart. Wyglada jak jakis puchar wygrany na festynie za trafienie z pistoletu na kulki.

0

Ktoś podpowie czemu w kadrze Anglików nie ma Sancho i Wana-Bisaki?

0

@Lisek transmisja na Polsat Sport Extra.

Zobacz wszystkie

128

Jeżeli to prawda, ze Puig przekazał treść osobistej rozmowy z trenerem mediom to w mojej ocenie jest to niedopuszczalne i jako przełożony srogo bym go za to ukarał. I nie ważne czy zrobił to on osobiście czy jego ojciec/wujek/brat. Trzeba wiedzieć kogo się ma w swoim środowisku i myśleć co się komu mówi.

120

Tak powazna kontuzja ktoregokolwiek z naszych zawodnikow bylaby tragedia. Jednak Aleixa darze szczegolna sympatia (zapewne nie tylko ja),zdobyl moje "serce" swoja praca, pasja i upartoscia w dazeniu do celu. Jego radosc w ostatnich spotkaniach.... Czlowiek patrzac na te sceny mial banana na twarzy. Tak bardzo mi szkoda Aleixa, nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek i kogokolwiek kontuzja tak mnie zasmucila.
Wroc silniejszy, czekamy!

110

36 kolejka- Real przyjeżdża na Camp Nou. Właśnie sobie uświadomiłem, że jest wielce prawdopodobne iż będą robić nam ich ukochany szpaler:)

Tak wiem jest grudzień. Są święta, można marzyć.

102

Nie wiem czy inni użytkownicy tak maja, ale od jakiegoś czasu coraz rzadziej wchodzę na stronę, a w szczególności na La Ramble. Co człowiek nie zajrzy to tylko polityka.
Byłem ogromnym fanem idei LR, ale w obecnym kształcie jest to po prostu szambo i bezcelowe kłótnie. Zdecydowanie mniej wartościowych treści.
Bez urazy, bez apelu, bez próśb. Taka moja refleksja. Niech wszystko toczy się dalej.

100

Po dwóch latach nareszcie skończyły się przypadkowe bramki w doliczonym czasie w stylu "na chaos". Nikt inny nie miał tak wiele szczęścia co Real. Bramki ze spalonych, fartowne losowania w LM i te bramki w końcówkach.
Koniec.