1

Wrdług Sondażau EP w Rzeszowie wybory wygrał Fiołek ,w pierwszej turze 55,80%

1

@amanter nawet jak skończy się kariera Bidena , to wejdzie młoda Harris która zbiera teraz doświadczenie jako zastępca.Przy następnych wyborach Trump przy niej będzie wyglądał jak dziadek.

0

@totalcrack o tym mówię ale raczej nie na najszybsze mecze ale może doradzać ewentualnie wejść na drugą połowę kiedy tempo jest inne.

0

@totalcrack ja rolę Piquę widzę bardziej w przwjazywaniu wiedzy Araujo Ericowi MInguezie i może laporcie czy de ligcie.Chodzi bardziej o wprowadzenie tych ludzi do pierwszego skladu.Ale w meczach z zawodnikami jak sterling Mbappe to chyba powinna grać młodzież w meczach ka ligi ok ale ze sprinterami powinien się ścigać Araujo czy Eric który ma doświadczenie z Angielskich boisk.

0

@totalcrack mnie chodzi o powroty taki Mbappe nie da mu szans.On odprowadza do boku ale my potrzebujemy ludzi bardziej pokroju Araujo którzy nie dadzą się wyprzedzić i uciec.Podejrzewam że raki sterling i tego typu gracze mu uciekną.

0

Nie wiem czy Pique nie jest zbyt wolny na powrotach.Dobrze że Garcia się ogrywa w reprezentacji i nie wiem czy Pique będzie podstawowym zawodnikiem .Jest Araujo Garcia w formie może być Mingueza a jeszcze ma ktoś jeszcze przyjść

0

@Herbert tak ale po wyborze drugiego holendra sytuacja Depayem mogła wydawać się nie pewna.Klub przyspieszył negocjacje a przedstawiciele Depaya mają na początku tego tyg.Przyjechać dokończyć transfer.Takie rzeczy jak koszulki w sklepie plus info w gazecie to normalny marketing jak pokazanie zdjęcia telefonu przed premierą gdzie na podstawie zdjęcia mówią jakie będzie miał możliwości.Tesla też pokazała swoją ciężarówkę we fragmentach przed premierą choć samochód był w 80 % przykryty na lawecie.Miało to podgrzać atmosferę i wzbudzić emocje.Dla mnie ten artykuł Sportu to akcja klubu z gazetą.pewnie są na finiszu negocjacji i podgrzewają atmosferę zwłaszcza po tym jak drugi holender wybrał psg.

0

@Kettger katować się tvp jest ciężkie ale żeby jeszcze w 4k;)to musiałeś nieźle nabroić że taką pokutę sobie dałeś;)

0

@sergio5 jestem zdruzgotany decyzją Martina ,teraz niech się pokaże na tych mistrzostwach aby ktoś go chciał i dobrze zapłacił.

0

@Herbert jak dla mnie to zwyczajnie jest to robota klubu ze sportem najpierw na " niby omyłkowo "pojawia się koszulka w sklepie Depaya potem artykuł w gazecie.Na mój gust to akcja uzgodniona z klubem i na pewno zawodnik o takiej akcji wie na pewno o koszulce w sklepie.To jest marketing.Dlatego gazeta tutaj trzymała się tego co ustalili.Podejrzewam że mogła nastąpić zmiana gdyby Eriksen np. Nie przeżył.To by zmieniło.On przeżył a mecz dokończyli informacja była o wydarzeniu z Eriksenem ale puścili to co ustalili z klubem.

0

@Pewex boli cię 3 transfer Depaya przy 1 Alaby?Czy o co chodzi?Sport napisał o Ericsenie.

1

@PatrychoO luz choć wielu po tej scenie zaczęli tak do niego podchodzić nawet córka Bruca protestowała o ile pamiętam

0

@matirix20 w filmie o nim walczył w turnieju.Walki pokazowe były ale chodziło w nich o to aby porównać styl jego z innym.Potem Bruce się uczył tego mistrza tego stylu i wzbogacał swój styl.Walka musiała być poważna jeśli mia wykazać przewagę jakiegoś stylu.

0

@PatrychoO to że raz dostał nie oznacza że był słaby był mega szybki że musiał wolniej robić ruchy bo kamera ich nie widziała.Myślę że mógł mieć za małą masę aby wygrać i jak ktoś go trafił to mógł przegrać.Potrafił świetnie władać bronią tu mógłby mieć przewagę łączył to z walką wręcz tu był groźny dla każdego.On jak tworzył własny styl wyzywał na pojedynki mistrzów danego stylu uczył się tego stylu i wzbogacał własny.Jego styl polegał na wyprzedzeniu ruchu przeciwnika.Jeśli udałoby mu się trafiać i samemu nie dostać i nie być przewróconym to może silniejszego by pokonał ale to wróżenie z fusów.A co do Tarantino to nie wiem czy ta scena nie była podkolorowana na potrzeby filmu tarantino historię adoptował do własnych potrzeb.

0

Na stronie konkurencji użytkownicy oburzeni są zdjęciem sportu Depaya a nie Erikena..Choć Sport napisał o Eriksenie Po prostu zwyczajnie boli ich kolejny transfer Barcy.Przy jednym ich Barca zrobiła 3 darmowe.Gdzie ich główny transfer jest zagrożony w zasadzie niewiele się dzieje.A są tam potrzebne zmiany.Jedna Alaba to trochę mało.
Swoją drogą nie wiem czy to nie jest przypadkiem akcja klubu bo i (koszulka Depaya się w sklepie pojawiła) pewnie dali gazecie zwyczajnie cynk aby o Depayu napisali.

1

@Kwiatek67 takie wpuszczenie jego koszulki do sklepu to klasyczna ustawka w marketingu .Tkzw. wyciek np.Tesla swoją ciężarówkę pokazywała wcześniej ze niby ktoś zrobił zdjęcie i puszczał do sieci.Pokazana była albo część samochodu albo nie wyraźnie ma to wzbudzać zainteresowanie.Zawodnik o tym wie dał zgodę ustalają szczegóły i jest to marketingowy sposób zainteresowanie tematem.Zwłaszcza że ten Depay wcześniej to go nie chcieli koeman się upierał zarząd chcę Neymara choć tu zdania sa podzielone.Tu chcą wywołać efekt porzadania i wyrabiać mu markę.W kosmetykach tel np. Iphony nowe modele jakie będą miały funkcje ktoś zrobił zdjęcie no to są domysły ze to ma itp.Marketing w przypadku Depaya w sklepie pojawiła się koszulka.

0

@Kwiatek67 po ustawce z koszulką raczej bęxzie

0

@BarcaInfo super:)))

0

@Catalanian1991 ja tego nie wymyśliłem
https://www.realmadryt.pl/news/104432-nowa-umowa-neymara-blokuje-transfer-mbappe
Cytuje co tu jest napisane
Były gracz Barcelony miał miesiąc temu podpisać dokumenty wiążące go z PSG do 2025 roku pod warunkiem, że klub nie pozbędzie się francuskiego napastnika. D

0

@Catalanian1991 Było kilka dni temu o ty na stronie Realu że neymar podpisał kontrakt uzależniając od zostania Mbappe.Wtedy szejk powiedział publicznie że Mbappe nigdy nie odejdzie a na pewno za darmo.Potem Mbappe stwierdził że w paryżu jest mu dobrze ale nie wie czy w innym miejscu nie jest lepiej.Po co ma neymar zostawać w słabej lidze bez Mbappe jak i z nim jest mu ciężką wygrać.Szejku przebiera nogami i się wypowiada bo na mój może być tak że straci neymara jak odejdzie Mbappe.Oni na punkcie projektu sportowego mają zakrętkę i nie dziwne że neymar może się zabezpieczać

0

Będzie miał projekt jak odejdzie Mbappe a Neymar uzależnił swój kontrakt od kontraktu Mbappe.Nie wiem czy Neymar zwyczajnie nie odejdzie jeśli Mbappe odejdzie.nie wiem czy nie ma tego w umowie.Wtedy ten projekt to trochę lipa.

0

@tomek8756 byłem w Egipcie, wróciłem do domu z lotniska o drazu pokazałem dokumenty o zaszczepieniu oaszport i luz. Inni musieli iść robić jakieś testy godz to trwało po 5h locie.Jak ci wyszedł pozytywny to idziesz na kwarantanne.Zbędne bujanie się bez szczepień.Zwłaszcza że jak widać te szczepionki są ok jak komuś jakaś nie leży jest wybór.Zagłady nie ma;)Jakomuś chcę się mieć pod górkę i kombinować to będzie się bujał także w innych obszarach.

1

@KapiFCB zaraz zaraz Mingueza osiągnęł status nie nasprzedarz to samo Fati, Moriba,Araujo a jest jeszcze Puig który ma poparcie Laporty.Nie zapominajmy że rywalizują z zawodnikami którzy tworzyli historię barcy Pique, Messi, Alba, Busi to nie jest takie proste z nimi rywalizować natomiast w przeciągu 3 lat ich nie będzie także Griezmana.Zauważ że Moriba i Fati to 18 letni zawodnicy to ze są w 1 xrużynie to sztos.Lenglet ma status zawodnika na sprzedarz czyli to nic innego nie oznacza że w hierchi wyżej Mingueza i Araujo.Dalej zapomniałem o Nico Gonazlesie który ma też rok przejściowy do pierwszej drużyny.
Co do Gaviego zaliczył już grę w Barcelonie B czyli przeskoczył swój rocznik.Balde gra w reprezentacji i też powinien być w 3 drużynie a jest w 2 z możliwym awansem do pierwszej.Co do bramkarzy.To nie ma szans aby przyszedł bramkarz pokroju Alisona i rywalizował z Ter Stegenem.Ale szkółka ma dać takiego bramkarza który będzie dawał zmiany ter Stegenowi i szkółka daje 2.Czy będą grac pewnie w pucharze króla i przy kontuzjach ter stegena a tu ostatnio jest problem.Mamy 2 operację z rzędu.2 lata temu dyskotuwałem o Fatim czy Moribie i Araujo to się z tego śmiano dziś ci faceci grają w 1 drużynie.Nic tu nie jest przesądzone.Zasoby są.Za mało wiem o tych trenerach co mają przyjść czy są lepsi id tych co byli.Trener Barcy B nie awansował czyli część ludzi będzie musiała być wypożyczona jak konrad.Laporta wymaga wyników.Może być to przyczyną choć zwolniono i innych.

1

@KapiFCB ni ale zaraz w ostatnim czasie wszedł Fati teraz Collado Moriba choć nie jest wychowankiem to Araujo także Mingueza.Zarówno Moriba Fati wyprzedzają swoje roczniki jeśli spojrzysz dalej w kolejności masz Balde , 2 bramkarzy, Gavi.
Na upartego i nie dkatego że są źli tylko masz w pierwszej drużynie wielu zawodników konrad i jandro i za pewne nie są to wszyscy.
Wbrew pozorom to oni ratują 1 drużynę że nie trzeba będzie za ogromne pieniądze kupować ludzi to że holender nie przyjdzie to będzie Moriba.Jak nie kupią bramkarza to wybiorą z Barcy B.Na mój gust to kadra B wyciągnie Barce z kłopotów plus darmowe transfery może z wyjątkiem halanda.

0

@Barcaa12 ale on został pod warunkiem przedłużenia przez Mbappe kontraktu.A jeśli Mbapoe nie orzedłuży kontraktu a wczoraj mówił że w psg czuję się dobrze ale nie wie czy gdzie indziej nie poczuję się lepiej.To nie wiem czy Neymar nie ma wpisane w kontrakt w umowie.Bo odejście Mbappe w zasadzie przekreśla ich projekt sportowy.Czyli słaba liga i brak LM.Ja nie wiem czy zostanie Mbapoe nie jest warunkiem kontraktu.Co byłoby z perspektywy neymara logiczne.

0

@kodi77 wyluzuj jeśli Mbappe nie zostanie w psg to i neymar może odejść.Bo został tam tylko w przypadku zostania Mbappe.Poza tym mają 2 drogie transfery.Mamy początek okienka jest Farcua i Aguero real ma srogiego Alabe spokojnie

0

@lampa16 jeśli coś ma się zdarzyć to w Londynie.

0

@vangoor ale dostaną tylko starsi gdyż ich reakcja jest słabsza niż młodszych osób reszta w przyszłym roku i pewnie chodzi o warian delta.Ma fatalne objawy - utrata słuch gangrena i zapalenie migdałków.Stąd ta decyzja.Reszta otrzyma w zimie czyli ponad rok czasu licząc grudzień.

0

@amanter paszporty są obok szczspiinek jednym z kluczy do tego aby wrócić do dawnych czasów i to nie tych z paszportami tylko wszystkich. To jest główny powód tak naprawdę.Nie chodzi tutaj aby komuś coś ograniczać tylko .Choć wiadomo że pośrednią jest zmniejszyć transmisje i powstawanie nowych mutacji i przenoszenia jakiejś mutacji z kraju do kraju .Tak jak do nas przyszedł np.brytyjczyk a w kolejności jest ten z indii.Nie ma się co dziwić że ludzie popierają paszport.Ztesztą szczepionki nie okazały się takie straszne.Ludzie chcą z covida wyjść dokumentnie.

0

@yoli jak będzie odsunięty odzespolu to będzie miał ciężko teraz coś grał i nie miał kontuzji.Na trybunach to kto go będzie pamietał

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?