O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 636
  • Liczba komentarzy 3032
  • Polecenia 2343

Komentarze

0

@Tom0VeB Jasne;) zastanawiam się tylko czy przyjdzie moment że ci piłkarze dojrzeją do sytuacji w której wygrają LM.Tak jak Live co po frajersku przegrało z Realem po wyeliminowaniu bramkarza i Salaha przez Ramosa a oni z nim nic nie zrobili.Potem wygrqli LM zrobił się kawał zespołu.W zeszłym roku odpadli po frajersku z Mu i zastanawiam się czy w tym sezonie się ogarną, bo potencjał mają ogromny.

0

@Tom0VeB ale mają Mbappe,Neya,Verratiego i Icardiego to nie sa złe nazwiska złapią formę....

0

@Kubsoleon faworytem jest Psg i live do wygrania więc wiadomo że ludzie będą się cieszyć.Prawda jest taka ze livectrzeba pokonać u nich w domu i to jest sztuka.i te 1:0to malo tak naprawdę.To woda na młyn dla kloppa aby ich zmotywować.Na dziś więcej daje szans live

0

@barcelonaLM ze tak powiem pieprzenie usłyszą swój chymn i będą zapieprzać w innym tempie.Oni są słabi na wyjazdach sztuką pokonać jest u nich.Te 1:0to zadna zaliczka tak naprawdę.Wynik cieszy

1

@FC1899Barca raczej kontuzja Suareza strata strzelca który strzela więcej niż 10 bramek do połowy sezonu robi swoje czu Valverde Setien Zidan czy kto inny kazdy miałby tu problem. Do tego Dembele.

Zobacz wszystkie

32

To odeszli przeciwnicy czy zwolennicy Neymara?

24

Powinien zagrać jest szybki ,może zrobić coś z niczego.Co przy absencju Suareza który choć gra słabo to u siebie zdobywa bramki.

24

Lubię go ale za 400 mln to mu bilet na samolot kupię;)

24

Oby Dembele został

23

Przemyślany ten valverde. Przez cały sezon zapraszał na treningi kadre b aby zgrywać i uczyć ich gry. Dajac im w sezonie raz na jakiś czas szanse.Dziś dostali szanse aby się wykazać, jeśli dobrze im pójdzie to valwerde bedzie więcej eksperymentował .Trzeba trzymać kciuki za nich bo być może ten mecz to przepustka do częstszej gry:)