0

@asas1237 Przecież powiedział w wywiadzie że 12 sierpnia,a nie lipca więc nie wiem o co Ci chodzi.

0

Ta Valencia odda Parejo za mniej niż 10 mln już to widzę haha...

0

Na pewno kupuje jak dla mnie kozak:)

2

Po co w ogóle wspominać o tym zdrajcy i sprzedawczyku na tej stronie.

3

Gratulacje dla chłopaków i mam nadzieję że w niedzielę postawią kropkę nad i powodzenia!

5

Najgorszy wynik strzelonych bramek od 10 sezonów przez Leo ale za to najlepszy wynik pod względem asyst więc coś to mówi o jego nowej roli i pozycji na boisku tylko się cieszyć bo możemy mieć Leo jeszcze dobrych kilka lat w naszym ukochanym klubie jako kreatora gry:)

0

Chyba tyyyyyyyyyyyy

0

O nic już nie gramy w przeciwieństwie do Barcy B ale Setien powołuje młodych zamiast dać ich na pleyoffy że by powalczyć o awans masakra:/

0

Na bramce niech sobie Ter Stegen odpocznie haha...:)

2

I trudno się z tym wszystkim nie zgodzić Panie Dani.

0

Raczej nie bo jeśli Rakitić i Vidal odejdą to zostanie sama młodzież ze szkółki z De Jong no i teraz Pjanić,a potrzebne jest troszkę doświadczenia w środku pola,a Thiagio zna dobrze klub ma 29 lat i rok kontraktu w Bayernie z czego można by było skorzystać bo cena nie powinna być zbyt wysoka.

0

To jak już go plepneli to mam nadzieję że u nas też będzie potrafił tak dogrywać piłki do przodu, a nie tylko do boku.

0

A ponoć Thiago nie chce przedłużyć kontraktu z Bayernem i chce wrócić do nas może by było warto teraz tym się zainteresować.

4

Ostatnie zdanie tego artykułu powino być już dawno wprowadzona w tym klubie bo niby wszyscy marzą o grze dla Barcy choć czy na pewno dla klubu czy jej kasy.

2

Takiego zapału do biegania w środku pola to nie ma Busi Artur i Rakitić razem wzięci więcej minut dla tego chłopaka Setien.

0

Smutne to i czuje się jak bym czytał jego pożegnanie,ale trzeba przyznać twardy z niego facet bo potrafi wziąść to na klatę.Dużo zdrowia Unzuè!

0

A gdzie jest Umtiti?

1

@xavi890 W tym sezonie na LM nie mógł być zgłoszony przez to że dołączył do nas w trakcie sezonu więc na pewno nie zagra ale nie wiem czy to dobrze bo charakter ma jak mało który w naszym zespole.

6

A ja znam lepszego podającego i ty go też znasz jest nim Messi;)

4

Ta Napoli pierwszy mecz grało na własnym stadionie i do tego z własną publicznością gdzie już pandemie panowała na Świecie i nie było problemu,a my mamy rewanż grać mało tego bez publiczności to jeszcze na neutralnym stadionie po prostu sprawiedliwie.Jedyna opcja grania na neutralnym stadionie to rewanżach jak będą wyłonieni już wszyscy ćwierćfinaliści.

0

@darek60 Sobota 22

0

Czytam tej komentarze i wszyscy krytykują drużynę zamiast w nią wierzyć i wspierać,na osąd jeszcze można poczekać,a teraz polecam cieszmy się futbolem naszej ukochanej drużyny i troszke więcej wiary bo ta drużyna na to zasługuje.VeB

1

Ja tam jestem na tak z Lautaro.

1

Idealnie Artur zostaje z nami,a Pjanic zostaje w Starej Damie:)

1

Co za bzdury tu wypisują że Lenglet jest na sprzedaż jak już ktoś odejdzie to będzie to Umtiti bo się ze ściany zrobił jakiś szklany.

0

Ja też bym go nie skreślał tylko dał prawdziwą szansę na grę w środku pola tam gdzie czuje się najlepiej,a później bo oceniał.

1

Wszystkie kluby mają tak samo więc nie wiem po co ten płacz.

3

Jak oni wymienią Artura na Pjanicia to chyba oszaleje bo to była by najgubsza wymiana ze strony Barcelony:/ Bośniak 31 w tym roku,a Brazyliczyk 23 i do tego trzeba dać zaufać Arturowi bo potęcjał ma tylko swoją mentalność w podejściu do piłki musi zmienić i więcej być odważnym.

2

Ta najlepiej sprzedać wszystkich prawych obrońcòw i później kombinować kogo tam posłać brak słów mam tylko nadzieję że te głupoty wymyślają gazety,a nie nasz kochany zarząd.

3

100% szacun Christo!

Media