O sobie

  • Zainteresowania Sport, Motoryzacja, kino,
  • Ulubiony zawodnik L.Messi
  • Ulubione zespoły FC.Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Od kąd tylko pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 126
  • Polecenia 214

Komentarze

0

@Avatarr Ja bym ten sezon potraktował jako "przejściowy" dał szansę młodym i zobaczył kto ma potencjał grać w pierwszym zespole. Nie kupimy nikogo ! Musimy liczyć że ktoś będzie chciał przyjść za darmo, przy niezbyt wysokim kontrakcie. Z tego co piszą, sytuacja jest bardzo zła a "Rudy" pokazuje że ma jakiś pomysł. W przeciwieństwie do poprzedniego trenera widać jakiś progres.

1

@Mati2233 Zgadzam się, ciężko na rynku znaleźć lepszego PO niż Semedo w rozsądnych pieniądzach.

0

@yla Tyle lat kibicujesz a nie pamiętasz okresu z lat 1996-2003 ? Uważasz że wtedy było dużo lepiej ? Czy może sukces drużyn Rejkarda , Guardioli czy L. Enrique uderzył aż tak do głowy ? Każdy klub ma "okresy" w historii. Zapowiada się kilka "chudych" lat, ale na takim poziomie jak w ostatnich 15 latach FC Barcelona nie była nigdy.

0

Być może ta pandemia nam teraz trochę pomoże. Trzeba szukać pozytywów a niewątpliwie jest nim brak dalekich podróży za pieniędzmi. Pomyślcie ile więcej czasu będzie na przygotowanie piłkarzy do sezonu. Mam nadzieję że zaczną chodzić jak małe samochodziki ;d To jest klucz do sukcesu. Pressing przez 90 min

0

@scotti A ja bym widział Messiego za napastnikami a nie na skrzydle

Zobacz wszystkie

88

A gdzie Suarez który strzelił w 130 meczach, 110 bramek w lidze ? Nie wiem skąd się ta krytyka wzięła, śmieszy mnie to czasami a czasami irytuje. Jak to ludzie szybko o kimś zapominają po paru gorszych meczach...

8

Hehe a jak Barca podebrała Malcolma w ostatniej chwili to było pięknie? Krótka pamięć ludziki ???? szkoda tylko że został niewypałem...to jest jak na wojnie, w biznesie nie ma skrupułów ????

7

@Artsss A może bardzo dobrze że Barcelona walczy o swoje ?

7

@Ghotti Myślę że gdyby mu jasno powiedziano że chcą go sprzedać to zawodnik nie buntował by się, wydaje mi się że Rakieta nie jest takim typem człowieka. Ale nas zarząd woli się bawić w kotka i myszkę i robić wszystko za plecami :) Komunikacja to podstawa :)

6

Bardzo mi się podobają ! Coś świeżego , na pewno kupię :D

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien zastąpić Ansu Fatiego na lewym skrzydle Barcelony?