O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 127
  • Polecenia 86

Komentarze

Beo

1

numero uno: sfrajerzyli się

Beo

7

@zadafcb ona wykonuje nie the same job, ale the same kind of job. Pani, która sprzedaje tandetne koszule w zatęchłym sklepiku na jakimś pipidówie, choćby nie wiem jak dobra by była na tle innych sprzedawców w tej miejscowości, nie do końca wykonuje tę samą pracę, co sprzedawca w jakiś ekskluzywnym butiku w Londynie czy innym Paryżu ;)

Beo

0

po co sprowadzać Mbappe i Hallanda, skoro wystarczy tylko Hallanda

Beo

0

@T^L tak oczywiście, chodziło mi tylko o aspekt finansowy. Ew. wykluczenie to oczywiście zupełnie inna sprawa.

Beo

0

Kary po 180 czy 600 euro w przypadku takiego klubu i piłkarza są prostu żałosne, z resztą byłyby pewnie żałosne w przypadku całej La Liga. Abstrahując od tego czy karta się należy czy nie, to jeśli uznali, że kara powinna być to jej wysokość powinna mieć sens.

Zobacz wszystkie
Beo

15

Bayern był dwa lata temu o klasę lepszy, ale szkoda trochę, że nie mówi się, że trzy bramki, które zdobyli były wątpliwe:

1:0 asystujący Dante fauluje wyraźnie opierając się na Alvesie

2:0 strzelający Gomez jest na spalonym, minimalnym, ale zawsze

3:0 Muller fauluje w polu karnym Albę, dzięki czemu Robben ma wolną drogę do bramkiPewnie w dużej mierze to urażona duma starego kibica, ale gdyby nie pierwsze trzy bramki w Monachium, dwumecz mógłby wyglądać zupełnie inaczej, a przynajmniej nie wspominałoby się przez lata tego blamażu.


Beo

9

czyli tak:
1. przyznajemy, że klub potrzebuje gruntownej reorganizacji
2. nie reorganizujemy teraz, tylko czekamy dwa lata, aż przyjdzie koleś którego dobrze znamy, ale w sumie to nikt, nawet ten koleś, nie wie czy ma jakiekolwiek pojęcie o zarządzaniu klubem i trenerce :D

3. well done FCB!

Beo

8

Problemem Barcelony nie jest Messi, ale brak kogoś, kto będzie miał jaja ustawić drużynę nie wokół Messiego, ale tak, żeby Messi był jej częścią.

Co do samego odejścia, nikt przecież poważnie tego nie bierze, to już dawno oklepana śpiewka przy negocjacjach przy przedłużaniu umowy. Szkoda tylko, że tak skuteczna.

Beo

7

@zadafcb ona wykonuje nie the same job, ale the same kind of job. Pani, która sprzedaje tandetne koszule w zatęchłym sklepiku na jakimś pipidówie, choćby nie wiem jak dobra by była na tle innych sprzedawców w tej miejscowości, nie do końca wykonuje tę samą pracę, co sprzedawca w jakiś ekskluzywnym butiku w Londynie czy innym Paryżu ;)

Beo

6

jest wystarczająco dobry, żeby grać w FCB już teraz i żeby być aktywnym zawodnikiem szerokiego składu. Oddawanie na wypożyczenie tak perspektywicznego zawodnika to jakiś absurd. Barca uwielbia w ten sposób działać, ale nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek ten manewr się udał na tyle, żeby taki zawodnik wrócił z korzyścią dla klubu.
Dembele może nie do końca pasuje do składu, ale jest na tyle dobry i młody, że jeszcze wiele może się nauczyć, a przede wszystkim może zapewnić rożnorodność taktyczną.
Często jego wejścia dodają polotu grze Barcy.
W tym sezonie bardzo dużo czasu zmarnował na kontuzje, przez co aklimatyzacja do gry drużyny znacznie się opóźniła, ale wg mnie to za mało, żeby się go pozbywać.

Kupno Griezmana za olbrzymie pieniądze to kolejny absurd w zarządzaniu składem i finansami klubu. Barca nie potrzebuje wspaniałych nazwisk za wszelką cenę, nie bądźmy pierwszymi Galacticos. Barca potrzebuje świetnych zawodników, utożsamiających się z klubem.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?