O sobie

  • Zainteresowania Sport, pedagogika
  • Ulubiony zawodnik Xavi Hernandez
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie 2595
  • Liczba komentarzy 404
  • Polecenia 631

Komentarze

5

Wiekowy piłkarz ale jak wchodzi na murawę widać że nie dba o swoje zdrowie i wkłada całe swoje serce w mecz. Jeszcze swoje statystyki poprawi.

1

Wychodzi na to że w takim klubie jak Barcelona trener jest tylko na papierze i nic nie ma po za tym do gadania a decydujące zdanie mają piłkarze którzy narzucają jak chcą trenować i grać w czasie meczu. W Barcelonie potrzebny jest trener który powinien być dla zawodników autorytetem i umiał uspokoić zło konieczne w szatni i innych nieprzewidzianych sytuacji które mogą wyniknąć w czasie sezonu. Takim trenerem był Guardiola który umiał podporządkować największe gwiazdy jakie grały w klubie. Piłkarze mu zaufali i to przyniosło wielki sukces.

2

Ciężkie czasy nadchodzą dla klubu z Katalonii. O Mistrzostwo i Puchar krajowy będzie zdobyć trudno, a Ligę Mistrzów to nawet nie wspomnę. Celem zarządu jest przeprowadzenie transferów które powinny wzmacniać kadrę zespołu ale nie ten obecny który jest w Barcelonie, obecny osłabia kadrę a co gorzej chce doprowadzić aby zespół składał się oldbojów. W moim odczuciu aby Barcelona stanęła na prostą powinni zmienić zarząd klubu razem z prezesem na cele. Prezesem powinien zostać człowiek który ma poukładane w głowie i chce pomóc klubowi swoimi decyzjami aby stał się jednym z najlepszy na świecie, ponieważ urzędujący doprowadza do ruiny klubu. Trenerem też powinien zostać ktoś który wychował się i grał w Katalonii bo On wiedziałby jak powinna grać i prezentować się Barcelona. A co do wymiany Arthura na Pjanica to wielka głupota. Miał być zastępczą Xaviego a już po drugim sezonie chcą się go pozbyć. Właśnie takie ruchy obecnego zarządu wprowadzają dużą niepewność i zamieszanie do drużyny a co gorsza zawodnik nie prezentuje się na boisku jak powinien przed taką dziwną decyzją. Jak chcą się go pozbyć to sprzedać ale bez żadnej wymiany. Ja bym wolą aby na miejscu Arthura miejsce zajął Alenia lub Thiago. Nie powiem bo Thiago też już jest nie młodym zawodnikiem ale to jest wychowanek który lepiej by się wkomponował w skład niż ten cały Pjanic.

0

0

@Gacu95 Ja niestety nie miałem takiej okazji.

Zobacz wszystkie

43

Dla mnie Abel Ruiz powinien być w pierwszym zespole. Widać po tym chłopaku że ma zapał do pracy. Na boisku umiał być aktywny w grze.

36

Odejdź i przestań robić wstyd

33

Wielki szacunek dla zarządu Valencii że nie dali się przekupić Barcelonie tylko postawili twarde warunki.

26

Bez Messiego Barcelona umie wygrać mecz jeszcze z liderem Seria A. To się chwali. Dzisiaj widziałem drużynę która jest kolektywem.

21

Nie wierzę temu trenerowi. Jest za głupi aby dać szansę gry młodym zawodnikom