O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi, Guardiola, Ivan de la Pena, Pique, R10, Rivaldo,
  • Ulubione zespoły FCB, Ajax, VVV Venlo, AG.
  • Barcelonie kibicuję od '94

Statystyki

  • Dni w serwisie 1071
  • Liczba komentarzy 447
  • Polecenia 1077

Komentarze

0

wstrzymane do 01.07.2022 :D

Albo kontrakt na poziomie Garci, albo adios. Jest Nico, a na PO można pozyskać kogoś tańszego, np. z Ajaxu Noussair'a Mazraoui'ego.

0

macie literówkę w tytule, powinno być:
Mundo Deportivo: Jorge Mendes spotkał się wczoraj z Ansu Fatim w celu poinformowania, że w jego imieniu zawarł 5 letni kontrakt z Barceloną :)

0

@SonBarcaGoku

dlatego też napisałem, że będzie, a nie że jest. Co do reszty zgoda, to cały czas jest "potencjał", jednak już teraz daje drużynie więcej niż Frankie, który osobiście mnie zawodzi.

1

@CruyffGuardiola

Nike musi pilnować, też żeby piłkarz z ich "stajni" nie trafił do klubu ze "stajni" np. Adidasa.

Jest to tym ważniejsze, że Haaland obok Mbappe ma być top gwiazdą kolejnej dekady.

Oby przeczucie nie było mylne, bo to sytuacja win-win :)

7

Licytacja już się zaczęła.... i my raczej w niej nie będziemy mocnym graczem....

Rudiger nie pasuje do FCB, jeżeli szukamy stopera, to raczej trzeba patrzeć w kierunku Dana-Axela Zagadou z Borussii Dortmund, a co do Kessiego, to ciekaw jestem jaki on ma mental, bo technika idealna na FCB, ale Zakaria z Borussii Munchengladbach wcale gorszy się nie wydaje, może mentalnie będzie bardziej pasował.

Mam nadzieję, że nasza administracja sportowa w końcu zacznie patrzeć na mental zawodników, bo później się okazuje, że kasa idzie w błoto. Dla przykładu Pedri, Gavi, Dest mają odpowiedni mental, a Dembele, czy Cou wysiadają o Arthurze nie będe wspominał... umiejętności to nie wszytsko.

Zobacz wszystkie

78

no i się zaczęło... ledwo chłopak wrócił i już w pierwszej 11.....

Koeman OUT !!!

74

Xavi kiedyś podjął podobną decyzję, oby historia się powtórzyła :)

44

Messi, Messim, ale ....

żaden piłkarz nie może być ponad Klub.

Od kiedy kibicuje FCB, byli już Stoiczkow, Figo, Rivaldo, Ronaldo, R10, E2... kochałem ich, podziwiałem, ale jedni odchodzą, inni przychodzą. FCB to Klub z ponad 100 letnią tradycją, a nie Messi. Szkoda, że legenda, chce zostać tak zapamiętana....

35

Powiem coś popularnego i coś niepopularnego ws. Sytuacji finansowej FCB i Messiego:

Coś popularnego:
FCB powinna poprzedni zarząd pozwać o odszkodowanie z tytułu nieprzestrzegania dyscypliny finansowej i nierzetelnego prowadzenia ksiąg handlowych i w tym celu skorzystać ze sławetnych gwarancji finansowych skalanych przez członków zarządu.

Dlaczego? Z dwóch względów. PO pierwsze bo tak trzeba, po drugie wyjaśni to przez kogo jesteśmy w tym a nie innym miejscu raz na zawsze.


Coś niepopularnego.
Wierzę, że Mes que in Club, to nie tylko slogan, ale pierwsze i najważniejsze przykazanie wszystkich barcelonismo. Skoro jesteśmy w czarnej D, to wszystkie ręce na pokład! Szczególnie powinni w tym uczestniczyć, Ci, którzy byli beneficjentami rozrzutności poprzednich władz.
Pomimo zasług dla Klubu i szacunku dla pracy i dokonań, to Pique, Alba, Roberto, Busi i Messi powinni stanąć i powiedzieć, ok. rozumiemy sytuację. Umawiamy się tak, 2 sezony gramy za 1 euro miesięcznie każdy, ale Prezydencie zrób porządek.
Pozostali zawodnicy powinni zredukować swoje wynagrodzenia Ci po 30 o 50%, ci między 23-30 o 30% a młodsi o 10%. Kto się nie zgadza, nie czują się drużyną więc do widzenia. Transfer albo nie gra.


Co do CVC, to warunki porozumienia są niejasne. Co innego mówi Tebas, a co innego donosi Marca i na konferencji zdradził Laporta. Z wypowiedzi Laporty wynika, że LaLiga zwodziła FCB co do limitu płac…. Dlatego nie można Tebasowi ufać. Tebas to terrorysta. Chciał FCB podstawić pod ścianą w sytuacji bez wyjścia i wymusić zgodę na wejście CVC i przekreślić szanse na Superligę.

Swoją drogą, to fakt, że LalLga przekazywała w swoich komunikatach nieprawdziwe informacje o warunkach umowy z CVC jest conajmnije bulwersujący i pozwala zadać pytanie, czy Pan Tebas nie działa na szkodę LaLiga …. Tym bardziej, że porozumienie z CVC wypracowywał z pominięciem klubów i co ważne jak wynika z wypowiedzi Laporty, to FCB o warunkach musiała uzyskać informacje z CVC ….coś tu jest mocno nie tak.

34

Memphis, to osobość i styl gry, któych nam brakowało i w szatni i na boisku.
Super transfer i oby potwierdzał to do konca przygody z FCB.

Szkoda, że z Wijnaldum'em nie wyszło, bo byśmy mieli załatwiony drugi palący problem. Mobilnego i silnego fizycznie ŚP.