O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 237
  • Liczba komentarzy 11
  • Polecenia 79

Komentarze

0

@July_6_BcN normalna rzecz

0

@Norkusik Znajomi wyjechali ostatnio za granicę i na przejściu granicznym pokazali tylko wydrukowane zaświadczenie w pdf oraz dowód osobisty i bezproblemowo przeszli kontrolę. Tak jak pisałeś faktycznie, że takie zaświadczenie samemu w „wordzie” możesz zrobić, ale jak kto woli ;) Chcieli pokazać kod QR ale służby nie chciały, tylko „paper please”. Także da się? Da się. Ja też w zeszłym roku w wakacje leciałem za granicę i też był potrzebny kod QR z danymi do lokalizacji i służby odczytały. Czytniki kodu QR nie są tylko do sczytywania zaświadczeń o szczepieniu, więc to nie jest tak, że służby za granicą bez aplikacji „zaszczepieni” nie odczytają kodu. Poza tym skoro niektóre kraje zadeklarowały, że już nawet od maja zaszczepieni nie muszą wykonywać testów to jakoś muszą to sprawdzać, nie sądzisz?

0

@Norkusik W tym zaświadczeniu owszem nie ma żadnych info, kod QR można ściągnąć na aplikacje mObywatel, a tam są wszystkie informacje takie jak imię i nazwisko, data urodzenia, data wydania, istotne informacje na temat szczepionki, testu lub przejścia choroby oraz niepowtarzalny identyfikator i jest ono ważne we wszystkich krajach członkowskich.

0

@Norkusik przecież zaświadczenie można pobrać w j.angielskim bez problemu, a niektóre kraje już zapowiedziały, że zaszczepieni testów wykonywać nie będą musieli, więc o czym ty piszesz?

66

Dembélé: " Pamiętam, że w szatni, gdy byliśmy 11 punktów za Atlético, Griezmann powiedział do nas: 'Zobaczycie, że Atlético straci kilka punktów'"

Zobacz wszystkie

66

Dembélé: " Pamiętam, że w szatni, gdy byliśmy 11 punktów za Atlético, Griezmann powiedział do nas: 'Zobaczycie, że Atlético straci kilka punktów'"

6

@amanter już nie przesadzajmy..

1

@SamuraJack tak, bo chcę wyjechać na wakacje.

0

@Dari0G nie wchodzi w dyskusje, bo gwiżdżą na korzyść jego zespołu, to co ma mówić?

0

@July_6_BcN normalna rzecz