O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 771
  • Liczba komentarzy 91
  • Polecenia 232

Komentarze

2

No, a teraz odchodzimy od Football Managera i wracamy do rzeczywistości... Pamiętajcie, że tutaj nie da się wczytać gry.

Rotacje na finał pucharu, po treningowym tygodniu bez obciążenia meczowego. Ludzie litości. Trzeba wyjść najmocniejszym składem. Kropka.

0

@JarekS Porównanie do Odonkora - mistrzostwo świata :D

10

Ja wiem, że wielu kibiców nie cierpi Neymara, za to w jaki sposób pożegnał się z Barcą, ale czysto obiektywnie - to jest top of the top. Z ogromną przyjemnością oglądało się wczoraj jego luz, umiejętność pojedynków 1 vs. 2 czy też grę w pressingu. Gość jest topowy i powinien wrócić. On po prostu ma to coś. To coś czego nam brakuje.

1

@JarekS Mądrego to i dobrze posłuchać.

Tylko, że Kylian gardzi Barcą, więc go tu nie widzę. Już pisałem o tym wcześniej, że on za Dembele powinien przyjść, ale wtedy szukaliśmy skrzydłowego i padło na Ousmane (bo przecież Kylian to typowy egzekutor). Dla mnie Kylian to Henry v 2.0 i idealnie by się sprawdził.

0

@norbo80 To samo miałem pisać. Wybiera pomiędzy 4-5 topowymi klubami, a nie Barcą i średniakami.

Zobacz wszystkie

27

Rewolucja pełną gebą! Aż mnie przechodzą ciarki jak sobie pomyślę, że rewolucja to zamiana Rakiticia na Pjanicia i pozbycie się Vidala, który jako jedyny miał w tej szatni cojones (choć nie uważam, żeby charakterystyką pasował do Barcy)

25

Dla mnie kluczowa jest intensywność. Kto zna się na piłce trochę bardziej niż gra w Fifę, doskonale wie, że po 3 latach truchtania u Ernesto, organizmy zawodników przy dużych obciążeniach się trochę zbuntowały i to było widać w końcówkach meczów, kiedy zwyczajnie nie starczało sił - do tego terminarz. Ale to Koeman już ogarnął. Przyjdzie skuteczność i koncentracja, to znowu będziemy się liczyć w każdych rozgrywkach.

21

Czasy są takie, że wartości klubowe umierają, bo kluby stają się korporacjami i przede wszystkim liczą hajs. Tylko, że tutaj ani nie ma wartości, a i korpo słabe, bo wiecznie w kasie brakuje. Zaraz oddamy Cou za 35 milionów i usłyszymy, że budżet się spiął. I najgorsze, że Barto wyjdzie na scenę i sprzeda tego newsa jak zbawca świata. Kluby typu Bayern czy Juve mają z nas bekę w kuluarach.

Już samo to, że umowę z Rakutenem dogadał Gerard to kamyk w ogródku zarządu. Nie dlatego, że Gerard to umożliwił, ale że zostało to tak dosłownie zakomunikowane. I tak Pique dba o sponsorów, a Messi o poziom sportowy. Pion scoutingu nie istnieje, Dyrektor Sportowy nie ma koncepcji na drużynę. Potrzebujemy zrównania z ziemią całej struktury i ułożenie jej na nową modłę.

Prawda jest taka, że nieważne czy Laporta czy Font - żaden z nich przez najbliższe 5 lat nie wyprowadzi tego z zapaści finansowej, której narobił Rosell i Bartomeu.

16

Oglądasz mecz Barca - Napoli. Fabian Ruiz poza bunem na głowie nie zrobił totalnie nic... De Jong zjada gościa jeszcze przed śniadaniem, a tu plotki o jego transferze. Riqui Puiq lubi to.

12

We wczorajszym meczu dokładnie było widać mental Ernesto. On ustawia drużynę by "zniwelować" zagrożenia przeciwnika, ale to przeciwnik powinien ustawiać się tak, żeby PRÓBOWAĆ zniwelować zagrożenia Barcy. Z całym szacunkiem, ale w Europie są może 2-3 drużyny, nad którymi można byłoby się pochylić i pomyśleć nad zniwelowaniem ich mocnych stron. W La Liga tylko Atletico tego wymaga. I do tego prowadzi jego gadanie, że próbujemy zniwelować zagrożenia ze strony beniaminka. I przegrywamy 2:0. Brawa dla stratega!

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego z napastników powinna sprowadzić Barcelona w ramach wolnego transferu?