O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 503
  • Liczba komentarzy 131
  • Polecenia 113

Komentarze

0

@Lucas92 ile można tłuc ten temat?

0

@ninja81 piłkarze również dzisiaj są a jutro ich nie będzie. Prasa zrobiła gówno-burze a kibice pojazd po piłkarzach. Trochę to słabe.
Nieważne.
Pozdro

0

@X37 gratuluje takiej postawy. Visca el Barca!

0

@ninja81 myśle, ze nie ma sensu się dalej spierać. Ja nie popieram działań zarządu ogólnie (nie mam na myśli kryzysu). Ty natomiast działań piłkarzy. Real nie ma takich problemów, bo Perez potrafi zarządzać doskonale finansami, transferami, klauzulami i wszystkim innym. Bartomeu niestety nie.
Pozdrawiam

0

@ninja81 szczerze współczuje i zapewne bym chciał, ale jeżeli jakiś pracownik powiedziałby, ze źle zarządzałem finansami, robiłem ciagle zakupy, które nie przynosiły żadnego sensu nie mówiąc już o tym, ze kazałem mu robić nadgodziny w wakacje po 14h jak nikt w branży (Mam na myśli turne po stanach i Japonii) Do tego ja jako właściciel chwale się ciagle wynikami finansowymi publicznie a jak chce żeby mi dał podwyżkę to ma mnie w dupie. To jednak wziąłbym pod uwagę napięcie i zastanowił się nad sensownością moich wcześniejszych działań. A nie mówił, ze koleś niech wypada z restauracji bo nie ka ducha w nim współpracy. Nie wszystko jest czarne lub białe. Jeżeli ktoś chciał powiedzieć, ze mu się nie podoba jak prowadzony jest klub, to może i moment faktycznie jest dosyć wątpliwy, ale ma prawo to powiedzieć!

Zobacz wszystkie

15

@Krzysztof1987 bardzo przykro się czyta ten Twój komentarz!

11

@MarshallLAW Zupełnie się nie zgadzam. Nie zapominaj również jak wiele dał nam szczęścia w rewanżu z PSG. Takie rzeczy wypada pamiętać

7

6 dla Busiego za pierwsza bramkę i 6 dla Vidala za strzelonego gola z ławki. Trochę dziwna ta punktacja

5

@natanvip Skoro broni go tryplet to po co dalej hejtujesz? Chyba nie doceniasz znaczenia trypletu?!

5

Jakoś nie martwi mnie transfer Neymara do Realu. Myśle, ze to by mogło podnieść poziom sportowy La Ligi i bezpośrednie starcia byłyby bardzo ciekawe.