O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldo, Kluivert, Ronaldinho, Toure, Xavi, Puyol, Eto, Davids, Saviola
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1996

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 582
  • Polecenia 766

Komentarze

0

@MaTt_BarcaFan Nie piszesz teraz o trenerze, ale piszesz o głównych problemach. MAtS na pewno nie jest jednym z głównych problemów.

0

@Arkon Kibicujemy komu chcemy, w tym przypadku raczej obu,
A komu byśmy ją przyznali starając się być obiektywni to inna bajka i może tu żadnemu z nich..

1

@Rust_Cohle R.Carlos, G.Buffon, M.Szymkowiak

1

@draxidox Ale to że jesteś reliktem przeszłości nie znaczy że tak musi być.

Mało tego nauka wskazuje że po tym jak wiele udało się zautomatyzować i zoptymalizować w pracy, jest ona na tyle wydajna że modele 5 dni roboczych są nieaktualne. Tylko niestety takie rzeczy w Polsce są jeszcze bardzo daleko w tyle bo Januszex musi swoje wyklepać i jak ze robotnik nie zapitala na 2 etaty ?

To samo w szkole, zamiast marnować czas tych dzieciaków od 8 do 16 i zasypywać ich kartkówkami z których nie ma pożytku, należałoby zorganizować edukację, ale ważniejsze jest żeby bić się o ważność tęcza vs kotwica czy tam pis vs po albo dowolne inne bzdury.

0

Wg mnie w meczach w których brał udział wyglądał co najmniej na 4-
Jeśli trochę to poprawi to powinien pomagać Barcelonie, a nie być sprzedawany. Chyba, że jakaś super oferta by się przydarzyła.

Zobacz wszystkie

101

Jak zwolni ? Wolny zawodnik nie musi zwracać uwagę na terminarz klubu.

43

Z artykułu wynika jakby Mathieu i Bravo się nie sprawdzili, a to były bardzo dobre transfery, chociaż nie zagościli w drużynie na długo.
Obaj stanowili ważne postacie w drużynie z danych sezonów.
Ciężko też zgodzić się z tym że Dembele stał się ważną częścią drużyny już dzisiaj. Bo może za 2-3 miesiące będzie można tak powiedzieć, ale nie po 3 meczach, równie dobrze dzisiaj wieczorem może złapac kontuzję i czekać na kolejny sezon, czego mu absolutnie nie życzę ani kibicom Barsy. Oby faktycznie wkręcił się w grę i dał nam dużo pożytku.

22

Coutinho 5,5 za mecz i +1 za bramkę ? Chyba redakcja inny mecz oglądała.

22

Pełna wypowiedź Peta Hoppinsa brzmiała :
"Do tej pory odwalaliśmy szajs, bo w sumie ludzie i tak kupią w końcy to Barsa, (...) Teraz chcieliśmy zrobić coś innego, by uczcić 20. rocznicę. Głównym wyzwaniem było sprawienie, by wszystkie poprzednie koszulki były obecne w tej nowej. (...) Ale umówmy się po tym co robiliśmy, to żadne wyzwanie zrobić coś co będzie chociaż 'dobre'. – powiedział dyrektor ds. projektowania Pete Hoppins."

22

Oby z tym Busim się nie sprawdziło..