O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 9799
  • Polecenia 23230

Komentarze

0

@robimen12345 to nie ma sensu. Dla mnie jeden odbiór kluczowy, to tyle mniej więcej samo co kluczowa strata, zwłaszcza na pozycji DP.

0

@Tibu "A wiesz jak sprawić, żeby takich sytuacji było przynajmniej kilka w meczu? - Zwyczajnie z premedytacją oddać piłkę przeciwnikowi i porządnie ustawić się w obronie. "
Tak, a widziałeś jak Barca "ustawia się w obronie". Podziękował.
Po drugie to strasznie naiwne. Oddasz piłkę Getafe i ustawisz się w obronie, to do końca meczu będą ją wrzucać z bocznych stref i nuż coś wpadnie. Dla nich 0:0 to świetny wynik. Rozumiesz problem?

"Luis Enrique stwierdził, że czemu by nie?"
Serio widziałeś autobus i oddawanie piłki u Enrique? Tendencję by grać ją szybko do przodu, z pominięciem drugiej linii i owszem,co mogło mieć niejaki związek z MSN, ale by czekać na rywala? To chyba jakieś alternatywne Barce oglądaliśmy.

"ale ja i tak widzę że on jest inteligentny i wie, że nie ma co iść w stronę stylu Guardioli aż za bardzo, bo to bardzo trudna gra i nie mamy teraz do tego aż takich wykonawców."
A Betis ma? A potrafi zagrać porywającą piłkę w takim stylu. Rayo Paco Jemesa grało ładnie i całkiem skutecznie przez kilka lat (wyciągali mu co lepszych graczy co rok, ale tak). To kwestia wykonawców na pewno, ale sporo tkwi w taktycznym przygotowaniu, a Xavi na to nie miał czasu. Klei z tego co ma, a ma ekstremalnie mało. Jest mnóstwo pola do poprawy.

Jak oddasz piłkę Alaves, to wezmą ją do szatni 2 razy. Na połowę i na koniec meczu i tyle. Nikt szalonego ataku na Barcę nie będzie robił, bo lepiej dla nich 1 punkt zarobić niż ryzykować 0. TO jest problem.

0

@zuo999 Tak, USA jest megamocną kadrą, więc DEST pojedzie. Powtórzyłem za artykułem ilość graczy więc miałem tego świadomość. Jednocześnie, jeśli nie widzisz jaką jakość jakim kadrom dają gracze Barcy obecnie tworzący jej skład, to już nie mój problem.

0

@Joopiter Ter Stegen - w roli statysty. Alba? Nie wiem. W obecnej dyspozycji wątpię, a nawet w najlepszych meczach tego sezonu czy był lepszy od Gayi lub Azpiego by zajmować ich miejsce? Busquets - tak, w reprze się sprawdzał, choć wygląda u nas dramatycznie, ale on pewnie by pojechał.
Ferran - po kontuzji pierwsze mecze.
Gavi - ledwo zadebiutował.
F De Jong. Casus Busquetsa.
Pedri - fakt. Tu pominąłem.
Dembele? On na kadrze to bywał w fifie.
Brajt kadra jest, ale raczej przeciętna i bez konkurencji na jego pozycji.
Lenglet - tez kwiatek do korzucha.

Nie. REALNIE patrząc obecna kadra Barcy, to ledwie na sztuki graczy tworzących trzon silnych kadr narodowych. Zapewne na zasadzie "do jakiejś kadry się łapie" to sporo drużyn La Liga ma takich graczy. Niestety jesteśmy w fazie przemiany i nasi młodzi na trzon kadry silnych krajów jeszcze są zbyt mało ograni, a doświadczeni, raczej powoli są zastępowani, bo wypadają z obrotu.

2

@Tibu Ale takich sytuacji nie jest bardzo dużo w meczu. Z zamkniętym rywalem może się nie zdarzyć żadna. Jak wciąż jest 0-0 pod koniec, to zalezy czy rywal ma siłę i czy ma ochotę zaryzykować.,
Ja nie twierdzę, że umiejętność zagrania kontry nie jest przydatna, tylko że to w żaden sposób nie jest pomysł na taktykę zespołu.
To Mourinho i jego naśladowcy ustawiali największe zespoły by grały padakę z autobusem i jedna kontra/jeden stały fragment gry/wrzutka miały wystarczyć do wygrania 1-0. Tylko ja nie chcę takiej Barcy.

Zobacz wszystkie

116

" na dodatek błysnął absolutnie kapitalnym podaniem do Coutinho w 34. minucie - klasa światowa. Oby tak dalej." ... ocena 6,5

Przypomina mi to moją nauczycielkę Chemii z liceum, z bardzo dawno temu:
"Bardzo dobrze, bardzo dobrze, .... siadaj dostateczny" :)

105

taki scenariusz z Twittera :

- Messi idzie do PSG
- Neymar oddaje mu numer "10"
- Di Maria oddaje numer "11" Neymarowi
- Mbappe opddaje numer "7" Di Marii
- Icardi daje numer "9" Mbappe
- Messi daje Icardiemu numer Antonelli
Wszyscy są zadowoleni :D

88

Ramos który potrafił na konferencji zwrócić uwagę Pique, że odpowiada po Katalońsku na pytanie Katalońskiego dziennikarza zadane po Katalońsku...
4. Oceniacie też Pique w konkurencji w której on nawet nie startuje. Z bycia Iniestą, Puyolem czy innymi graczami. Pique to Pique - kochaj albo nienawidź, ale doceń że ma jaja wziąć odpowiedzialność za swoje słowa i czyny, czego wielokrotnie nie mieli odwagi zrobić jego oponenci.

74

Nyom faule 4, w tym łokieć jako broń - przy nieuznanym golu i faul bez piłki na Fatim, - kartek 0,
Arambarri - faule 6, kartek 0
Mata - Faule 5 - kartka 1,
Getafe - faule 30, kartki 2 - Barcelona - Faule 12 - kartki 3
No faktycznie, nie pozwalał się zbliżyć i ostro karał przekraczanie przepisów.

73

'- Jako sportowiec lubię wygrywać na boisku. Jednak są również przepisy, których wszyscy musimy przestrzegać. Nic jednak nie zależy tu ode mnie."

tak, są też terminy na złożenie zażalenia. Dziękuję, dobranoc.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego rywala chciał(a)byś dla Barcelony w Lidze Europy?