O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4000
  • Liczba komentarzy 8421
  • Polecenia 19179

Komentarze

0

Ale jak to? Składki Soci? Ale ona nie ma nic wspólnego z meczami, okazjami do siedzenia na widowni. Składka to składka. Umawiamy się, ze tworzymy klub turystyki rowerowej, to opłacamy ją na cele statutowe, nawet ww zimie jak się na rowerze mało jeździ.
Co innego karnety czy jakieś rezerwacje. Może o to chodzi?
Zobaczę czy mi w styczniu 180 euro zejdzie z konta, to się dowiem :)

2

@FC1899Barca Jeden z kilku chamów którzy celowo przekraczali granicę miedzy twardą grą, a chamstwem narażającym na niebezpieczeństwo rywali. I to wielokrotnie. Więcej nawet, rekordy czerwonych kartek, nawet w lidze w której dostał może połowę tych na które zasłużył, przez to, jak wiele wybaczali mu sędziowie, z balansowania poza tą granicą uczynił sposób maskowania niedostatków umiejętności gry obronnej.
Może byłby z niego o wiele lepszy gracz, gdyby ktoś go postawił na DP w typie Alonso. Długie piłki, przecinak, ciąg na bramkę. Kto wie, czy dla drużyny nie byłby tam przydatniejszy, ale to już fantazjowanie.
Fakty są takie, że sposób jaki sobie wymyślił na to, by zatrzymywać rywali, nawet celowo kosztem ich zdrowia, sprawia że nie mam do niego krztyny szacunku.

0

@Lucassito dla równowagi sezonu, kiedy centrum z ocenami bez zjebki dla De Jonga było straconą kolejką. Userzy i wystawiający oceny, na fcBarca dbają o równowagę w przyrodzie jak widać.

1

" Gorzkie pożegnanie - Ramos odchodzi zbolały: "kiedy zaakceptowałem propozycję, powiedzieli mi, że już wygasła""

Tzn że jak czekał pół roku, droczył się najpierw o podwyżkę, a później o 10% obniżki, które proponował klub, to wtedy jeszcze nie miał zatemperowanego ołówka, a jak skończył temperować, to już wygasła propozycja?
A może jak Messi wysłał zgodę burofaxem, ale powinien wiedzieć że tu musi wysłać miesiąc wcześniej.

A poważniej - czasem gracze zapominają że klub też jest stroną w umowie i jak się stawia zaporowe warunki, to nikt może się nie zdecydować dać lepszych a oferty wygasają bo klub planować musi.
Niewielu jest poza Messim, graczy którzy bez względu na kontrakt, są warci każdych pieniędzy.

0

@ArcziArtt Cieszy mnie chłopcze twoja wiedza i przekonanie że mecz charytatywny to sposób na sfinansowanie kasy za piłkarzy. Taka prosta, nieskomplikowana teoria wszystkiego upraszcza życie. Trzym się.

Zobacz wszystkie

115

" na dodatek błysnął absolutnie kapitalnym podaniem do Coutinho w 34. minucie - klasa światowa. Oby tak dalej." ... ocena 6,5

Przypomina mi to moją nauczycielkę Chemii z liceum, z bardzo dawno temu:
"Bardzo dobrze, bardzo dobrze, .... siadaj dostateczny" :)

88

Ramos który potrafił na konferencji zwrócić uwagę Pique, że odpowiada po Katalońsku na pytanie Katalońskiego dziennikarza zadane po Katalońsku...
4. Oceniacie też Pique w konkurencji w której on nawet nie startuje. Z bycia Iniestą, Puyolem czy innymi graczami. Pique to Pique - kochaj albo nienawidź, ale doceń że ma jaja wziąć odpowiedzialność za swoje słowa i czyny, czego wielokrotnie nie mieli odwagi zrobić jego oponenci.

74

Nyom faule 4, w tym łokieć jako broń - przy nieuznanym golu i faul bez piłki na Fatim, - kartek 0,
Arambarri - faule 6, kartek 0
Mata - Faule 5 - kartka 1,
Getafe - faule 30, kartki 2 - Barcelona - Faule 12 - kartki 3
No faktycznie, nie pozwalał się zbliżyć i ostro karał przekraczanie przepisów.

73

'- Jako sportowiec lubię wygrywać na boisku. Jednak są również przepisy, których wszyscy musimy przestrzegać. Nic jednak nie zależy tu ode mnie."

tak, są też terminy na złożenie zażalenia. Dziękuję, dobranoc.

60

No z Todibo to się nie do końca zgodzę. Fakt, że za szybkim Martinezem czasem nie zdążył i czasem się dał minąć, ależ ile on dziś zagrał na wyprzedzenie, ile akcji przerwał ile piłek wyprowadził spod pressingu Interu przy indolencji pozostałej dwójki. Ileż, w końcu, chłopak jednak tych piłek zabrał.
Mnie, mimo kilku błędów 1:1 z Martinezem, oprócz Wague, wydawał się jedynym pozytywnym elementem obrony dziś.