O sobie

  • Zainteresowania Kopanie piłki. Snowboarding. Obróbka zdjęć. Montaż filmowy. Podróże. A najlepiej wszystko naraz.
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 3762
  • Liczba komentarzy 818
  • Polecenia 2693

Komentarze

0

@swiergol2 Niestety nie zrozumiałeś mojego punktu widzenia

3

@swiergol2 I gdzie widzisz brak spójności? Doceniam zasługi Lewandowskiego, był i jest wielkim piłkarzem, szereg argumentów to potwierdza i zgadzam się z ludźmi, którzy tak to widzą. Cieszyłem się natomiast z utarcia nosa grupie, która fałszywie deprecjonowała, momentami omijała, dokonania Messiego, aby tylko postawić Lewego wyżej.

0

@koozzi Nie mam wpływu na to, jakie komentarze są kasowane, jakie nie. Na ich przywracanie również. Przeczytaj regulamin, może zagadaj z Moderacją, dowiedz się dlaczego został usunięty. Chcesz dyskusji? Napisz jeszcze raz, ewentualnie odezwij się na priv.

6

@dimas82 Dzięki za opinię, na jej podstawie postaram się spełnić Twoje wymagania pisząc kolejne teksty. :)

1

@Alvarinho Szczerze mówiąc, z punktu widzenia autora, zupełnie nie obchodzi mnie, ile kliknięć będzie w artykuł. Wolę, żeby weszło w niego 100 osób, które przeczyta i pochwali lub skrytykuje, wyciągnie z niego coś wartościowego niż 10000, które nabierze się na clickbait. Forum tym żyje, bo to jest aktualny temat, a ja się do niego odniosłem i przedstawiłem swoje zdanie. Btw, jeśli odniosłeś się do tego tematu, a nie ominąłeś, to również jesteś częścią tego forum i jak widać w jakiś sposób ten artykuł nakłonił Cię do skomentowania.

Ja nie podważam kandydatury Lewego, subiektywizmu w przyznaniu ZP, a wręcz bezsensu jej istnienia. Nie atakuję też ludzi, którzy bronią Lewego czy Messiego. Ale jeżeli środowisko poważnych dziennikarzy, kibice, nie potrafią dostrzegać oczywistych rzeczy, że ta dwójka zasłużyła na miano najlepszego piłkarza, to jest to takie sobie :) Chodzi mi o narrację w stylu, że Messi wygrał CA, ale nie ma to kompletnie znaczenia, bo to turniej słabych drużyn i farmerów, a jak mówisz "ok, co zrobił Lewy na Euro?" to dostajesz odpowiedź "no Euro to w sumie się nie liczy, bo on to nie miał kolegów do gry, bo gdyby miał kolegów jak Messi, to Polska wygrałaby Euro, a w ogóle to to i tamto". I dla tych, którzy myślą, że bronię tylko Messiego - tak samo bawi mnie podejście, że liga niemiecka jest słaba, więc można tam pakować gola za golem bez problemu.

Zobacz wszystkie

133

Suarez za ugryzienie dostaje kilka miesięcy kary. Pique za obraźliwe słowa cztery mecze zawieszenia. Nainggolan za połamanie nogi zawodnikowi jakiś czas temu, a teraz załatwienie kolejnego nie dostanie nic.

129

Karnawał w Rio to stypa przy tym co się dzieje w domach kibiców Barcy :D

82

Prawda jest taka, że Messi pokazał, moim zdaniem, wielki charakter nie wychodząc na ceremonię. Poprawność decyzji można poddać wątpliwości, mógł zwiesić głowę, wziąć blaszkę i jechać do domu. Przecież podobno zawsze to robi - usuwa się w cień, nie ma jaj i nic nie mówi. A teraz proszę, okazuje się, że skromny Leo potrafi wytknąć wprost korupcję, sędziów i kwestie beznadziejnej organizacji. Ja jestem w stanie zrozumieć to co zrobił. Po pierwsze emocje na pewno wzięły górę, a po drugie powiedział tylko to co każdy z nas wie.

82

Ale oczywiście już Rambla zjechała wszystkich piłkarzy razem i każdego z osobna - że za dużo zarabiają, liczy się tylko hajs dla nich, że wszyscy potrafią kochać swój klub, a święte krowy nie. No cóż... :)

59

Kilka lat temu na Camp Nou czarował Brazylijczyk z długimi włosami... i tak to się zaczęło :D

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?