O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 284
  • Liczba komentarzy 400
  • Polecenia 2014

Komentarze

4Jeden obrazek a jak wiele mówi

0

@pJona wolność słowa mordeczko, każdy ma swoje zdanie czy ci się to podoba czy nie i nic nie poradzisz :)

0

@kks1986 Vidal na skrzydle jest bezużyteczny, u Busiego pomimo przebłysków widać już zmęczenie (i słusznie, bo gra wszystko), a Griezmann poza bramką był dzisiaj niewidzialny. Tu potrzeba kogoś takiego jak Guardiola po przyjściu z Barcy B, że wypie*rzy pół składu i da grać tym zawodnikom, którzy mają ambicje i umiejętności

4

Najgorsze: nasza gra.
Najlepsze: nie przegralismy.

2

Brawo Panie Abidal i Bartomeu. Teraz, gdy ktokolwiek z naszej linii ataku złapie kontuzję, to budzimy się z ręką w nocniku. Dodatkowo, Firpo, Busi, Rakitic, Roberto (kontuzja nic nie zmienia), Vidal, Griezmann (pomimo bramki) w chwili obecnej mieli by problemy z grą w pierwszym składzie ligowego sredniaka, niestety stanowią o sile (a raczej słabości) naszej drużyny. Messi ma niestety rację mówiąc, że w tym sezonie są raczej za słabi na wygranie ligi mistrzów.

Zobacz wszystkie

83

A jakby tak po kryjomu wziąć Andersa i zostawić Rakiticia? Może nie zauważą przez swoje skośne oczy :D

60

Jeżeli nagroda za strzelenie bramki to kolejne kilka meczy na ławce to niech odejdzie i robi karierę. Pracowity i poukładany zawodnik, zasługuje na coś lepszego

55

Niech odejdzie. Przy tym dzbanie na ławce jedyne co się liczy to nazwiska + ile za nie zaplacono. Względy piłkarskie są rzeczą marginalną.

54

Jeszcze Puig do Betisu i środek pola lepszy od naszego :D

52

Pomimo grania padaki wypowiedź Setiena po meczu może napawać optymizmem. W końcu trener, który WIDZI, że gramy źle i wie, co definitywnie chce wyeliminować. Poczekamy zobaczymy. Nie jest tak łatwo wyplewić Valverdyzm z głowy piłkarzy.

Media

Liga typerów

1 barcatv 107 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 99 pkt
4 TrogluS 97 pkt
5 biczu 97 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?