O sobie

  • Zainteresowania piłka, gry, figurki, filmy.
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho.Maradona.Messi.
  • Ulubione zespoły Barcelona. Brazylia.
  • Barcelonie kibicuję od 1986

Statystyki

  • Dni w serwisie 1506
  • Liczba komentarzy 295
  • Polecenia 348

Komentarze

2

@MichVeB A dziękuje. To dobrze że lubisz. Mała rada dla Ciebie. Nigdzie a przy nigdzie nie pracuj w fast foodzie, jeżeli chcesz być na poziomie. Postaraj się , i to bardzo, od razu pracować w restauracjach z gwiazdkami. Nie jest to takie trudne jak wydaje się , uwierz. Pracowałem w takie na Sycylii. Nie ma w takich knajpach zapier...a i sajgonu oraz mniejsza presja, bo jest ciągła rezerwacja. Już za dwa trzy dni do przodu wiesz co będziesz robić. W razie czego, pisz. Powodzenia.

2

@MichVeB O, kurde. Uciekaj z tego zawodu, uciekaj człowieku.))) Krękosłup rozwalony, ciągły stress, dostawcy ciągle zawodzą, kuchnia to piekło.))) Uwierz, wiem o czym mówię, 26 łat w tym cholerstwie. Powodzenia.

0

@MichVeB Zawodowo czy po prostu lubisz gotować? ))))

0

@MichVeB Jesteś zawodowcem, czy to po prostu Twoje zainteresowanie kuchnią ?

0

@Pewex To nie jest shering. Satelita. Ale jak chcesz ,to może pracować przez łącza internetowe, ale wtedy jakość spada.

Zobacz wszystkie

30

@Jaca27 ))))). Ja już 20 lat z wami, w Warszawie)))).Już zdążyłam dwa bany na la rambla dostać.)))

15

Jeżeli są tutaj na forum kibice "wielkiego Liverpool", to życzę Wam od całego serca, żeby to był wasz ostatni sukces, do następnych 30 łat.

15

La Rambla jak zawsze niezawodna. Dzieciaki znów opanowali nienawiść do Ronaldo do perfekcji. Ból dupy i smród zazdrości wylewa się jak magma z wulkanu. Niestety , ale to Ronaldo zrobił wielki krok do Złotej Piłki.

15

14

Z tym Neymarem jest tak : zrobić z człoweka gów..o, a potem z powrotem z gów..a zrobic człoweka. I tak będzie smierdzić. Naprawde, nie rozumiem obecnych czasów. Jak można stracić honor, zasady i sumnienie, żeby mieć chieć powrotu tego kto po prostu ci zdradził, napłuł, pozostawił po sobie syf i niedowierzenie. Chyba już jestem za stary żeby zrozumieć totalną rezygnację z jaki kolwiek wartośći kosztem obsesji LM. Smutno.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?