O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1124
  • Liczba komentarzy 453
  • Polecenia 444

Komentarze

0

Jego odwaga i szybkość przerasta umiejętności techniczne i pomyślunek ,technicznie tylko obrońcy są na tym samym poziomie ,niestety to on powinien grać końcówki ,wtedy jego braki techniczne może nadrobić szybkością. Kolejny słaby mecz.

0

Złota Piłka jest ważniejsza. To nagroda indywidualna ,max.I tak bez trofeów drużynowych nikt nie dostaje Złotej Piłki.

0

Niech otworzy knajpę i skończy z piłką.Kombinował ,negocjował aż przekombinował."Jak w piosence ,Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść".Nie można grać dobrze 7 lat a dobrą kasę brać 15 lat .A on jeszcze się targował i zastanawiał mimo tego ,że Messi zgodził się na obniżkę.

0

Żadnych staroci(Aguero,Cavani itp) i żadnego drewna (Luuk de Jong,Wegner),chyba Xavi ,aż tak głupi nie jest .Wystarczy "mistrz "techniki Depay..
Może Eto i Iniesta jeszcze wrócą...

0

@XTobiX zastanów się co mówisz,niektórzy całe życie słuchają ,mamusi,potem żony a na koncu mają nieudane życie ,a winowajcami są Ci którzy ich do tego namówili

Zobacz wszystkie

27

No niestety wróci Suarez i Dembele pójdzie w odstawkę. Daj Bóg się mylę..

26

To był pogrzeb starej Barcelony.Messi jest genialny i jemu wolno chodzić po boisku ,ale reszta 30-latków powinna ustąpić miejsca młodzieży.Widać dobre myślenie nie daje siły i zwrotności.Klop wykonał plan ,odciął Messiego i wykorzystał słabość Alby w obronie .Pierwsza i 4 -a bramka po jego błędach.Znowu najlepszy Vidal (mimo wieku).Czas wykopać Suareza,Bussiego i Rakietę na ławkę żeby grali jako zmiennicy ,a już broN Boże wszyscy grali razem .Są zzzaaaa wwwollni,.Messi zasłużył na złotą piłkę ale FCB nie zasłużyła na finał.Klop odrobił lekcje,ciekawe czy odrobi Valdek

18

Prawda jest taka ,że oprócz Bayernu, wielkie kluby są w kryzysie ,a Juve miał większe ubytki niż Barca. Sama obecność Cristiano ,mogłaby dać wiatr w żagle.Oni przegrali ten mecz w szatni, my dostaliśmy kopa po przegraniu z Realem ,tak jak Real dostał 2 kopy przed meczem z Barką .To są silne motywacje ,przegrana w poprzednim meczu mobilizuje wielkie kluby tak jak wielka wygrana potrafi zdeprymować.

16

Arturo V, klasa rasowy pomocnik w z tyłu i z przodu.Zdecydowanie najlepszy jakiego mamy w obecnej chwili.

10

Szału dostanę od jechania po Couthinio, który nie zachwyca ale jest lepszy od Suareza. Suarez w 4 minucie spieprzył prostą piłkę ,którą mógł wykorzystać Malcolm i mecz byłby trochę spokojniejszy. OK grał słabo,ale Suarez gra tak 90% meczów..