O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 694
  • Liczba komentarzy 674
  • Polecenia 2723

Komentarze

0

Hańba! Ten zarząd to hańba!

6

Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

50

Największa wstopa transferowa w historii Barcelony. Przeszło 100 baniek w błoto. Czapki z głów.

1

Liga Mistrzów jest nieosiągalna. La liga jest możliwa, ale trzeba nie stracić punktów do klasyku, w klasyku wygrać i dalej po prostu robić swoje. Proste? Proste. Niestety nasi milusińscy lubią sobie mocno komplikować życie, więc...
:)))))

0

A więc Pep leci do Włoch :)))

Zobacz wszystkie

173

Od pierwszej kolejki La Liga, zacznę zgłaszać każdy komentarz jaki zobaczę, w którym zawarte będą wyzwiska i obelgi w stronę trenera Ernesto Valverde Tejedor, pomocnika Ivana Rakiticia, Sergio Busquetsa Burgosa oraz jakiegokolwiek innego piłkarza, członka sztabu szkoleniowego lub pracownika klubu. Dosyć tej patologii w komentarzach. Tak się nie godzi. Konstruktywna krytyka - tak! Wyzwiska, obelgi, wyśmiewanie - tępić. Dziękuję.

90

Powtarzałem od początku, że to najlepszy trener dla Barcelony i dotychczasowe rezultaty potwierdzają me słowa. Ernesto to wielki trener, wspaniały strateg, świetna osoba. Osoby, które chcą jego zwolnienia nie znają się na piłce nożnej. To osoby, które swe doświadczenia wynoszą z gier rodem FIFA i myślą, że są mądrzejsze od Ernesto. Wszyscy eksperci na świecie zachwycają się Barceloną Valverde, ale nie malkontenci z fcbarca.com. Jesteśmy 270 minut od trypletu, naprawdę nie mogę pojąć jak można chcieć zwolnienia trenera, który dołożył drugie mistrzostwo i jest o krok od trypletu. Wielu gada coś o braku "stylu". Radzę najpierw dowiedzieć się co to jest styl i wtedy zacząć się wypowiadać. Styl jest nienaganny.

69

Ależ on sobie zepsuł karierę.

69

Przecież to dziecinada jest. Patrzę na całą sytuacje z politowaniem. W ogóle ta cała walka o zielone, o jakieś nagrody to takie przedłużanie sobie e-penisa. Moim skromnym zdaniem to był błąd, by wprowadzić "lajki" za wpis. Ludzie piszą na siłe, byle tylko dostać zielone i dowartościować się. Kopiuj wklejki z google, jakieś ciekawostki itd to wszystko żebranie o lajki. A najbardziej śmieszą mnie sytuacje gdy niektórzy użytkownicy myślą, że są tu "kimś". Że są "szefami". Oceniają innych po stażu w serwisie lub liczbie poleceń, ha ha ha :))))
No ale trudno, takie czasy nastały. Ludzie zawsze szukali atencji. Szkoda tylko, że cierpi na tym wartość merytoryczna strony. Nie dajcie się zwariować :))))

68

Najlepszy trener dla Barcelony. Powtarzam to od samego początku. Oby został jak najdłużej. Są wyniki, są trofea, jest styl i jakość, Barcelona jest zjednoczona i walczy o tryplet.

Media

Liga typerów

1 piotrtrzebinia 92 pkt
2 Marjando 91 pkt
3 marius64 90 pkt
4 biczu 86 pkt
5 czarny_w 85 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?