O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2228
  • Liczba komentarzy 426
  • Polecenia 433

Komentarze

0

@jolowanila może kiedyś zrozumiesz co znaczy motto Barcy.

0

@jolowanila To jak tam, w przyszłym sezonie tryplet z Setienem na ławce trenerskiej i z tym samym składem.

1

Bayern wygrywa różnicą 3 bramek jutro (nawet Lewym na ławce), można śmiało stawiać... Wiara w ten para zespół, niektórych kibiców jest przerażająca... Nie mówię o wierzę i miłości do klubu, osoby nie rozumiejące tej różnicy mogą wierzyć w cuda i ogólnie cieszyć się z wygranej (przypadkowej) w tym meczu.

0

@mekston wydaje się, że to nie wyklucza poprzedniego przepisu. Myślę, że jeśli faul będzie się kwalifikować do kary indywidualnej (żółta kartka) to sędzia przerywa akcję = brak przywileju...

0

@mekston już od jakiegoś czasu jest przepis, że jeśli zawodnik faulujący ma żółtą kartkę i popełnia faul kwalifikujący się do pokazania drugiej (w konsekwencji czerwonej) to arbiter musi przerwać akcję.

Zobacz wszystkie

52

Busi i Rakieta się wykartkowali sami, żeby mieć pewność, że zostają z rodzinami na majówkę hehe

50

Pokorę trzeba mieć do końca i widać, że Ernesto zaszczepił to w naszych ulubieńców. Święta zaczęły się pięknie, jeszcze tylko śniegu brakuje (Bydgoszcz). Wesołych świąt wszystkim VeB

28

Bo Ter Stegen do szmaciarz, tak? Grana przedpolu i nogami miażdży Bravo. Wczoraj Chillijczyk podniósł swoją ocenę obronionym karnym, bowiem miał dwa fatalne wyjścia, przy których mijał się z piłką.

19

Tam nie ma lepszej części.

14

Ja uważam, że po sprzedaży Bravo, Marc powinien bronić wszędzie i czasami dać szansę Masipowi - za wierność i cierpliwość.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?