O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, Motoryzacja, Informatyka, Szachy
  • Ulubiony zawodnik *Messi*, Iniesta, Xavi, Puyol, Alves, David Villa, Neymar, Suarez, Puig
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Mniej więcej 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 781
  • Liczba komentarzy 473
  • Polecenia 1079

Komentarze

0

@dezerter Zaraz się zlecą ci od mówienia tekstów typu "Pedri a Puig niebo, a ziemia"

"3 lata młodszy Pedri jest o klasę albo 2 lepszy od słabego Puiga"Z takimi się nie dogadasz, ale wielu widzi problem, nie tylko Polscy fani na La rambli, ale też wielu komentatorów, Hiszpańscy i Katalońscy fani na ich krajowych forach, oraz wypowiedzi innych osób związanych ze światem piłkarskim.

Nie oszukujemy się coś musiało przykuć uwagę w Puigu tych wszystkich osób. Nie można przecież mówić, że z każdego idzie zrobić talent jak się przypisze mu łatkę talentu, bo można by tak nawet o Andre Gomesu powiedzieć te parę lat wstecz, a jak było to każdy widział :DPrzyszedł Koeman, Pedri stał się pupilkiem, bo jak można inaczej to nazwać, jak pod koniec poprzedniego sezonu Puig był największą rewelacją i mówiło się, że na pewno namiesza w pierwszej jedenastce na następny sezon, a przychodzi Koeman i z góry zapada decyzja Puig out - Pedri in. Widać to było gołym okiem.

Chodź z jednej strony mnie to nie dziwi, bo Pedri miał w Las Palmas około 2800 minut więc był ograny, ale właśnie w tym tkwi problem, jak można powiedzieć, że Riqui wygląda na boisku na roztrzepanego, jak gra ogony i ma 477 minut w tym sezonie, a Pedri 3055 ;D

Przepaść to nie jest w umiejętnościach a w ograniu za sprawą minut... Czyli wychodzi, że Pedri ma ponad 28 pełnych meczy w minutach rozegranych więcej niż Puig. Toć to zdziwienie no kto by pomyślał, że ktoś kto gra 5 minut raz na 5 meczy wypada blado przy kimś kto ma 3055 minut w seniorskim składzie Fc Barcelona.Tracimy JEDNĄ Z największych perełek La Masii. Podkreślam jedną z, bo zaraz zaczną coś tu wyjeżdżać o Nico, Moribie, Minguezie, Konradzie i Collado. Luz panowie, to też chłopaki na miarę przyszłych gwiazd. Tylko nie zapominajcie, że mieliśmy stawiać na wychowanków, a Pedri to nie wychowanek, a z wychowanków gra tylko Araujo i Mingueza póki co :)

Moriby nie uwzględniam na razie, bo gra o wiele mniej od w.w dwójki.Niby tacy eksperci, a z logicznym podejściem do sprawy mają problem.

0

@Dyimon Ee tam nie jest tak źle ;)
2-1 2 miesiące temu, albo pamiętny drybling Messiego w sezonie gdzie cykneliśmy tryplet. Są bardziej nie wygodni rywale wydaje mi się. W sensie mówię o klubach z naszej ligi.

0

@Dyimon Na szczęście to tylko Bilbao... i na szczęście mieliśmy już okazje dostać od nich 2-3 w Superpucharze, więc nie będę pisał przed meczem, że rozgromimy ich ze 100% pewnością.
Vamos!

3

@normasubiektywna No mi się wydaje, że jednak Leo aspiruję ciut wyżej niż zwycięstwo z Bilbao w PK... jednak pokonać w finale LM jakiegoś giganta i zostać najlepszą drużyną Europy to coś więcej... dlatego bolą go takie pytania mi się wydaje

0

@LatajacyHolender Mi to rybka ;D Byle coś z nimi zrobić :D

Zobacz wszystkie

89

To już jakby nie patrzeć wzięcie sporego ciężaru na Siebie, a mimo to wykonanie z niesamowitym spokojem. Choć przyznam, zdziwiony jestem, że Koeman się zgodził ;p

50

Busi, Pjanic i Alenia to dla Puiga żadna konkurencja. Wciąga ich 4 literami

35

Co to da jak nowy trener zastanie skład dziadów... Bartek do dymisji i tyle w temacie

31

@nationalpen Człapie robiąc 25 goli i 21 asyst w najgorszym sezonie od lat.
Ciekawe, który wielce biegający w dobrym sezonie tyle robi ;D
Kop należy się tym co się spuszczają po jego golach lub niesamowitych akcjach, a teraz by go najchętniej zmieszali z błotem.

27

I to jest prawidłowe podejście, a nie jakieś paplanie o sezonie przejściowym.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego z napastników powinna sprowadzić Barcelona w ramach wolnego transferu?