O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Barcelona ,
  • Barcelonie kibicuję od 2004/2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 1769
  • Liczba komentarzy 276
  • Polecenia 221

Komentarze

0

Rakitić mimo wszystko chyba.

0

@koziar Nie dlaczego od razu sosnowiec.

1

https://i.pinimg.com/originals/01/6c/55/016c5576be6e482d854680125c2dc479.jpg

Nie wiem czemu ale strasznie podoba mi się takie połączenie i stworzenie outfit'a . Zwykły tshirt z koszulką koszykarską.

0

Jak ja bym chciał u nas Vardyiego

0

@Barcelon1899 Rozumiem że bez alkoholu nie potrafisz się dobrze bawić.

Zobacz wszystkie

27

Siemasz Wszystkim.

Powiem wam, że regularnie sobie ćwiczę, i z 111 kg na 98/97 kg . ,. Zaczynając treningi, zakładałem najgorsze czyli, że nie dam rady wykonać pewnych rzeczy,pewnych ćwiczeń , że ktoś będzie mi docinać czy też głupio mówić . Niczego takiego nie było , ówię oczywiście tutaj o docinkach , wręcz przeciwnie - były słowa zachęty, nawet jak brałem jakiś mały ciężar i było mi z nim ciężko to i tak inni uczestnicy zajęć mnie ,, dopingowali '' . I tak Sobie chodząc regularnie , zajarałem się strasznie, jestem codziennie na treningu. Świetnie się czuję. Jakoś wydaje mi się, że w miarę idzie i w pracy i ogólnie . Jedynie co to znaleźć jakąś kobietę , le nic na siłę. I tak jestem bardzo szczęśliwy, z tego co mam , bo niektórzy nawet nie mają ciepłej kurtki na zimę czy ogólnie są ubodzy. Musiałem napisać takie coś , miłego wszystkim. !

11

A ja wyznam coś zupełnie innego . Takie coś małe ale pozytywne i fajnie się z tym czułem .
Był wieczór. Późny. Wracałem do domu po udanym i miłym dniu. Wstąpiłem do portugalskiej sieciówki na B. Przed wejściem stał jakiś Pan, około 40-45 lat. Był bezdomny. Zaczepił mnie, ale nie takim głosem i tonem w stylu ,, kierowniku uszanowanko daj no piniądze - i takim głosem zachrypniętym/przepitym, tylko spytał się ; Przepraszam Pana bardzo. Czy byłby Pan uprzejmy na tyle, aby mi coś kupić do jedzenia.? Wystarczy bułka. Patrząc na niego , wydawało mi się, że musiał tam stać dłuższy czas bo niczego nie miał ze Sobą i podejrzewam, że innych przechodniów również prosił o to ale niczego nie dostał . Takie odniosłem wrażenie. Strasznie mi się go zrobiło szkoda, i ,,rozczulił mnie tym, że tak ,,fajnie i miło się spytał '', oczywiście kupiłem mu coś do jedzenia jakieś pieczywo coś do pieczywa. Jak mu to dałem to było widać, że zaskoczony był moimi ,, zakupami'', ba nawet pewnie lekko ,, wzruszony '' i te jego Bardzo Panu dziękuję , wszystkeigo dobrego . I nie dowierzał po prostu w to ... STRASZNIE SIĘ FAJNIE POCZUŁEM ! JAK DLA MNIE ? NAJLEPSZA ,,ZAPŁATA''. Świadomość,że komuś pomogłem .

Nie każdy bezdomny to zwykły alkoholik. Czasem zdarzają się osoby, którym po prostu w życiu nie wyszło, nie ogradzajmy się, nie udawajmy niedostępnych tylko postarajmy się pomóc w miarę naszych możliwości.


Miłego dnia wam życzę !

9

Hej wszystkim ! Jest tu ktoś może z Wielunia .? ; )))

PAMIĘTAJMY ! 80 LAT TEMU NIEMIECKIE WOJSKA NAPADŁY NA POLSKĘ. DOKŁADNIE 4;45 Wieluń .

6

@kolagadawid Razem z Cou odpalą , dajmy im czas do 2089 r,

5

@parowa69 to się ciągnie od 2 sezonu Enrique. PIerwszy sezon Luisa był kosmosem , a potem taki marazm ,,, a Valverde to jużtotalnie rozjechał nasz klub

Media

Liga typerów

1 barcatv 106 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 97 pkt
4 Tomini 95 pkt
5 TrogluS 95 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?