1

oby okazał się człowiekiem umiejącym oceniać sytuację obiektywnie bez sentymentów na podziały podjąć najlepsze decyzje dla Drużyny oraz Klubu .Powodzenia

1

To wszytko wina Varu

3

@bady48 a co ty byś robił jak byś był na okresie wypowiedzenia .... dawałbyś z siebie tyle ile dawałeś ... w pełni kolesia rozumiem Barcelona wypieła się na niego niech teraz nie płacze że gość źle postępuje .

1

@vegeta10 chłopie nie płacz patrz w swój ogródek , ja se wczoraj arbuza kupiłem i co , i nic , kolejna spiskowa teoria , gdyby Barcelona miała ludzi to by nie było Twojego narzekania .

1

Najgorszy : trener i Suarez , masz pięć zmian a robisz 3... gdzie dwie w końcówce meczu ,mając świadomość że każdy punkt jest na wagę mistrzostwa uważam że gram na maxa tym co mam niech się dzieje . Każdy chodź trochę widzący i rozumiejący grę w piłę widzi kto tego dnia(roku) nie jest w formie moim zdaniem był to Suarez ,gość był tak irytujący brak mi było epitetów na niego w trakcie meczu ,oczy krwawiły patrząc na niego ,brawo panie trenerze . Najlepszy : Semedo , Puig ,cieszynka Messiego

0

@Riguelme sam wpadł na kolano Semedo , więc jak mam rywal przed sobą w pełnym biegu to powinno się zatrzymać z obawy że się obije o Twoje nogi ...dla mnie karny w d..y

0

@sokot destabilizacja nie świadomych umysłów , panika w gazetach to i panika społeczeństwa nieświadomego . Pozdrowienia dla Normalnych

0

@MarioVeB! 10 Maja ????

0

@marlon_brando taa, gorzej z formom być nie może hehehe ,

1

@Naker będziesz kibicował inne drużynie

11

Carles Puylo wyleczył kontuzje trwają rozmowy

6

co nie napiszą to większość łyka hehe

0

Grizmana ława hehe , czy to nie kpina a nie skoro pan Messi nie chce z nim grać to trzeba go uszczęśliwić kimś z kim ma lepsze relacje , Barcelona to już nie jest ,więcej niż klub.

2

@dawka86 kolejne transfery będzie robił Pan Messi , kogo lubię i kto mnie lubi nie ważne że nie pasuje do nas fajnie będzie mieć kolegę do pogadania na treningu , yhhh ,od dłuższego czasu widzę w zachowaniu Messiego arogancję względem do co po niektórych kolegów z drużyny ,oraz brak gry po stracie , nie rozumiem ja można dopuścić do tego typu zachowania ze strony klubu , facet jest ,genialny ,ale Barcelona jest ponad nim . Messi to już pan Messi ,czas zejść na ziemię .

0

@bafi kurcze ,mam podobnie jak Ty coś mi podpowiada że będzie z nim dobrze ,obyśmy się nie po mylili ;)

15

Ronaldo jak zakończy karierę i to jak będzie wybierany ;-)

4

Mareczka jeszcze się zdziwi jak z tych " krów " będzie całe Barcelonimo mleko spijać .

3

To jest, Gość, który potrafi grać będąc trenerem uwielbiam jego charyzmatyczne pasjonujące zaangażowanie do bycia trenerem ,Gratulacje .

9

gdy się oglądało Barcelonę z tych lat nie chciałem by mecz się kończył na kolejny czekałem jak dzieciak na prezent na Święta , nie sądzę że zobaczę jeszcze tak grająca Barcelonę

8

więcej się działo po za boskiej niż na samym boisku

0

życzyłem sobie Napoli ze względów na Polaków ciekaw jestem jak zagrają przeciwko Barcelonie , czekam z niecierpliwością .

0

@creativeopinion w założeniu Ci na wozie mają moc decyzyjna w teorii oni daj sygnał że jest coś nie tak ale...właśnie sędzia będący na palcu gry podejmuje decyzję ,ja uważam że to wina barku pewności działania i konsekwencji chęci zaistnienia przez sędziego ,często w meczach ligi hiszpańskiej widzi się sędziów którzy chcą być ważniejsi od piłkarzy .

0

Napoli bym sobie życzył

0

@sevs daj 10 ,milioner

0

@barcicc łaaał argumenty nie do podważenia , kreatywność na poziomie prostego odcinka kolejki Transsyberyjskiej .

0

Ciężki mecz , na plus brak straty bramki dużo szczęścia oraz Ter ,nie umniejszając moim zdaniem świetnie zagrał Gerard dobrze Clement , bardzo fajnie De Jong dużo pracy zrobił Artur ,Roberto bardzo fajnie dużo chłopak po biegał można bylo z nim po grać ,Firpo słabo ale widzę w nim potencjał Grizmana cieniutko mało gry z jego strony pokazywania się schodzenia do środka za bardzo przyklejony do linii ,ojjj moj idol Suarez i jego gesty yhhh facet mnie strasznie irytuje za dużo strat jak dla mnie czas na zmianę (9) no i Messi po mnie tego Pana nic dodać nic ująć .

0

@jacek905 tzn.jak bardzo.... jak dla mnie jest do sprzedania .

1

osobiście zacznę oceniać skład po meczu , Tylko WYGRANA !!

2

Motyla noga ,zmieniliśmy trenera o czymś nie wiem ....

Media