O sobie

  • Zainteresowania jedzenie
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo, Alessandro Del Piero
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4000
  • Liczba komentarzy 4696
  • Polecenia 18488

Komentarze

0

@Mns21 Francja - Niemcy finał. Niemcy wygrali. Polska nie wyszła z grupy.

3

@Ojciec5tkidzieci To nie kwestia czy kogoś poniosło. Bazują na liczbach i statystykach, więc pod kątem przyjętych kryteriów wszystko jest tip top. Duże znaczenie w tym rankingu ma długość kontraktu - ona znacząco podnosi wartość piłkarza. Lenglet ma swój aż do 2026.

0

@Cobra303 Belgowie za swoje działania w przeszłości w Afryce powinni grać na kolanach.

9

@Patriskos Nie da się wejść dwa razy do tej samej rzeki.

3

@DonMatteo901 Aż się prosi zacytować Hajtę. ;)

Zobacz wszystkie

188

Chciałbym pozdrowić wszystkich ze szpitala covidowego. Dojechał mnie fest ten covid. Pamiętajcie, nie bagatelizujcie potencjału covida. To nie są żarty. Znacie mnie długo, więc możecie moje słowa wziąć za przestrogę i dobrą kartę. Nie słuchajcie ludzi, którzy buńczucznie nazywają covid grypą. To najgorsza choroba jaką w życiu przechodzę. Noście maseczki, izolujcie sie, dezenfekcja.

Trzymajcie kciuki, żeby udało mi się ją pokonać.

176

Rekord najniższej średniej ocen w historii tego cyklu oficjalnie został pobity. 2,62.

148

Jego transfer do Barcelony, to największa zbrodnia Rosella. Ten chłopak nigdy nie powinien znaleźć się w tym klubie. Nie ten charakter, nie ten poziom i nie ta klasa osobista - choćby ostatni jego mecz z Rennes pokazał jakim jest człowiekiem. Oby nigdy więcej nasz klub nie decydował się na sprowadzenie piłkarza, mając na uwadze wyłącznie aspekty piłkarskie.

141

WAŻNA INFORMACJA!

Ze względu na okres świąteczny (jutro już Wigilia), artykuł ocenowy zostanie opublikowany dziś późnym wieczorem (22:00 - 23:00). W związku z tym osoby chcące dorzucić swoją cegiełkę do not użytkowników, uprasza się o oddanie głosów do godziny 22:00 dnia dzisiejszego.

Proszę o polecanie w wiadomym celu.

140

Już go lubię. Świetnie to wszystko rozgrywa, grając na nosie napastliwej prasie i nadpobudliwym kibicom. Moim zdaniem decyzję podjął już dawno temu - podczas spotkania z władzami Atleti. Zapowiedział odejście i dał czas swojemu klubowi na zakup solidnego następcy (Lemar) za normalne pieniądze. Barcelona też o wszystkim wie od dawna i spokojnie czeka na 1 lipca, żeby wpłacić klauzulę. Wszyscy już są dogadani, tylko trzymają buzie na kłódkę, bo to dobre dla każdej ze stron. Tylko taki zestaw zdarzeń trzyma się moim zdaniem kupy.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?