Następny mecz:  Barcelona  -  Betis     ·  Sobota, 4 grudnia 16:15  ·  16. kolejka La Liga Eleven Sports 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Redakcji 4.0

Nie popisał się pięknymi paradami, a przy pierwszej bramce dał się zaskoczyć i popełnił błąd. W grze nogami także nie wyglądał w tym meczu zbyt dobrze – słabe wybicia w 42. i 52. minucie. Można pochwalić za zagrania z 53. czy 71. minuty.

0 0 25 92% 0 0 9 2 1 0 0 0

Użytkowników 5.5 Liczba głosów: 253
Redakcji 3.0

Słaby mecz w wykonaniu Portugalczyka. Stratę zanotował już w 14. minucie, a po tym sprokurował rzut wolny blisko pola karnego, po którym padł gol dla Realu. Kolejna strata w 19. minucie, po której Valladolid ruszyło z kontrą. W 31. minucie nieudana próba strzału zza pola karnego. Warto pochwalić za dwa wywalczone rzuty wolne blisko pola karnego, czy przechwyt w 62. minucie.

1 0 53 89% 0 2 3 7 2 1 4 0

Użytkowników 6 Liczba głosów: 253
Redakcji 7.0

Bardzo dobre spotkanie Gerarda. Niemal bezbłędny. Można doczepić się jedynie do błędu przy wyprowadzeniu piłki w 4. minucie. Po tym Pique notował mnóstwo interwencji (10., 24., 36., 67., 83. minuta). Na największy plus zasługuje odbiór z 67. minuty. W 19. minucie popisał się dobrym przerzutem, a 64. próbował niezłego górnego zagrania do Semedo.

0 0 60 87% 1 1 4 9 6 1 1 0

Użytkowników 7.5 Liczba głosów: 253
Redakcji 8.0

Profesor. Zdobyta bramka na początku spotkania i znakomita druga połowa w defensywie. W pierwszej warto wyróżnić wybicie z 42. minuty, a w drugiej części meczu należy zwrócić uwagę na zablokowany strzał Guardioli z 49. minuty i dwie bardzo ważne interwencje z 81. i 85. minuty. Do tego dochodzi wybicie głową z 92. minuty.

2 1 44 82% 0 0 3 10 8 0 3 0

Redakcji 5.0

Przeciętny mecz. W pierwszej połowie dwa słabe dośrodkowania w 9. i 21. minucie, a w drugiej asysta ze spalonego w 77. minucie. Na plus dwa przechwyty (33. i 77. minuta). Bez szału.

0 0 58 93% 1 2 1 7 3 1 1 0

Frenkie de Jong

Użytkowników 6.5 Liczba głosów: 253

Naprawdę dobre spotkanie. W niektórych momentach było widać, że przydałby mu się odpoczynek, jednak dobrze wypełnił swoje obowiązki. Trzeba zwrócić uwagę na świetną długą piłkę do Vidala nad głowami obrońców (26. minuta). Kolejna taka próba w 31. minucie. Kontrolował środek pola, dobrze wychodził spod pressingu. Nie można się do niczego przyczepić.

0 0 47 94% 1 1 3 4 2 0 0 0

Jeden z lepszych meczów Sergio w tym sezonie. Kontrola, gra w destrukcji. Wciąż potrafi być jednym z najlepszych. Dobra próba zagrania górnej prostopadłej piłki do Semedo w 12. minucie, kolejne podanie łamiące linię w 13. minucie do Ansu. Gra w obronie także u Busiego wyglądała bardzo dobrze – odbiory w 20., 25., czy 54. minucie. Przechwyt w 31. minucie i zatrzymana akcja Valladolid w 57.

0 0 86 86% 1 0 0 12 6 1 2 0

Arturo Vidal

Użytkowników 7 Liczba głosów: 253

Trzeba go docenić za to spotkanie, bo w tej chwili żaden z pomocników Barcelony nie daje tego co Chilijczyk. Walka o każdy centymetr boiska, zaangażowanie, instynkt strzelecki. Bramka w 29. minucie wykończona jak przez klasowego napastnika. W defensywnie także świetny (interwencje w 37., 42., czy 69. minucie).

2 1 65 86% 0 0 2 9 8 1 1 0

Anssumane Fati

Użytkowników 4.5 Liczba głosów: 253

Notował straty, popełniał proste błędy, ale potrafił stwarzać zagrożenie. Pokazał się na skrzydle już w 7. minucie, a 10 minut później próbował wywalczyć rzut karny. W 19. minucie ponownie stracił piłkę, ale chwilę później ją odebrał. W 23. odbiorem zatrzymał akcję Valladolid. W 36. ponownie nieźle się pokazał, ale stracił futbolówkę po niecelnym podaniu. W 44. minucie próbował zagrania piętą do Frenkiego, jednak Holender nie odczytał jego zamiarów. W 51. minucie nieudany drybling i prosta strata. W 54. minucie zmarnował podanie od Messiego, a w 56. groźnie dośrodkowywał z rzutu rożnego.

4 1 32 72% 1 2 0 11 2 1 1 0

Potrafi irytować, ale bramkę i tak strzeli. Pierwsza połowa do zapomnienia, a w drugiej warto wyróżnić za wyjście na pozycję i gola z 77. minuty, dobrą akcję z 85. minuty, czy niezłe dośrodkowanie z 90. minuty. W 92. powinien zagrywać do Griezmanna, a nie czekać na Messiego.

3 2 33 67% 2 4 1 11 1 1 0 1

Wybrany najlepszym zawodnikiem meczu przez czytelników FCBarca.com.

Użytkowników 9 Liczba głosów: 253
Redakcji 10.0

Dycha za to spotkanie to formalność. Fantastyczny. Zaczął od pięknej asysty przy bramce Vidala, następnie strzelił genialną bramkę z rzutu wolnego, w 75.  minucie dołożył kolejne trafienie, a 2 minuty później zanotował kolejne kończące podanie. Wyróżnić trzeba też kilka bardzo dobrych akcji (36. 54., czy 89. minuta).

6 4 68 86% 4 7 2 14 1 1 1 0

Redakcji 6.0

Zanotował solidną zmianę i trzeba bić Chorwatowi brawa za piękną asystę do Messiego z 75. minuty.

0 0 45 82% 1 0 0 8 1 1 0 0

Antoine Griezmann

Na plus na pewno odbiór z 83. minuty, jednak chwilę później niecelnie zagrywał w pole karne. Zmiana bez historii.