La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 3435 Culés

Gra Liga Mistrzów. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was dwa ciekawe typy na mecz Barcelona - Bayern:

 • Barcelona awansuje - kurs 2.50 w BETFAN
 • Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie - kurs 5.00 w BETFAN

  Zagraj te typy z zakładem bez ryzyka do kwoty 100 zł rejestrując się z kodem RAMBLA. W przypadku przegranej środki wracają na konto główne.

  Link do założenia konta: https://affiliates-solutions.com/click/1c820e8f9c

 • #Tiki-taka

  W związku z wczorajszym wyrokiem na korzyść FC Barcelony Santos opublikował komunikat: „Santos żałuje decyzji odrzucającej fakt, że byliśmy pokrzywdzeni w operacji, ale uszanuje wyrok. Teraz pora na nowy rozdział transparentności i prawidłowych działań, tak jak przy transferze Rodrygo Goesa do Realu Madryt”.

  5

  Yyy...Cooooooo? :D
  .

  12

  Ale ból.......... :D
  Dostał pod stołem nie ten co trzeba z ich perspektywy i płacz.

  Komentarz usunięty

  4

  No i nie ma co liczyć na kolejne transfery z Santosu. :)

  6

  @Iwczak Barcelona powinna teraz zacząć robić interesy z Sao Paulo FC i Palmeiras, czyli z konkurencją Santosu z tego samego stanu - Sao Paulo :) Wtedy rura im zmięknie...

  0

  ale się uśmiałem XD

  2

  @Iwczak Wszyscy inni dalej będą chciały robić interesy z Barcą. Gdzie drożej sprzedasz i taniej kupisz? :) ;)

  « Powrót do wszystkich komentarzy