La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1157 Culés

#Tiki-taka

Noelia Romero, compliance officer FC Barcelony zawieszona obecnie przez klub, opublikowała komunikat, w którym poinformowała, że niektóre informacje podane przez Barce na konferencji prasowej były nieprawdziwe lub niedokładne. Domaga się ujawnienia pełnych wyników audytu, nie tylko ich podsumowania, oraz jej raportu oddanego 2 czerwca, na trzy dni przed zawieszeniem. Zachęca też socios do odzyskania utraconych przez klub pieniędzy, ukarania winnych oraz zapewnienia bezstronności działań Barcelony. Romero wierzy w wyjaśnienie faktów przez zarząd i w postawienie na transparentność.

1

Romero wierzy w wyjaśnienie faktów przez zarząd...
W Świętego Mikołaja też wierzy? Przecież to było oczywiste, że jeśli nie będą zobowiązani do tego prawnie to publice powiedzą, że wszystko było w porządku i w ogóle visca el barca...

« Powrót do wszystkich komentarzy