La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1876 Culés

#Tiki-taka

Półfinał Superpucharu Hiszpanii między Barceloną a Realem odbędzie się 12 stycznia o 20. Atlético zagra z Athletikiem 13 stycznia o 20. Finał zaplanowano na 16 stycznia o 19:30. W obu meczach Barça byłaby gospodarzem. [@Alfremartinezz]

11

Mam nadzieję, że skończą z taką formą Superpucharu Hiszpanii. Niech grają normalnie tylko 2 zespoły. Bezsensowne dokładanie meczy każdej z ekip.

8

@KrwawiaceoczyVEB tak będzie minimum do 2029

8

Bez sensu ten superpuchar. Grają w nich drużyny, których tam być nie powinno.

0

@Djzordon Dokladnie, ale do tego grona Barcelona także należy, gdzie raz tak zagrała.

1

co tam robi ten śmieszny klub z madrytu nie wiem

0

0

@Irmscher10 2 sezony temu chyba, 19/20

0

@Irmscher10 w zeszłym sezonie. W sezonie 19/20 Barca była druga w tabeli, a PK wygrał RSSS.

0

@Yoshi94 racja. Przesunął mi się jeden puchar o sezon. Zgadza się :)

0

A mecze gdzie będą rozgrywane? Arabia, Katar, czy gdzie?

0

@mauysz arabia saudyjska

0

Pięknie w urodziny meczycho :)

1

Mecze o pietruszkę, ale powodzenia. Lepszy taki puchar niż zaden

2

@MarioVeB! No bierze udział w Superpucharze, bo wygrali ligę w zeszłym roku. W nowych zasadach Superpucharu grają mistrz, wicemistrz, zdobywca PK i finalista PK.

0

Dobrze że nie gramy tego meczu za czasów Koemana

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy