La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 798 Culés

#Tiki-taka

Doradca Laporty Enric Masip na Twitterze: Klub ma przyszłość dzięki zmianie zarządu i prezydentowi, który odmienił tę katastrofę. To mógł być koniec klubu. To nie powiedzonko, to rzeczywistość, Barça nie mogła zapłacić pensji. Dziękuję wotum odważnych ludzi i odważnym ludziom, którzy weszli do klubu.

2

Ale wszystko między Laportą i Koemanem jest okej xd

16

Dokładnie, chociaż Laporcie nie udalo się zatrzymać Messiego.. Kierował sie dobrem, przyszłością klubu FC Barcelona! Rok dwa i moze wszystko wyjdzie na prostą w strukturach klubowych, finansowych..
A to zaowocuje także lepsza grą, trofeami zespołu. Do boju Barco!!

4

@anxted Nie ważne jest czy nie jest, ważne że media złapały temat który mogą drążyć.

4

Wygląda na to że to prawda, nie zdajemy sobie sprawy jak blisko było ogłoszenia bankructwa i końca Barcelony jaką znamy, przynajmniej na kilka lat.
Zapewne jeszcze miesiąc - dwa rządów Bartomeu i byłby koniec.

3

@kejdzi ależ to było jasne że jest jeden wielki kryzys. Ludzie na tej stronie nie rozumieją w większości tragicznej sytuacji w jakiej się FCB znalazła przez patałachów z poprzedniego zarządu.

Większośćy mówiła, by Leo zatrzymać - to było ekonomicznie nierealne. Albo zawodnik i bankructwo, albo odchodzi grajek Messi (myślę że Griezmann również miał odejść, by ratować klub) albo zostają obydwaj, cieszymy się z gry Leo i za rok - upadłość. Dla mnie nie było innego wyjścia. Jestem kibicem klubu a nie zawodnika (nawet jeśli to nasz Leos).

konto usunięte

1

Ohhhhhooooo. Zaczyna się... Klub ma przyszłość. Ewidentnie nie ma chemii między laporta i kuman

0

Chyba za wcześnie na takie gadki, że coś odmienił.

konto usunięte

2

A dla tych którzy nie potrafią czytać wrzucam tłumaczenie.."Kuman, gadasz bzdury i frazesy! Nie dzięki Tobie klub ma przyszłość bo jesteś tylko trenerem z naszej łaski, ale dzięki Laporcie i zarządowi, którzy odważnie sprzątają bałagan po Bartku. Denerwują nas te Twoje puste słowa o Twojej olbrzymiej roli Kuman!"

0

no to trzeba z Sagrady Familli zrobić sanktuarium i codzienna modlitwa za Kumana i Laportę - gdyby nie oni to klub by upadł, świat by się skończył, Katalonia przestała by istnieć, a wtedy zbankrutowała by Hiszpania i sprzedała ziemie. Cały czas nie wierzę jakie mamy szczęście że trafiliśmy na 2 takich zbawicieli :))))))))

0

@mikokarla napisałbym xD, ale to zbyt oczywiste!

0

@kejdzi no jak tak mówi laporta i jego otoczenie to musi tak być, chociaż okazuje się że jednak nie jest tak źle, bo laporta chciał neymara i zapowiada walkę o Haalanda, za któego jak się słyszy nie stać Bayernu, a stać tylko Manchester City i psg, ale spoko - tak laporta ocalił świat!

0

- Doradca Laporty Enric Masip na Twitterze: Klub ma przyszłość dzięki zmianie zarządu i prezydentowi, który odmienił tę katastrofę. To mógł być koniec klubu. To nie powiedzonko, to rzeczywistość - dobra kończę, nie mam czasu - nie mogę teraz rozmawiać!
- ale to Ty dzwoniłeś

« Powrót do wszystkich komentarzy