La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2176 Culés

#Tiki-taka

Ousmane Dembélé: Nadszedł czas, w którym opuszczam francuską drużynę. Wrócę jeszcze silniejszy, tak jak zawsze to robiłem. Trudności sprawiają, że się rozwijam. Tygodnie treningów połączyły nas jak nigdy. Ten zespół jest silny, wiem o tym. Od teraz staję się pierwszym kibicem Les Bleus. Musimy kontynuować to, co zaczęliśmy, i jak zawsze dawać z siebie wszystko. Wierzę w nas, wierzę w nich! Jeśli chodzi o mnie, mam nadzieję, że wkrótce przemówię na boisku. Dziękuję za wsparcie. [Instagram]

20

Panie daj Pan spokój już

35

Jakoś trudno mi jest dostrzec ten rozwój, ale może źle patrzę.

13

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

4

Ależ bezczelny typ. Najgorszy transfer dekady.

13

Nic nie robić, nie mieć zmartwień
Chłodne piwko w cieniu pić
Leżeć w trawie, liczyć chmury
Gołym i wesołym być…

1

Nie chcę zbytnio hejtować, ale Dembele nie chce mnie opuścić przekonanie, że Dembele dam tego nie napisał.

1

@KapiFCB przecież nie napisze że będzie miał więcej czasu na grę w fortnite :D

1

@dzefrej234 ostatni wers tutaj nie pasuje,chłop chłodne piwko pije ale jak doi pięknie Barce swoją pensja ;)

0

@lukas10 Dembele jest muzułmaninem, więc nie pije alkoholu

0

Zrób coś dobrego dla klub i odejdź

3

@AssisMoreira No, najgorzej. Jak można dziękować za wsparcie? Co za postać.

1

@lukas10 wiem. Właśnie zastanawiałem się czy nie uciąć. Ale poniosła mnie piosenka :)

0

Z niego już nic nie będzie szkoda tej kasy wydanej

8

@AssisMoreira bezczelny, bo mu ścięgno poszło? czy, że napisał, że będzie wspierał kadrę? Stuknij się w głowę, już nie da się czytać tych komentarzy.

0

@zombie to nie czytaj maniek

0

@KapiFCB Pewnie kumpel z którym mieszka ,naskrobał mu parę zdań na jego profilu w przerwie między sesjami fortnita.

1

@lukas10 rozumiem, że tym tekstem bronisz komentarza o "bezczelności" Dembele?

1

Weź tam się spakuj i pograj w jakieś warcaby. Plus jest taki że sponsorem jego pensji zostanie na parę miesięcy UEFA. Dziękujemy.

0

@PartidarioCatalan taaa, żaden z nich nie pije :D

0

@AssisMoreira 2 najgorszy :)

0

@zombie bronie innych użytkowników przed twoją hipokryzją

0

@lukas10 inni użytkownicy na pewno są tobie wdzięczni. Na pewno ci, którym nie zależy na trzymaniu poziomu kultury. Tak trzymaj!

0

Życzę Ci żebyś przemówił na boisku,ale nie w koszulce Barcelony :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?